ida.dosa

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)
2013. október 21.

Én most vettem meg másodszorra, de már nem ugyanaz a szöveg van rajta, mint a múltkor.
Kicsit ezért csalódás, de még nem próbáltam ki ezt a másodikat.
Nekem nem csípett egyáltalán. Kiszerelése nagyon praktikus. Szerintem ezt is finoman be kell ütögetni a bőrbe és akkor teljesen beszívódik, ezért jó smink alá, de -talán pont emiatt nem igazán hidratálásra való.

Balea Beauty Effect CC Krém

Balea Beauty Effect CC Krém
2013. szeptember 26.

Hát nekem bevált, csak enyhén nedves kézzel kell felkenni és jól beszívódik. Őszre biztosan megfelel a sötétebb szín is nekem. Az biztos, hogy nem fed úgy, mint egy alapozó, de nem is kell neki. Kicsit zsíros, ezért nem szabad vastagon kenni, mert akkor elcsúszkálhat, de legalább jól hidratál és nem tömíti el a pórusokat. Az arcpirosítót is szépen megtartja. Ki kell kisérletezni.

FC Botoceutical Ránctalanító Szérum

FC Botoceutical Ránctalanító Szérum
2013. augusztus 28.

Felejthető, főleg az ára miatt többet vártam volna. Fél üveg használata után semmi erdményt nem hozott. Csak a nevető ráncok miatt vettem, de arra nem jó, Talán, mert az elég határozott mély vonal. Nekem nem érte meg. De a szép kiszerelésért jár egy pont. És, hogy végül még a maradékot eladtam, mert van akinek bejött -esetleg kisebb ráncra :)

Balea Professional Volumen+Tartás Hajspray

Balea Professional Volumen+Tartás Hajspray
2013. május 31.

Már régebben vettem meg, de nem is használtam el, mert nekem nem vált be. Sem tartást nem adott, sőt olyan fénytelen volt a hajam tőle, mint még soha. Mattítónak beválna :) Talán már nem is lehet kapni, de nem lenne kár érte. Pedig az összes többi balea terméket szeretem. Csak ezért nem 1-es.

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam
2013. április 25.

Az illata és a szép kiszerelése csábított el, na de ez csak egyszer jön be nálam. Zsírosított, lapított még úgy is, hogy csak a hajvégekre kentem. Talán még jó lesz valamire......:)

Nivea Natural Beauty Bőrszépítő Radírozó Arclemosó

Nivea Natural Beauty Bőrszépítő Radírozó Arclemosó
2013. január 27.

Ez nem is lemosó volt, hanem egy erős arcradír. Mindennapi használatra egyáltalán nem volt jó, pedig egy lemosó arra való. Nekem konkrétan szétkarmolta a bőröm, nem is tudtam használni. nem fog hiányozni.

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém
2013. január 27.

Lányok! Reggeli arcmosáskor a még kissé nedves bőrre kenve teljesen és gyorsan beszívódik.
Én már rég óta ezt használom és jobb, mint a csilivili márkás krémek. Száraz bőrön lehet, hogy rosszabbul szívódik, mint minden krém :D

Crisan Sampon Normál Hajra

Crisan Sampon Normál Hajra
2012. december 30.

Csak a régiről tudok véleményt mondani :) Nagyon örülök, hogy újra lehet kapni, bár még nem tudom hol ? Kb 15 éve tünt el a polcokról. Nekem a sötétkék korpa elleni samponja maga a csoda volt.
Valójában a dauervíz tette tönkre a fejbőrömet -agyonszárította egy "kedves" fodrásznő jóvoltából.
Nagy pikkelyekben jött le a kisebesedett hámló fejbőröm. Ez a sampon azt ígérte (világoskék is volt korpára), hogy nem csak a tünetet, hanem az okot szünteti meg.! És bevált!!! Pár mosás után rendbetette a fejemet. Szuper csillagos 5-ös! Ha kipróbáltam a mostaniakat updatelek :)

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2012. október 21.

Sajnos én sem tudok róla túl jót írni. Nem valami könnyű kifésülni a hajam tőle. nem lesz selymesebb sem. Az illata egyáltalán nem jó, ha használtam direkt nem vettem levegőt fújáskor.
Kifjezetten éreztem benne az alkohol szagot, ja és csípte is a fejbőrömet. Nagy csaldás volt.
Többet soha ezt a terméket,

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)
2012. szeptember 8.

Én is használtam, tényleg semmi különös hatása nincs, tisztít, de hogy a push up-hoz semmi köze nincs az biztos :) Azért adok csak 2 csillagot, mert hazudik a cimkéje :(