ida.dosa

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Taft Power & Fullness Hajlakk

Taft Power & Fullness Hajlakk
2012. augusztus 30.

Valóban erős tartást ad a hajnak, ezt is igéri. Sokáig használtam, de elég nehéz kifésülni.
Mikor elkezdett hullani a hajam abbahagytam attól tartva, hogy a fejbőrt is éri és annak nem éppen ideális.

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2012. augusztus 30.

Annak idején a drága kis perzsacicám gubancainak kifésülésére vettem meg. Szerencsére, mert mikor megláttam, hogy szinte közönséges hintőpor állagú elámultam. Nem hiszem, hogy a hajból rendesen el lehet tüntetni. Amúgy használok szárazsampont ritkán, de ezt nem szórnám a fejemre. Amiért vettem annak megfelelt és a jó illata miatt adok ennyi pontot.

Balea Extra Power Hajspray

Balea Extra Power Hajspray
2012. augusztus 30.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg leköpi a hajat, méghozzá nem is kicsit -már az első fújáskor is!
Ami még nem tetszett, hogy jól lemattítja a hajat, még a saját fényét is elveszti a haj.
Szeretem a Balea termékeket, ez az első igazi csalódásom. Ja, illatára nem is emlékszem,
talán nincs is. Nagyon vacak, bár olcsó :)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2012. augusztus 15.

Ár/érték arányban tökéletes! Finom az illata, nem ragad, gyorsan beszívódik. A körmömön is meglátszik, ha használom simább tőle. Újraveszem, ha elfogy, de sokáig elég, csillagos 5-ös:)

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2012. augusztus 15.

Sajnos nem tart úgy, mint egy 5-ös erősségű lakktól elvárható. Esetleg egy négyesnek, de inkább 3-asnak felel meg. Nekem nem volt ragacsos, rá is írták, hogy 30 centiről kell fújni. Azért a "push-up" hatástól még nagyon messze van, inkább a nyom nélküliségnek tesz eleget :D

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray
2012. augusztus 14.

At első 3 vélemény nagyon reklámszagú, az összes többi jóformán rosszakat ír. Sajnos későn olvastam a tapasztalatokat. Megvettem bízva a leírásban. Ez a termék megérett arra, hogy kivonják a forgalomból. Pénzkidobás egy szépen csomagolt semmire. Nemhogy nem ragacsos, de még a leggyengébb hajlakk hatását sem éri el, pedig direkt fejjel lefelé szárítottam a hajam. Akár sima vizet is permetezhettem volna rá. Lehet, hogy az üres flakont még fel lehet használni valamire. :D Egy jó nagy O, de sajnos azt nem lehet adni ezért egyes, de az is inkább miínuszban!