idusmidus

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5
2016. szeptember 11.

Nagyon jó alapvetően, hogy így bevált mindenkinek. :) Nekem sajnos nem. Szerintem túl "agresszív" az én fejbőrömnek. Próbáltam hígítva, hogy csak minden második-harmadik hajmosásnál használjam, de nem és nem. Amikor megmosom gyönyörű az eredmény és nem száll úgy a hajam, ami pozitívum. A második napon elkezd viszketni a bőröm, a harmadikon meg már szinte zsíros, pedig alapvetően elég 5 naponta megmosnom. Kár érte. :)

2016. február 9.

A márkát nem kedvelem, de be kell látnom, hogy ez egy jól megkomponált termékük. Akciósan veszek mindig belőle, de eredeti áron is elviselhető lenne. Nem csíp, nem irritál, mindent jól lehoz az arcról. Lemosom használat után minden alkalommal, így nem tudom milyen bőrön hagyva, tuti csalódnék is :D. Nem csodaszer, de ár-érték alapján bizony ---> szeretem.

2016. február 9.

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2015. december 25.

Majdnem annyira szeretem, mint a márka folyékony alapozóját. Teszi a dolgát; egységesít, elég jó a fedése, tartóssága. Nekem nem okozott kellemetlenséget: pattanást, "diszkógömb-fejet", nem kukacosodott, nem ült bele a kis redőimbe. Mintha kicsit hidratálna is, mégsem fullaszt. Jó! :)

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó
2015. november 23.

A kategóriájában nagyon jó kis termék szerintem. Valóban kell kompromisszumot kötni, de nekem megéri. Nyirkosan kenem fel és gyorsan dolgozom el, csak így egyenletes. Eddig semelyik arckrémemmel sem veszett össze. (lsd. kukacosodás) Rajtam tartós, kellően fed, nem okoz pattanást. Ár-érték arány tökéletes. Szeretem!

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2014. július 1.

Kettő darabom van belőle: barackos és piros. Nem rossz, bár számomra nem nélkülözhetetlen. A felvitele körülményes kissé, de két vékony rétegben (ahogyan már előttem is írták :) ) szép eredményt lehet elérni. Nem túl tartós, ellenben szárít, az íze fincsi. Egynek jó volt, nem lett kedvenc.

Maybelline Dream Mousse Eyecolor

Maybelline Dream Mousse Eyecolor
2014. január 30.

Bronzos-barnás árnyalatban volt meg, jó régen vettem. Akkoriban jöttek be ezek a nem por hanem hab/krém/gél állagú szemhéjcsodák és emlékszem elég drága volt kezdetben. Nem igazán győzött meg. Szép szín, de alapozóval is satnyácska tartósság és az alig létező ráncocskákba is beleállt. Ujjal lehetett igazán felvinni, de úgy meg azért nem annyira precíz. Gyorsan romlott a minősége, hamar avasodott. Lehet más árnyalatok jobban szuperáltak, de ha tudom előre, hogy ilyen nem vettem volna meg.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2014. január 30.

Egyet használtam el anno, az azonos névre hallgató alapozójukkal egyetemben. Ezt ki lehetett bírni :D Nem túl tartós, nem túl erős fedésű, fixálásra megfelelő volt. Egynek jó kategória, de sohasem venném újra. Főleg ilyen összetevőkkel.

Rimmel Stay Matte Alapozó

Rimmel Stay Matte Alapozó
2014. január 30.

Az ősidőkben használtam el egyet, de emlékszem sajnos nekem sem vált be. Foltosan lehetett csak felvinni és foltokban is kopott le. Valamiért a bőrömet is kiütötte pedig nincsenek benne szilikon hegyek :D. Alig fedett, nem volt tartós és éreztem nagyon, hogy rajtam van. Fényesedett, zsíros bőrűeknek "halál". A púderjük sokkal jobban sikerült :)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2014. január 30.

Nekem is volt ilyenem jó pár évvel ezelőtt, de nem igazán szerettem. Az hogy eléggé folyékony tetszett, így könnyű felvinni. Fedése max. közepes és az orrfújás/időjárás/érintés nagy ellensége, nem tartós. A bőröm tele lett mitesszerrel, mert nem bírom a szilikon hegyeket :D bár ezt ilyen tudatosan akkor még nem tudtam. Természetes hatása volt, viszont hamar fényesedett, rajtam púder nélkül vállalhatatlan lett volna. Az ára kedvező volt, akinek a bőre nem ilyen finnyás, annak beválhat nekem 3*.