ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Leahlani Skincare Meli Glow Illuminating Nectar Mask

Leahlani Skincare Meli Glow Illuminating Nectar Mask
2019. november 12.

Szuperül hidratál és feltölt, üdébb lesz az arc, az illata pedig egyszerűen fantasztikus, szerintem eper dzsemre hasonlít. :) Felér egy SPA elménnyel a használata.

Make Up Factory Non-Smudge Mascara

Make Up Factory Non-Smudge Mascara
2019. április 10.

Nekem sajnos nagyon nem. Mai napon vagy 4x legalább bepandásodtam, más spirállal, pl Max Factor Masterpiece Maxszal én sokkal szebb pillákat tudok kreálni, mint ezzel, és az kevésbé kenődik nekem. Nem vagyok kezdő, de ez főleg az összetapadt, iszonyat vastag, póklábas hatásban a "legjobb". Ja, és iszonyat sokára szárad meg a festék. Annak ellenére, hogy napközben pereg, konkrétan alig tudom lemosni, és azt is úgy, hogy közben jópár pillám kijön. Pedig nemhogy nem csak sima meleg vízzel mosom, mint az előttem kommentelő, bár az nekem alapból fura, hogy sminket valaki csak meleg vízzel szed le:D hanem 2 fázisú sminklemosó, micellás víz, majd egy géles lemosó. Ezeket is túléli, hiába áztatagatom kicsit rajta a 2 fázisút, hogy oldja a festéket, mielőtt brutál dörgölésekbe kezdenék, mert máshogy sajnos nem nagyon akar eltávozni a festék.. de így is mindig van pilla veszteség. :( Egy szónak is száz a vége, senkinek nem ajánlom semmilyen szempontból. Hatalmas csalódás.

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra
2017. július 31.

Érdekes, az állaga nem sűrűbb, mint a balzsamé, de hatásban azért érződik, hogy ez mégiscsak egy maszk, nem „csak” egy balzsam. Hetente egyszer használom, a többi alkalomkor a balzsamot. Bevált, nagyon jól ápol, hidratál, szeretem az egész termékcsaládot, nagyban hozzájárultak a hajam állapotának javulásához.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés
2017. július 31.

<3. Megfelelően hidratál, szuper az illata, nem olyan nehéz, mint sok olajos hajápoló, gyönyörűen beszívódik.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra
2017. július 31.

Szerelem az egész termékcsalád. Ahhoz képest, hogy balzsam, elég tömény. Remekül hidratál, az illata fantasztikus, a hajam állapota javult mióta használom, kevésbé hullik, sokkal könnyebben kifésülhető. Eddig csak a frissen mosott haj érzete miatt szerettem hajat mosni, most már emiatt a termékcsalád miatt konkrétan várom a hajmosásokat.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2017. július 31.

Imádom, 10/10. Az illata fenomenális, dominál a koriander, összességében friss, gyógynövényes illat. A hajam több évnyi eszetlen hajfestés (szőkéből rögtön fekete, majd ismét szőke és társai..) miatt erősen károsodott lett, és volt pár tincs a hajamban, ami iszonyat gubancossá vált minden hajmosás után, művészet volt kifésülni, töredezett és nyúlott, mikor fésültem. Igen, nyúlott. Nos ez a sampon több mint holmi felfrissülés egy meleg nyári napon. Rendkívül jól tisztít, és a balzsammal együtt használva már-már gyerekjáték a hajam kifésülése, minőségjavulást is érzek, valamint mérséklődött a hajhullásom. Az alap, hogy finom, puha és selymes utána a hajam. Egyszerűen imádom és ajánlom.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2017. július 7.

A szempillaspirál. Bényei Betti ajánlotta sminkes videóiban, ezért gondoltam, egy próbát megér. Az eddigi legtartósabb spirálom, ha csak a felső pillasoron használom, akkor tuti nem kenődik le, ha az alsón is, akkor is csak nagy sokára. Nekem mindig azzal volt problémám, hogy lepergett a festék, és panda effektus lett, hacsak nem törölgettem bőszen a szemem alatti területet, ami egyrészt nem tesz jót neki, másrészt lekentem róla az alapozó és/vagy korrektor +púder kombót, ami miatt előtűntek a karikáim. Szóval tartóssága szuper, én a hatásával is meg vagyok elégedve, szépen szétválaszt, hosszít, minimálisan dúsít is.

Schauma Korpásodás Ellen Classic Sampon

Schauma Korpásodás Ellen Classic Sampon
2017. július 7.

Érdekes, én több hozzászólóval ellentétben pont azt vettem észre, hogy ebből kevesebb kell, mint a többi samponomból. Nincs bajom az illatával, nagyon tiszta, friss értete volt a használata közben és utána is a hajamnak.

Update: Nem vált be. Az elején megtörtént a csoda, majd elmaradt a hatás pár alkalom múlva, és ugyanúgy korpás maradt a fejbőröm. Utána váltottam hidratálóbb samponokra, és megszűnt a problémám.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2017. július 7.

Zsíros bőrre talán nem a legjobb, mert eléggé olajos réteget hagy maga után, de közel sem annyira, mint a Biodermák. Viszont lehet, hogy télen meg pont elég lenne. Nem rossz, viszont eléggé fehér marad utána a bőröm, ezért ha megfelelő mennyiséget teszek fel, muszáj utána BB krémet vagy alapozót használnom, hogy ne nézzek ki izzadó hullának, de legalább a púder mérsékeli a fényességet.

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon
2017. június 29.

Ez volt az a sampon, ami elkezdte rendbe tenni a hámló viszkető fejbőrömet. Télen a hideg vagy a fűtés miatt sajnos ez szokott történni, de ez a sampon megnyugtatta a fejbőrömet, ápolta a hajamat. Azért nem olyan a minősége, mint mondjuk egy L`Occitane-nak, de az ára is a töredéke. Elégedett voltam összességében, bár picit zsírosított.