ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2016. augusztus 17.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Alig akart habzani, rengeteget kellett belőle használnom, hogy rendesen meg tudjam mosni a hajam, nehezen tudtam kifésülni, zsírosított, nem lettünk barátok. Nagyon hamar elfogyott, de nem is bánom, biztos nem veszem újra. Meg azóta már megtaláltam az én hajamra a legjobbat.

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2016. augusztus 17.

Nagyon nyári illata van, szeretem a mangót. Erről is azt tudom elmondani, mint a kókuszosról. Kissé folyósabb, mint ami nekem ideális lenne, emiatt gyorsabban is fogy, az illata relatíve sokáig megmarad, ahhoz képest, hogy ez "csak" egy tusfürdő, de valóban szárít picit. Elmegy kategória nálam.

Original Source Kókuszos Tusfürdő

Original Source Kókuszos Tusfürdő
2016. augusztus 17.

Egész jó illata van, tusfürdőhöz képest viszonylag sokáig érződik, állaga szerintem is kissé folyós, ez fogyás szempontból nem igazán kedvező, viszont nyáron szerintem nem probléma ez az állag, de télen én szeretem krémesebbeket használni. Az enyhe szárító hatást én is észre vettem, nem rossz, de nem is kifejezetten jó.

Decoderm 3D Magnificent Gloss

Decoderm 3D Magnificent Gloss
2016. augusztus 17.

Alapból nem rajongok a szájfényekért, de néha beadom a derekam egy-egy darabnak. Nem túl nagy a választék, 2 árnyalat is megvan belőle, a képen látható, illetve egy pirosas. Az előbbit egészen megkedveltem, az utóbbit egyáltalán nem. Szerintem kellemes érzés az ajkakon, nem ragacsos, evés-ivás nélkül jól bírja, természetesen kopik.

Decoderm Hydra Pirosító

Decoderm Hydra Pirosító
2016. augusztus 17.

Nekem nem volt problémám foltosodással, nem szárított, tartós, megfelelően pigmentált, ez volt a legjobb termék, amit a márkától próbáltam.

Decoderm Age Modelling Alapozó

Decoderm Age Modelling Alapozó
2016. augusztus 17.

Ez is közepes, mint sok terméke a márkának. Akciósan megéri, de teljes áron nem. Közepes fedése van, nekem sajnos hamar átfényesedett a bőröm, nekem is túl sötét volt a legvilágosabb árnyalat.

Decoderm All Day Volume Szempillaspirál

Decoderm All Day Volume Szempillaspirál
2016. augusztus 17.

Ez volt az egyik legjobb Decoderm termék, amit próbáltam. Szépen ível és szétválaszt, illetve egy picit még hosszít is, dúsítást nem igazán érzékeltem ennél a spirálnál. A keféjét meg kell szokni, én mondjuk a kialakításának a koncepcióját nem igazán értem, viszont nekem nagyon bevált. Eredetileg anyukámnak vettem, de ő nem igazán tudta használni, illetve annyira nem lettek szép pillái tőle, így végül visszakerült hozzám. Nekem sajnos ez is lekenődött a nap végére picit, ennél azóta van jobb spirálom, ezért csak 4 csillag.

Decoderm Perfect Concealer Korrektor Krém

Decoderm Perfect Concealer Korrektor Krém
2016. augusztus 17.

Közepes fedése van, akció nélkül szerintem nem érdemes megvenni, ennél vannak jobb drogériás ár-érték arányúak is, engem nem szárított, összességében elmegy.

Decoderm Diva DD Cream

Decoderm Diva DD Cream
2016. augusztus 17.

MUP-ról rendeltem, szép finishe van, valóban nem matt, természetes végeredményt lehet vele elérni. Az ára rendben van, az egyik problémám vele, hogy a korrektor valóban sötétebb, mint a DD krém, és nem igazán tudom megérteni, hogy ezt milyen elgondolásból alakították így, szóval a korrektort én se tudom használni, max kontúrozásra. Nem rossz, de azért nem ájultam el tőle.

Sleek Face Form

Sleek Face Form
2016. augusztus 16.

A Fair, vagyis a legvilágosabb árnyalat van meg, és akkor kezdeném is az egyetlen negatívummal: az én bőrszínemhez sajnos túl sötét a kontúr rész. És akkor folytatnám is a pozitívumokkal: nagyon jól pigmentált, ezért könnyű túlzásba esni a pirosítóval, a kontúrral meg pláne, de még a highlighter is remekül pigmentált, és nagyon szép finishe van, inkább szatén vagy shimmer, nem pedig csillámos szerencsére. Páran írták a sima mono pirosítónál, hogy a rose gold árnyalat inkább highlighter, mert hogy semmi színe nincs, hát az én bőrömön nagyon is van. Nekem a tartósságával sincs gondom, a nap végéig kitart rajtam. Utazáshoz is kiváló, nagy kis kompakt paletta, én mondjuk már nem használom hozzá, mert rengeteget hordtam, és valamikor sikeresen letört a kis pöcök, aminek szerepe van összecsukásnál, nos ennek köszönhetően nem marad zárva, simán kinyílik, ezért már csak otthon használom. Viszont nagyon régóta megvan, egyedül a kontúrnak értem az aljára, a pirosító meg a highlighter alig akar fogyni, pedig azokat is minden alkalommal használom, szerintem nagyon jó paletta, megéri az árát.