ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Freeman Sárgabarack Krémes Radír

Freeman Sárgabarack Krémes Radír
2016. május 26.

Az általam eddig próbált arcradírok közül ez vált be a legjobban. A szemcséi megfelelőek, a radírozó képességével is nagyjából meg vagyok elégedve, azért nem tökéletes, de lényegesen kevesebb elhalt bőr marad az arcomon, mint más arcradírok használata után, illetve nem igazán szárít, a folyamat után nem sikít az arcbőröm hidratálásért, inkább csak suttogva kér egy pici kényeztetést.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2016. május 25.

Nekem nagyon bevált, a mitesszeres részeknél látszik, hogy megváltozik a krém színe, mintha tényleg a pórusba hatolna. Határozottan kevesebb kis fekete pötty van az arcomon utána, illetve a bőröm is sokkal puhább, azonban tényleg szárít, ezért kötelező hidratálni utána, de én ezt nem veszem nála hibának, hiszen nem a hidratálás a feladata, hanem a tisztítás, amit egészen jól végez, és szerintem ár-érték arányban is abszolute korrekt.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2016. május 25.

Világos árnyalat van meg, színben jó, és itt vége is a pozitívumoknak. Ha lenne külön versenye a "legergyatrágyább" termékeknek, nagy valószínűleg bezsebelné az első helyezést, ami ezen versenyen nem lenne különösebben nagy megtiszteltetés.
De akkor mi is a probléma vele?
-büdös
-"kukacosodik" a bőrön
-nem lehet eldolgozni (kézzel, többféle ecsettel, illetve beauty blenderrel sem sikerült)
-az állaga rettenet sűrű, kb. mintha viasszal kenegetném magam
Lehet csak az én termékem volt hibás de azért ezt erősen kétlem, hiszen ahogy olvastam, több előttem kommentelőnek volt hasonló problémája. Eddig őrizgettem a fürdőszobapolcon porgyűjtőnek, azonban ma felszabadítom szegény polcomat eme nem túl becses terméktől.

Stella Hajstruktúra Építő Maszk

Stella Hajstruktúra Építő Maszk
2016. május 25.

Majdnem a teljes tégellyel elhasználtam már, nekem bevált nagyjából. Csak azért nem 5 csillag, mert lehetnének szebb összetevői is. A teafaolaj miatt nem zsírosodik tőle nagyon hamar az amúgy arra hajlamos hajam, ez nálam pluszpont, de azért még keresgélek, viszont összességében nem egy rossz pakolásról van szó, és ár-érték arányban nagyszerű.