ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice ICONails Gel Fedőlakk

Catrice ICONails Gel Fedőlakk
2017. június 29.

Rettenetes, tele van buborékkal, nem szép a végeredmény és az ecsete is elég „buta”, bár ez szubjektív. Kifejezetten igénytelennek tűnik a lakkozás, ha ezt a fedőlakkot használom.
Egyáltalán nem vált be, senkinek nem javaslom.

The Body Shop Moringa Kézkrém

The Body Shop Moringa Kézkrém
2017. június 27.

Az illata egyszerűen fenomenális. A hidratálása is átlag feletti, viszont a hemp gazdagabb, jobban hidratál, mint ez. Ennek ellenére nem tudok levonni pontot, mert összességében fantasztikus.

Dove Go Fresh Cucumber Deo Roll-On

Dove Go Fresh Cucumber Deo Roll-On
2017. június 27.

Nagyon jó. Hatékony, nyílván izzad az ember, de nem lettem még büdös tőle, igazán frissítő, tiszta illata van. Nagyon szeretem, újra fogom venni, ha elfogy.

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray
2017. június 27.

Annak ellenére, hogy alumíniummentes (csak ilyeneket tudok használni), elég hatékony. Szertem az illatát is, ugyanilyen tusfürdőt használok nyáron. A golyós verzió is jó, biztos újraveszem őket, ha elfogynak.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2017. június 27.

Imádom. Nagyon szeretem a levendulát, sokakkal ellentétben szerintem nem „mamis” illat. Nem szárítja a bőröm, de nem is tartozik a nagyon gazdag, hidratáló Dove-ok közé. Kicsit lágyabb, zselésebb, mint a go fresh tusfürdők, de nyárra tökéletes.

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal
2017. június 27.

Szerelem, ez a kedvenc nyári tusfürdőm. Igazi felfrissülés, nem szárítja a bőrt, bár ez a Dove-nál szerintem megszokott, viszont van ennél jobban hidratáló tusfürdője is a Dove-nak.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Szárazsampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Szárazsampon
2017. január 24.

Impulzusvásárlás volt, nem kellett volna. Azon kívül, hogy az a fajta szárazsampon, aminek a használata után messziről ordít, hogy az az illető bizony szárazsamponozott, ugyanis apró fehér szemcsék maradnak a hajtőnél, hiába a kifésülés, szárítás.. ráadásul semmit nem csinál. Nem lett kevésbé zsíros a hajam, az említett fehér szemcsék miatt egy picit mattabbnak tűnt, de nem a jó féle értelemben, volument sem adott. Tényleg semmire nem használható, 1200 ft-os termék. Ennél az 500 forintos Balea sokkal jobb, és akkor már a Batiste-ot is megemlíteném, mert igaz, az vagy 200 forinttal drágább mint ez, viszont fényévekkel jobb, és azt öröm használni. Az egyetlen, ami jó ebben a termékben, hogy kellemes illata van, viszont számomra így is értékelhetetlen, mert nem parfüm.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2016. december 2.

Imádom. (mondjuk eddig az összes cosrx-es véleményemet így kezdhetném..) Nagyon szereti a bőröm, nekem a spray megoldással sincs gondom. rendkívül jól felkészíti a bőrt a további krémekre, szérumokra. Legtöbbször AHA/BHA hámlasztó előtt használom. Nem szárít, hamar beszívódik, még hidratáltabb a bőr a használata mellett. Amióta főleg koreai termékeket használok hatalmas változáson ment át a bőröm, és természetesen jó irányba! Pedig nekem több problémám is van: felszíni vízhiány, tehát hámlásra igencsak hajlamos a bőröm, de közben elég zsíros, pattanások, mitesszerek, viszonylag sok pigmentfolt.. Viszont minden problémám javult a koreai (ill. alkohol és illatanyagmentes ezeken belül is) termékek használata óta, úgyhogy nagyon tudom ajánlani őket.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. december 2.

Imádom. Az orromon sokkal kevesebb a fekete mitesszer, meg úgy általában az egész arcomon, a pattanások ellen is hatékony, érezhetően kisebbek lesznek használat után, hamarabb elmúlnak, tehát valóban van gyulladáscsökkentő hatása is. Összességében szebb, egyenletesebb, hidratáltabb az arcbőröm, és kevesebb bőrprobléma jön elő. Heti 3x használom, én úgy vettem észre, hogy a 2 kevés. Mindenkinek meg kell találnia a bőréhez megfelelő gyakoriságot, annak érdekében, hogy tényleg ki tudja fejteni a hatását. Fantasztikus, én csak ajánlani tudom.

MeMeMe Arch Angel Brows

MeMeMe Arch Angel Brows
2016. november 19.

Szerelem. Gyönyörű szemöldököt lehetett vele csinálni, egészen a természetestől a "látszik hogy meg van csinálva"-ig. Beszínezi a szálakat, az egészen szőke pihéket is, ezért tűnik sűrűbbnek, illetve ahol nincs szőr, ott ha hozzáérintjük a bőrhöz a kefét, akkor azon a részen is meg van oldva, vagy esetleg porral vagy pomádéval rá lehet segíteni, de egyáltalán nem muszáj, nélküle is működik a termék. A highlighter része is zseniális, az Oyster Gold árnyalat, külön arról a termékről van több pozitív vélemény is, gyönyörű bőrfényt ad, nem tolakodó, csak jókat tudok róla mondani. Az egyetlen negatívuma az ára, hiszen azért nem kapunk hatalmas mennyiséget, de mindenki eldönti, hogy megengedheti-e magának, vagy sem, emiatt nyilván nem vonok le. Imádom és nagyon tudom ajánlani.