ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Coastal Scents Hidratáló Fekete Szappan Shea Vajjal

Coastal Scents Hidratáló Fekete Szappan Shea Vajjal
2016. november 19.

Nekem nem tüntette el a pattanásaimat, mitesszereimet, nem is mosta csikorgóan tisztára a bőröm. Szimpla arclemosó, mely nem szárít, ennyit tudott számomra nyújtani.

Alverde Mousse Make-Up

Alverde Mousse Make-Up
2016. november 19.

Nagyon krémes, már-már szilikonos állagú, a fedése enyhe, minimális színkorrekciót csinál, az biztos, hogy ezzel nem lehet maszk hatást elérni. Nekem ezzel is az a gondom, mint az Alverde ásványi púderével, hogy nagyon sárga a legvilágosabb árnyalat, és nem elég világos, valamint beül a mini ráncokba, és kiemeli a száraz részeket. Nem sokára kiűrül a tégelyem végre.

Alverde Ásványi Púder

Alverde Ásványi Púder
2016. november 19.

Szép összetevőlista, nem rossz púder. Annyi a problémám vele, hogy nekem a világosabb árnyalat is sötét picit, jobban örülnék egy még világosabbnak, vagy egy transzparensnek. Többi púderhez viszonyítva relatíve hosszabb ideig mattít, de nem maszkos/poros hatásúan, viszont zsíros bőröm van, ezért nem árt egy újra púderezés a nap folyamán. Mivel picit sötét, és még mindig várok a csodapúderre, ezért csak 4 csillag.

Update: Lepontozom, ugyanis már nem igazán tart a mattító hatás fél óránál tovább, ami valljuk be, hogy nem nagy was ist das. Illetve a másik, hogy nem igazán fixálj a a sminket, ugyanúgy krémes marad a bőröm felülete bármennyi púdert is rakok rá. Nem hogy sötétebb, mint kellene, de a tónusa is nagyon sárgás, de emiatt nyilván nem vonok le, csak szimplán gondolhatnának a fehér bőrűekre is. Nagyon pozitívan indult vele a kapcsolatom, de sajnos átbillent negatív irányba, nem is kicsit, mondjuk nem igazán tudom hova tenni, hogy miért.

Keune Ultimate Control Sampon

Keune Ultimate Control Sampon
2016. november 19.

Az állaga talán kicsit folyósabb, mint általában a samponoké, de emiatt még nem kell belőle többet használni, csak óvatosabbnak kell lenni az adagolásnál. Nagyon jól lehet vele habot képezni, használata után selymes, puha és fényes a hajam. Régebben eszetlenül módosítgattam ide-oda a hajszínemet, érthető módon nagyon megviselte a hajam, és ennél a samponnál érzem a leginkább, hogy tényleg segít helyreállítani a hajszerkezetemet, és úgy egészében jó hatással van rá. Az illata is kifejezetten tetszik, engem az érett szőlőre emlékeztet. Nekem nagyon bevált.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2016. november 11.

Nagyon kedveltem, gyönyörű pillákat csinált, ívelt, dúsított, hosszabbított, minden ami szem (szájnak) ingere. Viszont, volt egy problémám vele, mégpedig hamar beszáradt. 2x is megvolt, és mindkét alkalommal ez történt, ezért nem hiszem, hogy pont olyan darabot fogtam volna ki, amit esetleg kinyitogattak volna a drogériában, bár minden lehetséges.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2016. november 11.

Soha nem volt olyan, hogy testápolót újra vettem volna, ez volt az első eset. Imádom. A hámló, rettenetesen kiszáradt bőrt is tökéletesen rendbe hozza 1 (!!!) használat után. Este bekenem, reggelre pedig puha, selymes bőr. Nem csak egy napig tart a hatása, ami nálam hatalmas pozitívum, ugyanis nem szeretek testápolózni, nem nagyon viselem jól, hogy van 1 plusz réteg a bőrömön, viszont itt ez nem érezhető vészesen. Még az illata is fantasztikus, a pumpás kiszerelés pedig nagyon praktikus testápolóknál, nem tudok belekötni.

the Balm What's Your Type Szempillaspirál

the Balm What's Your Type Szempillaspirál
2016. november 11.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nem igazán maszatolódik, jó nyilván van, amikor ez is lekenődik, de ebből a szempontból is ez vált be a legjobban. Szép hosszú és ívelt pillákat lehet vele kreálni, nem jellemző, hogy összetapasztaná őket, de ha mégis sikerült addig kenegetnem, míg összetapad, egy szempillafésűvel azonnal orvosolom a problémát.
(Eddig nem volt problémám a theBalm termékekkel, többet is ki fogok próbálni.)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2016. november 11.

Dramatic Volume verziója van meg. Szerintem elég diszkrét hatást lehet vele elérni, nem hosszabbít látványosan, viszont nem igazán tapasztja össze a pillákat, és még egy picit ível is. Tartósság szempontjából sem panaszkodhatok különösebben. Aki nem szeretne látványos hosszabbítást és dúsítást, hanem inkább csak "beszínezné" a pilláit, ha mondjuk nem fekete pillákkal rendelkezik, esetleg egy nagyon kicsi pluszt még adna nekik, akkor ebben az esetben tudom ajánlani. Viszont a név kicsit félrevezető, mert ebben a hosszabbításban semmi drámai nincs.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2016. november 4.

Rá kellett jönnöm, hogy nem kedvelem a micellás vizeket. Ez is pont olyan, mint a rózsaszín Garnier, csak az talán olcsóbb valamivel. Annyi a különbség, hogy a nagy kiszerelés az YR-nál pumpás. Sensitive ide vagy oda, nekem mindkettő csípte a szemem környékét. Nem szeretem a ragacsos érzetet a bőrömön utána, teljesen olyan, mintha szappannal mosnék arcot, és nem öblíteném le utána az arcom. Szerintem túl van hypeolva ez a micellás víz téma, bár a Biodermát még nem próbáltam, és elvileg az a legjobb, de sajnos a többi sem tetszett annyira, hogy kedvem legyen kipróbálni. Szerintem egy arclemosó és egy tonik vagy sminklemosó, arclemosó és tonik sokkal jobb, mint ez, csak hát mi, európai nők szeretünk több lépést kiváltani egy termékkel, de szerintem itt az eredmény kárára megy.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Permet Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Permet Érzékeny Bőrre
2016. november 4.

Ezt permetnek nevezni erős túlzás. A vape szúnyogriasztónak ezerszer különb a szórófeje és jobban porlasztja a terméket, mint ez. Éppen emiatt én sem tudtam arra használni, mint amire megvettem, így otthon "locsolom" magamra inkább, kissé fölöslegesnek érzem ezt a plusz réteget tonik és esszencia mellett, viszont mivel azt nem teszi lehetővé, hogy napközben csak úgy magamra fújjam, ezért kénytelen vagyok a reggeli és esti rutinomban elhasználni.