ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. november 4.

Nekem sem a kedvencem sajnos, de azért pénzkidobás sem volt, hiszen el tudtam használni. Nekem is az a problémám vele, hogy nagyon hamar kibolyhosodik, és kezd szétmállni, de mindemellett puha.Szerintem is lekörözi a Müller-es és a Dm-es is. Egynek elment, újra valószínűleg csak akkor fogom vásárolni, amikor már elfelejtettem, hogy nem annyira jó.

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő
2016. november 2.

Ez a tusfürdő nem hogy nem szárítja, de még hidratálja is a bőröm. Minden télen a kosaramban landol. Nagyon jó illata van, tápláló és jól tisztít. Az egyik kedvencem a Dove-tól.

Dove Go Fresh Nourishing Tusfürdő Restore

Dove Go Fresh Nourishing Tusfürdő Restore
2016. november 2.

Imádtam, nyáron az inkább frissebb, gyümölcsösebb illata is kifejezetten tetszett, hidratálás szempontjából Dove-nál jobbal még nem találkoztam.

Garnier Skin Naturals Lip Care Repair

Garnier Skin Naturals Lip Care Repair
2016. november 2.

Nem rossz, de ha nagyon cserepes, repedezett a szám, akkor a Carmex hamarabb rendbe teszi, ennek kell vagy 3 nap. Nincs kellemetlen illata, nem ragacsos. Szinten tartáshoz, vagy ha nem olyan vészes a helyzet, elég, ezért összességében tudom ajánlani, csak számomra volt más, ami jobban bevált.

Mememe Beat The Blues Highlighter

Mememe Beat The Blues Highlighter
2016. november 2.

Hát ez valami fenomenális! Sokkal diszkrétebb eredményt lehet vele elérni, mint por állagúakkal, ez tényleg valami gyönyörűségesen szép bőrfényt ad, nem ordít 3356385 km-ről is, hogy azon a hölgyön bizony highlighter van. Felviszem a körömlakkszerű ecsettel a terméket, és ujjal dolgozom el. Nagyon tudom ajánlani, aki viszont az extrém-brutál fényt/ragyogást keresi, az lehet csalódni fog. Tartós, gyönyörű, praktikus én imádom.

Aldo Vandini Oliva és Gránátalma Testradír

Aldo Vandini Oliva és Gránátalma Testradír
2016. november 2.

Viszonylag erősebb testradír, éppen ezért teszi is a dolgát rendesen. Nagyon puha lett után a bőröm, egyáltalán nem szárított, szuperül hidratál, az illata is határozottan tetszik. Nem tudok rá rosszat mondani. Hiába van sok piros az összetevők között, ezekből 3 parabén, szegény főmumusnak lett kikiáltva, pedig egészen megbízható és stabil tartósítószer.

Aldo Vandini Hidratáló Testápoló Aloe Vera & Fehér Tea

Aldo Vandini Hidratáló Testápoló Aloe Vera & Fehér Tea
2016. november 2.

Ma használtam el teljesen a terméket. Én nagyon szerettem, első testápolóm, amit teljesen elfogyasztottam, általában feladom egy idő után, és inkább másikat használok.. (Tudom, nem túl praktikus). Hamar beszívódott, és ez nálam nagyon fontos, ugyanis leginkább azért nem szeretem a testápolózást, mert 1 (ragacsos) réteg ott marad a bőrön, és úgy érzem, hogy nem lélegzik a bőröm. Kellemes illata van, jól hidratál, nem tudok rá rosszat mondani, szerintem szuper termék, és az ára sem a horror kategória, bár tény, hogy nem is a legolcsóbb a piacon, viszont legalább jól teljesít.

Aldo Vandini Peel&Care Ajakradír

Aldo Vandini Peel&Care Ajakradír
2016. november 2.

Én annyira nem voltam oda érte, viszont hatalmas veszteség azért nem ért, ugyanis sikerült féláron beszereznem. Szerintem annyira nem jó a radírozó hatása, kevés és nagy szemcsék vannak benne, én egy külön ajakradírozásra tartott fogkefével sokkal jobb eredményt tudok elérni, és még olcsóbb is. Viszont ajakápolónak nem volt rossz, csak a szemcsék miatt nem az a "táskába bedobós napközben újrakenem" típus, ezért én "ajakpakolásnak" (tudom, vicces :D) használtam éjszakára, és egész jól hidratált. Összességében vagy több szemcse kellene bele szerintem, vagy egyáltalán ne legyen benne.

Subrina PHI Repair Sampon

Subrina PHI Repair Sampon
2016. november 2.

Egészen puha és fényes lett a hajam, viszont sajnos elég hamar elfogyott, szerintem picit többet kellett belőle használnom egy átlagos adaghoz képest. Az illata is nagyon finom, gondolom a Moringa miatt. Egyetlen igazán negatívum a flakon nem túl praktikus alakja, mivel nagyon szögletes, így nem igazán áll kézre, ezért amikor már kevés van benne, és intenzíven kellene nyomni a flakont, az nem túl kellemes.
Összességében bevált, de a samponokkal nagyon kritikus vagyok, ugyanis jelenleg intenzív hajnövesztésben vagyok és a régebbi gyakori hajszínmódosításokat eléggé megsínylette a hajam, így van rajta mit rendbe hozni. Nekem jobban bevált a Londa és a Keune bár tény, hogy azok már egy másik árkategória.

Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Fekete Szappan

Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Fekete Szappan
2016. november 2.

Én nem az arcomra használtam, hanem a testemre. Imádtam használni, nagyon puha lett a bőröm, rendkívül jó illata volt a terméknek, és nagyon sokáig is érződött tusolás után, jól tisztított, remek termék volt. Egyedüli hátránya, hogy befogta a felületet, nálam a zuhanytálcát illetve a zuhanypanelt, de le lehetett mosni, úgyhogy ezért nem vonok le.