ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Subrina Repair Elixir

Subrina Repair Elixir
2016. november 2.

Tökéletesen bevált. Sokkal kevésbé töredezik a hajvégem a használata óta, az illatát is imádom, a hajam is fényesebb. A hajvégeim is sokkal puhábbak, szerintem nálam pont azért működik, mert testes, van benne anyag. A nagyon folyósak eddig sosem váltak be. Nagyon kevés kell belőle, nekem eddig ez a kedvenc hajvégápolóm, és azért már párat kipróbáltam.

Stella VitaStyle Hajkiegyenesítő Spray

Stella VitaStyle Hajkiegyenesítő Spray
2016. november 2.

Imádom. Számomra dinnyés illata van, segítette a kifésülést is. Alapból szinte egyenes a hajam, inkább csak a vége rakoncátlankodik, de amikor ezt használtam, és hajszárítóval szárítottam meg a hajam, akkor nem is használtam utána hajvasalót, mert teljesen egyenes lett. Nekem nagyon bevált.

The Body Shop Áfonyás Testradír

The Body Shop Áfonyás Testradír
2016. november 2.

Az illata egyértelműen szerelem. Imádom. Nekem radírozás terén is nagyon jól bevált, tényleg áfonyadzsem állaga van, a magdarabkák is ezt a hatást erősítik benne. A hidratáló képessége is nagyon rendben van, felér egy spa élménnyel a használata. Egyedül azt sajnálom, hogy limitált kiadás, így például az áfonyás testvajról lemaradtam.

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2016. november 2.

Imádom ezt is, és a levendulásat is, a mézesnek valahogy nem tetszett az illata. Nem vagyok büdös tőle, bár én mindig szoktam magamon frissíteni a délután folyamán valamikor. Az izzadást természetesen nem gátolja meg, de ezzel valószínűleg mindenki tisztában van. Nem irritál, sohasem csípte a bőröm. Én nagyon szeretem és be is vált, tudom ajánlani.

Avon Senses Garden Of Eden Testradír

Avon Senses Garden Of Eden Testradír
2016. november 2.

(Nem értem, hogy miért lett eltávolítva a korábbi véleményem..)

Az illata nagyon jó, még a hidratálás is egészen rendben van, viszont szerintem nagyon kevés benne a radírozó szemcse vagy nem elég hatékony. Megfelelő radírozó hatást fél tubus kinyomásával lehet elérni nagyjából, így végül tusfürdőnek használtam el. Maradok házi készítésű testradírnál, vagy a The Body Shop áfonyás testradírjánál, az egyszerűen tökéletes.

Avon Care Express Moisture Kézkrém

Avon Care Express Moisture Kézkrém
2016. november 2.

Nekem ez sajnos nem vált be. Nagyon minimálisan hidratált, nem is szívódott be rendesen, nagyon vizes állagú volt, gondolom ezért sem remekelt nálam annyira a hidratálásban. Kevés volt számomra.

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula
2016. november 2.

Nekem nem művelt csodát a bőrömmel, gyengéd a formulája, a szemkörnyéket sem irritálja, szépen tisztítja a bőröm, nekem megfelelően habzik is, viszont én nem vettem észre drasztikus változást mitesszerek és pattanások terén, pedig én is a 3 lépéses arcápolás részeként használtam, tehát tulajdonképpen nem ettől az egy terméktől vártam a csodát, hanem úgy magától az egész programtól. Nem érzékeltem, hogy később lenne zsíros a bőröm, vagy bármi egyéb, szimplán egy "sima" lemosó, mely nem irritál.
Pontosan ugyanezt az eredményt értem el a Balea Med Ultrasensitive Waschgel-lel 1000 forint alatti áron. Akinek megér a márkanév ekkora felárat, annak ajánlom a Clinique-t, akinek meg nem, annak jó alternatíva lehet a Balea.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk
2016. november 2.

Nem rossz hidratáló arcmaszk, de ennél azért van jobb is, mindenesetre elhasználom, de újravásárolni nem fogom. Hamarabb lesz zsíros a bőröm utána. Nekem is olyan érzésem van, mintha valami réteg rajtam maradna vízzel való lemosás után, ezt kifejezetten nem szeretem, ezért egy arctisztítóval le szoktam mosni, és utána arckrémezek.

Lady Stella Ichtoline Gyulladáscsökkentő Zselépakolás

Lady Stella Ichtoline Gyulladáscsökkentő Zselépakolás
2016. november 2.

Nem rossz ez a pakolás, pláne ezért az árért. Valóban betartja a gyulladáscsökkentő hatását, nálam a pórusösszehúzás is működik, kozmetikus után ez tudja rendbe tenni az extra érzékeny bőrömet, ami arctisztítás után olyan, mintha valami brutális bőrbetegségem lenne. Pórusösszehúzó hatást nem tapasztaltam, meg annyira faggyútermelés gátolást sem, de összességében nem rossz.

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot
2016. november 2.

Nekem nagyon bevált, az elején valóban elég intenzív az illata, de utána mérséklődik. Nyilván nem szünteti meg az izzadást, nem is az a dolga, viszont büdös sem leszek a használata mellett. Én nagyon megszerettem, felváltva használom a deoim, hogy egyikhez se szokjak hozzá.