ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

got2b Guardian Angel Hajvédő és -Rögzítő Spray

got2b Guardian Angel Hajvédő és -Rögzítő Spray
2016. október 31.

Semmi problémám nem volt vele. Nem nehezítette el a hajamat, szerintem az illata is jó, a hajam is kevésbé volt megviselt a vasalás ellenére, nekem egyáltalán nem lett ragacsos a hajam, még amikor a kelleténél többet fújtam sem, a Syoss-os hővédőtől viszont igen. Azt senkinek nem ajánlom. Én még olyan hajból nem kiöblítendő termékkel nem találkoztam, ami ne zsírosítaná a hajtövemet, ha közvetlen oda fújom, úgyhogy emiatt nem vonok le. Nagyon meg voltam elégedve ezzel a termékkel.

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
2016. október 31.

Hogy én ezt mennyire utáltam! Határozottan nincs jó illata, ezen még felül is emelkednék, de összeragasztotta a hajamat, mintha egy tonnányi hajlakkot vittem volna fel, illetve még ragacsos is maradt és sercegett, mikor hajat vasaltam, pedig a végén már szinte nem is mertem a hajamra fújni. 2 vagy 3 flakonnal vettem belőle, természetesen nem tudtam elhasználni, viszont szerencsére megjött az eszem, és egy ideje már körültekintőbben vásárolok ismeretlen terméket. Ennél sokkal jobb a L'Oreal Studio Line Hot Liss, illetve a Got2be Guardian Angel is.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2016. október 30.

Legjobb drogériás alapozóm volt. Tökéletesen mattít, a fedése közepes, a legvilágosabb árnyalat elég világos volt nekem. Semmi problémám nem volt vele, bár az ára kedvezmény nélkül nem túl baráti. Azóta ennél találtam jobbat (Kryolan Cityben), azért csak 4 csillag, viszont drogériás szinten nekem ez vált be a legjobban.

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Ápoló

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Ápoló
2016. október 30.

Fájó csomókat okozott, melyek eltűntek a használat felfüggesztését követően. Nekem alumínium tartalmúak okoznak ilyen csomókat, illetve néhány alumínium-mentes, köztük ez is, azonban még nem tudtam rájönni, hogy bizonyos "mentesek" miért, melyik összetevő lehet a ludas . Így sajnos számomra használhatatlan, pedig finom az illata, kénytelen voltam anyukámnak adni.

Bionsen Deo Spray

Bionsen Deo Spray
2016. október 30.

Én fújós deo-kat csak kiegészítésre szoktam használni vagy frissítésre, önmagában ugyanis nekem kevés. Nekem kifejezetten tetszik az illata, szerintem nem férfias, inkább egy friss uniszex illat. Az előbb említett funkciókra tökéletes és még irritációt sem okoz.

Bionsen Deo Stick

Bionsen Deo Stick
2016. október 30.

Nekem sajnos nem mindegyik alumínium-mentes válik be, vannak amelyektől csomók keletkeznek a kezelt területen, és fájnak is Szerencsére ez nem az a termék! Nyilván nem gátolja meg az izzadást, de büdös sem vagyok tőle. Én több márkát szoktam egyszerre használni, így nem szokok egyikhez sem hozzá, hogy veszítsen a hatékonyságából. Nekem ez a módszer vált be a legjobban. Nekem is és anyukámnak is bevált ez a termék, tudom ajánlani, a fújós változata is jó.

Dermaflora Aloe Roll-On Deo

Dermaflora Aloe Roll-On Deo
2016. október 30.

Nekem nagyon bevált, nem mondom, hogy nem izzadok, mert nyilván igen, de nem vagyok büdös a használata mellett. Az illatát is szeretem. Nekem azoktól, amelyekben alumínium van, konkrétan csomószerű dudorok jelennek meg a bőrömön, nyilván a kezelt területen, és eléggé fájnak is, és ha felfüggesztem az adott termék használatát, akkor idővel elmúlnak. Sajnálattal tapasztaltam, hogy néhány alumínium-mentestől is, ez azonban nincs köztük, így állandó kelléke az izzadásgátló termékeimnek, melyeket felváltva használok a hatékonyság érdekében.

Avon Senses Garden Of Eden Testradír

Avon Senses Garden Of Eden Testradír
2016. október 30.

Kevésbé szárít, mint egy "sima" Senses tusfürdő, de ez is gyakorlatilag nulla radírozás terén. Az kevés, hogy jó illata van, mert az összpozitívum ennyi. Sajnos nekem nem vált be, kávézacc/só/cukor és olaj sokkal jobban működik ennél.

Avon Senses Lagoon Testradír

Avon Senses Lagoon Testradír
2016. október 30.

Szerintem testradírnak nagyon gyenge, én inkább egy kicsit szemcsés tusfürdőnek nevezném, csak sajnos nem az eredeti feladata. Nem szárít annyira. mint bármelyik másik Senses sima tusfürdő, de mivel radírozás terén gyakorlatilag nulla, ezért mégis lepontozom.

Isana Violet Passion Tusfürdő

Isana Violet Passion Tusfürdő
2016. október 30.

Nekem szőlő illata van, kifejezetten szeretem ősszel. Nem marad meg olyan sokáig a bőrön, mint egy Yves Rocher. Engem sem szárít különösebben, nyilván nem egy Dove, de ettől szerintem nem is várja senki azt. Én nagyon megkedveltem, sajnos nem túl gyakran járok Rossmannba, de lehet, hogy be fogok térni több Isanás tusfürdőért is, ugyanis az ára is baráti.