ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Anatomicals Stop Cracking Up Lip Balm Ajakbalzsam

Anatomicals Stop Cracking Up Lip Balm Ajakbalzsam
2016. október 30.

Viszonylag jól hidratál, Carmextől azért egy picit elmarad, de még így is rendbe tudja tenni az igazán kiszáradt, cserepes ajkakat, én csak azt nem szeretem benne, hogy nem ajakbalzsam finishe van, hanem teljesen olyan, mint egy átlátszó szájfény. Én sajnos nem nagyon kedvelem a szájfényeket, de lehet, hogy van olyan, akinek ez akár pozitívum is lehet, mindenesetre nekem nem az.

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2016. október 30.

Rettenetes. A denaturált alkohol miatt kb. fél óráig nagyon lemattítja és dehidratálja a bőrt, azonban utána sokkal zsírosabb is lesz, mint alapból lenne. Irritál, szárít, a pórusaim sem lettek kisebbek, semmi pozitívat nem tudok róla elmondani, azóta már sikerült megtanulnom, hogy nem az agyonszárítással lehet javítani a zsíros bőrön, ez a termék pénzkidobás volt, csak a feléig küzdöttem vele, utána elengedtem.
Egyébként házon belül tudom ajánlani a Sensitive nyugattó tonikot, az bevált.

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam
2016. október 30.

Nekem sem használ különösebben, a krémmel együtt használtam, illetve akkoriban minden termékem Clinique volt. Amit ez a termék tudott nyújtani, azt másik is tudja fele ennyiért, de ezt igazából fölösleges felróni a terméknek, aki megteheti, az megveszi, aki nem, az pedig nem, ilyen egyszerű. Nekem nem volt gond az illatával, nem szeretem, ha egy arcápolási termék túl van illatosítva.

Update: mióta a Manna szappanokkal együtt használom,sokkal jobban tudom értékelni, hogy ez egyáltalán nem irritálja a szememet, az összetevői is szépek, illetve némi fejlődést is mutatott hatás terén (,a korábbi véleményt két évvel ezelőtti tapasztalatok alapján írtam). Egyedül az ára negatívum, meg azért csodát tényleg nem csinál, ezért kap plusz 1 csillagot, így összesen 3-at gyűjtött be tőlem.

Update2: Jobb lemosóval azóta sem találkoztam, csak olyannal, ami ugyanezt tudja negyed ennyiért, tehát szépen tisztít és nem szárít, ugyanis nálam egyáltalán nem volt Anti-Blemish hatása. Az ára miatt nem vonok le, azért 4 csillag, mert én nem tapasztaltam pattanástalanító hatást, és én ezért vettem meg, de aki egy szépen tisztító és nem irritáló arctisztítót keres, annak ez lehet egy opció.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2016. október 30.

Gyerekrágó (nem az Orbit, hanem az a 2 soros, gömb alakú, sajnos nem tudom a márkáját) illata van, szerintem jobb, mint a kakaóvajas ebből a szempontból, minden másban viszont megegyeznek. Nem hidratál eléggé, édeskevés egy kicserepesedett vagy jobban kiszáradt ajak rendbetételéhez, ez is ugyanúgy kiemeli a száraz részeket fehér darabkaként beletapadva. Labellonal és Cynexnél jobb, de még mindig gyenge.
Carmex vált be nekem a legjobban, Douglas Stop Cracking Up és Forever Aloe Lips.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2016. október 30.

Szuper tonik. Nyugtat, nem szárít, nem irritál, nem hagy ragacsos felületet, szépek az összetevői és nem utolsó sorban az ára is kedvező. Szépen előkészíti a bőrt a további rétegek felvitelére, nekem nagyon bevált.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2016. október 30.

Szemöldökre, fejbőrre és szempillára használom. Mindenhol látszik az eredmény, növekedés és erősödés terén. A hajamon viszont csak heti egyszer szoktam használni, a szemöldök/szempillámon pedig naponta vagy kétnaponta. Olcsó és hatásos.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2016. október 30.

Nagyon jól hidratál, szépen beszívódik, az ára igencsak baráti, az illata is jó. Ennél egy csak egy fél fokkal tudok jobbat, a The Body Shop Hemp kézkréme, viszont az sokkal drágább is, ennek függvényében szoktam ezek közül választani, hogy mennyit szeretnék éppen kézkrémre szánni.

Anaconda Professional Peeling Csigaház Őrleménnyel (régi)

Anaconda Professional Peeling Csigaház Őrleménnyel (régi)
2016. október 30.

Nekem arcradírok közül ez vált be az egyik legjobban (,másik a Freeman sárgabarackosa), ez valóban eltávolította az elhalt hámsejteket, egyáltalán nem szárított, még minimálisan sem, sőt azt is el tudom képzelni, hogy hidratáló pakolásnak is fogom használni, úgyhogy aki szereti a mechanikai arcradírt, annak nagyon ajánlom. Rendkívül puha és hidratált lett a használatát követően az arcom.

Cynex Ajakápoló Vanilla

Cynex Ajakápoló Vanilla
2016. október 30.

Labellonál jobb egy fokkal, bár annál csak jobb lehet bármi, de még így is tragédia ez a termék. Semmit nem hidratál, sőt szárít, bár annyira nem, mint a labello, viszont nem ez lenne a dolga. Senkinek nem ajánlom, ennél az is jobb, ha valami krémet ken az ember a szájára, nem külön ajakápolót.
Nekem a Carmex vált be a legjobban, de a Douglas Stop Cracking Up-ja is jó, illetve a Forever Aloe Lips is bevált.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. október 30.

Kifejezetten géles állaga van, nem szárít, szépen tisztít, gyönyörűek az összetevői, ennél többet nem nagyon kell tudnia egy lemosónak, ezen az áron pedig egyszerűen fantasztikus.