ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Jessup Professional Makeup Set Pro

Jessup Professional Makeup Set Pro
2016. október 29.

Röviden NEM. MUP-ról rendeltem, nem sokkal azután, hogy bekerültek a webshopba, szóval már nem most volt, ezért volt időm kitapasztalni. Hullik. Minden púderezés után leszedek 1-2 szálat az arcomról, és ez hónapok alatt sem változott, és nem csak a púderecset hullik. Szerintem egyáltalán nem is puha a szőre/sörtéje(?), ennél random e-bay-es ecsetkészlet olcsóbban, vagy max. ilyen árban sokkal jobban teljesít. Valóban indokolatlanul büdös a termék, első nagyon alapos mosással nekem nem sikerült megszabadulni a szagtól, inkább akkor sikerült semlegesíteni, mikor már jóideje használtam, és "megült" benne a felvitt termék. Engem sajnos egyáltalán nem nyűgözött le, de az a "szerencse", hogy rögtön 3 különböző készletet is rendeltem, de ez már a saját ostobaságom.

Londa Professional Visible Repair Sampon

Londa Professional Visible Repair Sampon
2016. október 29.

Látványosan javult a hajam állapota mióta ezt használom. Puhább, kezelhetőbb, fényesebb és kevésbé károsodik. Nekem eddig ez a sampon vált be a legjobban, és nem utolsó sorban az illata is fantasztikus.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2016. október 29.

Az illata egyértelműen szerelem, és itt vége is minden pozitívumnak. Rettenetesen kiszárítja a szám, ezért kenem vele, de csak szárítja tovább, ördögi kör. Marketing szempontból jó, hiszen emiatt többet használja az ember, mint alapból tenné, de semmit nem használ ez a termék, csak árt. Millió meg egyféle volt régen a tulajdonomban, de sajnos az összessel ugyanez a helyzet. Carmex az igazi a számomra, az tényleg használ is.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. október 29.

Kevés. Gyenge hidratáló hatást azért produkál, de messze nem eleget. Az igazán száraz, cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, sőt az elhalt bőrrészbe szeret beleülni, így még jobban kiemeli a száraz részeket. Elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon. Carmex milliószor jobb, de a Douglas Stop Cracking Up-ja is lekörözi, illetve a Forever Aloe Lips is jobban muzsikál.

Ilcsi Sárgabarack Habkrém

Ilcsi Sárgabarack Habkrém
2016. október 29.

Habkrém léte ellenére nehéz érzet a bőrön, nekem nem szívódik be maradéktalanul, nem hidratál eléggé, van benne parfüm és denat alkohol is (nem ellenőriztem megvétel előtt, impulzus vásárlás volt), ebben az árkategóriában sokkal jobb krémek vannak nála, egy arckrémnél kevés, ha annyi pozitívumot tudok elmondani róla, hogy jó illata van (,ami negatívum is egyben, hiszen akkor valószínűleg parfümöt is tartalmaz, bár ez nem minden esetben igaz, ebben azonban sajnos igen).

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2016. október 29.

Ez hidratál a legjobban az összes általam használt kézkrém közül, nekem az is tetszik, hogy nem hétköznapi az illata, egyszerűen elengedhetetlen kelléke lett a kézápolásomnak. Ráadásul az én kezem hajlamos arra, hogy olyan mértékben kiszárad, hogy szétrepedezik a bőröm, és vérzik. Nagyon jól beszívódik, ha nem használok indokolatlanul nagy mennyiséget, estére ugyanis többet szoktam felvinni, de olyankor meg nem zavaró, hogy nem szívódik be rögtön. Nagyon tudom ajánlani!

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém
2016. október 29.

Nagyon jól hidratál, nekem is kifényesedik tőle a bőröm, mondjuk az enyém mindentől, csak az a nem mindegy, hogy milyen mértékben. Ettől sajnos eléggé, ezért én is éjszakára használom, vagy nappal, amikor nem megyek sehova, és sminket sem használok. Egyébként áttértem koreai arcápolókra, és a benton méh csiganyál vonalát követem, viszont annak eléggé kellemetlen az illata, ezért vettem meg ezt, mindenféle előzetes utánanézés nélkül, hogy elfedjem az előbb említett termékcsalád illatát, ami sikerül is, viszont negatívum, hogy van benne alkohol illetve parfüm is. Szerintem ezt habkrémnek nevezni megtévesztő lehet, ugyanis elég testes, ennél vannak sokkal jobb termékek, egynek elment.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2016. október 23.

Fűszeres, mindenképpen sötét illat, szerintem személytől függ, hogy ki mikor tudja viselni, van aki csak alkalmakra, van aki a hétköznapokra is simán magára fújja. Az én kedvencem a Bvlgari Omnia, valamennyi hasonlóságot vélek a kettő között felfedezni, de szerintem a Bvlgari vadabb, durvább illat, míg ez elegánsabb, valamivel visszafogottabb. Én magamon a Bvlgarit tartósabbnak érzem, illetve összességében az az illat nekem jobban tetszik, inkább magaménak érzem mint ezt, ezért erre most csak 4 csillagot adok, de határozottan nem egy rossz parfümről van szó.

Update: Nem tudom, hogy korábban mi lehetett a probléma, de mostanában (utóbbi pár hónap) nagyon tartós. Az illatát is egyre jobban kedvelem, nem mintha korábban nem szerettem volna, de határozottan hozzám nőtt, szóval 5 csillag!

Clinique Clarifying Lotion 3

Clinique Clarifying Lotion 3
2016. október 23.

Én is a 3 lépéses program keretein belül próbáltam ki. Nekem ez sem vált be kifejezetten. Nagyon elvékonyítja a bőröm, nekem túl erős napi 2 használathoz. Valóban tiszta és puha lesz utána az ember bőre, de nekem a gyakori használat mellett kellemetlen volt, olyan lett a bőröm, mint amikor felsérti valahol magát az egyén, és elkezd új bőr "nőni?", ami még babarózsaszín, gyenge és vékony. Nos.. az én arcbőröm is ilyen lett, különösen az orromnál. Szerintem heti 1-2 alkalommal bőven elég lesz használnom, így legalább sokáig kitart.
Update: Annyira nem bírja a bőröm, hogy nem tudom elhasználni, sokkal rosszabb a bőröm a használata mellett. Szinte karcosan tisztára varázsolja az amúgy elég zsíros bőröm, gondolom a denaturált alkohol miatt, amiből valószínűleg annyi van benne, hogy az már pálinkában is jó lenne, de mindenesetre nagyon letisztítja a bőröm, és rövid idő elteltével pedig gyakorlatilag zsírban úszik a képem a dehidratáció érzete miatt. Hatalmas NEM ez a termék.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2016. október 23.

Nem estem hanyatt tőle, pedig adtam neki bőven esélyt, hiszen a 2. tubusnál járok, harmadjára viszont szerintem nem fogom újravenni. Nekem a Freeman agyagos arcpakolása jobban bevált. Érzem ennél is a tisztító hatást, bár én a pórusaimon semmilyen változást nem érzékeltem, sem gyulladáscsökkentés terén, inkább csak egy gyenge tisztító maszk, de igazából nem is tisztít. Nekem a mattításban sem segít kifejezetten sokáig, és én még talán ezt és a török termált tartom a planet spa legjobb maszkjának. Azért 2 csillag, mert rosszat nem tett a bőrömnek, de igazából jót se, akkor meg fölösleges magamra kennem meg megvásárolnom.