ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Too Faced Pumpkin Spice Warm & Spicy Eye Shadow Palette

Too Faced Pumpkin Spice Warm & Spicy Eye Shadow Palette
2022. január 22.

Szeretem. A mattok igazán erősen pigmentáltak, a színekkel szerintem sokat kell dolgozni a tökéletes eldolgozásért. A csillámok sem rosszak. Kicsit többet vártam, de minden évszakban jól kihasznalhato darab.

Urban Decay Naked Honey Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Honey Eyeshadow Palette
2022. január 16.

Nagy reménnyel vettem meg itt egy lánytól. A színei abszolút az enyémek meleg ősz típuskent. Mikor a kezemen kipróbáltam a színeket, meg inkább szerelmes lettem...egészen addig, amíg a szememre nem kerültek. Egy ilyen árkategóriás palettától sokkal többet várok. Nem tudtam a színeket jól eldolgozni, a csillamok pedig nem voltak túlzottan intenzívek. Ráadásul mintha eltűntek volna a szememről. Elofordulhat, hogy velem nem volt a paletta kompatibilis. Megváltam tőle.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2021. november 7.

Ez az első ilyen árkategóriás parfümöm. Akkor még nem győzött meg 100%-ban, amikor megvettem, de magamon használva tökéletesnek találom az illatot. Nem tudom megmondani, hogy melyik összetevő illata jön ki rajtam, de nagyon minőségi. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig fog a legkisebb kiszerelés tartani.

Too Faced Just Peachy Mattes Paletta

Too Faced Just Peachy Mattes Paletta
2021. november 7.

Update: eladtam végül, mert más palettáimhoz képest nem elég pigmentált.

Nagy vágyam volt ez a paletta, amit egy Facebookos csoportban láttam meg, hogy eladó. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó vétel volt. Az ABH Norivna palettám után ez a második high-end palettám. Nagyon szeretem!! Kék szeműként ezek a színek nagyon előnyösek. Egyáltalán nem porol a festék, baromi pigmentáltak, mégis finom végeredményt kapok. Ma többen meg is dicsérték a szemem, ezt a palettát használtam. Tetszik az illat, masszív és ízléses a csomagolás, és még tükre is van.

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta
2021. november 7.

Hirtelen vásárlás volt, mert annyira megtetszettek a színek. Az egyik legtöbbet használt palettám, nagyon szeretem. A mattokat kell építeni, de 2-3 rétegben nagyon szépek. A csillám színek olyanok, mint egy álom, egyszerűen gyönyörűek. Az áráért nagyon megéri, ajánlom mindenkinek :)

Revolution X Roxi Cosy Vibes Eyeshadow Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Roxi Cosy Vibes Eyeshadow Palette Szemhéjpúder Paletta
2021. november 7.

Én nagyon szeretem ezt a kis palettát. Nagyon szép naturális színek vannak benne. A mattok és a csillámok is minőségiek, egész nap tartanak. A glittereket egyszer próbáltam ki, mert nem az én világom. Simán 12 órát kibírnak a szememen a színek. Akciósan sikerült beszereznem 3000ft körül, így nagyon megérte. Ajánlom mindenkinek :)

RdeL Young Selfie Queen 2in1 Contouring Stick

RdeL Young Selfie Queen 2in1 Contouring Stick
2021. október 2.

Nagyon szeretem. A világos színt inkább szemhéjalapnak szoktam használni, a kontúrszín remekül teszi a dolgát. Ráadásul jó sokáig elég :)

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2021. október 2.

Szeretem ezt a pirosítót. Nagyon finom a végeredmény, nem csap az ember arcába, de megadja azt, amit kell. Pláne ilyen olcsón :)

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette
2021. október 2.

Sok keresgélés után úgy döntöttem, hogy megrendelem a Cultbeauty weboldaláról. Életem legjobb sminkes vétele volt. Eddig nem értettem, miért kerül egy-egy paletta ennyibe, de most már látom a különbséget minőség és minőség között. Annyira különleges a színösszeállítás, olyan krémesek a színek. A csillámok álomszerűek, nem potyognak. Szinte nem merem használni, mert nem akarom, hogy elfogyjon. A lehető legjobb vétel!

RIVAL loves me Mascara Base XXL Lashes

RIVAL loves me Mascara Base XXL Lashes
2021. június 28.

Imádom, a névváltás után is csak ezt használom már ötödik éve. Ettől lesznek műszempilla-szerű pilláim :))