ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta
2021. november 7.

Hirtelen vásárlás volt, mert annyira megtetszettek a színek. Az egyik legtöbbet használt palettám, nagyon szeretem. A mattokat kell építeni, de 2-3 rétegben nagyon szépek. A csillám színek olyanok, mint egy álom, egyszerűen gyönyörűek. Az áráért nagyon megéri, ajánlom mindenkinek :)

Revolution X Roxi Cosy Vibes Eyeshadow Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Roxi Cosy Vibes Eyeshadow Palette Szemhéjpúder Paletta
2021. november 7.

Én nagyon szeretem ezt a kis palettát. Nagyon szép naturális színek vannak benne. A mattok és a csillámok is minőségiek, egész nap tartanak. A glittereket egyszer próbáltam ki, mert nem az én világom. Simán 12 órát kibírnak a szememen a színek. Akciósan sikerült beszereznem 3000ft körül, így nagyon megérte. Ajánlom mindenkinek :)

RdeL Young Selfie Queen 2in1 Contouring Stick

RdeL Young Selfie Queen 2in1 Contouring Stick
2021. október 2.

Nagyon szeretem. A világos színt inkább szemhéjalapnak szoktam használni, a kontúrszín remekül teszi a dolgát. Ráadásul jó sokáig elég :)

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2021. október 2.

Szeretem ezt a pirosítót. Nagyon finom a végeredmény, nem csap az ember arcába, de megadja azt, amit kell. Pláne ilyen olcsón :)

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette

Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette
2021. október 2.

Sok keresgélés után úgy döntöttem, hogy megrendelem a Cultbeauty weboldaláról. Életem legjobb sminkes vétele volt. Eddig nem értettem, miért kerül egy-egy paletta ennyibe, de most már látom a különbséget minőség és minőség között. Annyira különleges a színösszeállítás, olyan krémesek a színek. A csillámok álomszerűek, nem potyognak. Szinte nem merem használni, mert nem akarom, hogy elfogyjon. A lehető legjobb vétel!

RIVAL loves me Mascara Base XXL Lashes

RIVAL loves me Mascara Base XXL Lashes
2021. június 28.

Imádom, a névváltás után is csak ezt használom már ötödik éve. Ettől lesznek műszempilla-szerű pilláim :))

RIVAL loves me Színjavító Korrektor

RIVAL loves me Színjavító Korrektor
2021. június 28.

Az ára miatt nem vártam sokat, de annyira nem rossz. Hamar elfogyott, de 500 ft-ért leárazva megérte. Ne várjatok csodát, egyszer elmegy :)

W7 Total Eclipse Eyeshadow Palette

W7 Total Eclipse Eyeshadow Palette
2021. június 19.

UPDATE
Megválok tőle. Szörnyen potyognak a csillámok. Nemcsak ezeknél, de a mattoknál is van hardpan jelenség. Elég gyengék is a színek, nem igazán éri meg.

Mivel nem találtam eladó eredeti Huda Mercury Retrograte palettát, gondoltam adok egy esélyt neki. Azt kell mondjam, nagyon jó minőségűek a színek, a csillámok egyszerűen fantasztikusak. A matt színek is nagyon szépen tartanak, könnyen eldolgozható. A palettához tartozó ecset ABH dupe, de ennek a szőre szerintem sokkal puhább, jobban szeretem. Ajánlom mindenkinek!

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. június 19.

Gondoltam, hogy a sok jó vélemény miatt kipróbálom, de első kihúzásnál csomós a festék, a keféje pedig nem funkcionális egyáltalán. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. A Miss Sporty 3D spirálja óriási pillákat csinál, ettől pedig semmi nem látszik :(

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2021. április 29.

Ez az első high end palettám, és azt kell mondanom, hogy látom már, miért kerül egy ilyen paletta ennyibe. És nem bánom, hogy végre rászántam magam a megvételére.

Itt vettem meg a palettát egy nagyon kedves lánytól. Eleinte féltem a porolástól, de azt kell mondanom, hogy finom ecsetmozdulatokkal ez egyáltalán nem okoz gondot. Hihetetlenül szép és intenzív színeket tartalmaz, ezek pedig nagyon szépen összedolgozhatóak. Alig érintem bele az ecsetet a pan-ekbe, és szuper pigmentált színeket kapok.

Az egyet pufi része nekem kicsit kemény szőrű ugyan, de nagyon szépen teszi a dolgát. Ez a legjobb paletta, amit valaha használtam, szerelem :)))