ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me Színjavító Korrektor

RIVAL loves me Színjavító Korrektor
2021. június 28.

Az ára miatt nem vártam sokat, de annyira nem rossz. Hamar elfogyott, de 500 ft-ért leárazva megérte. Ne várjatok csodát, egyszer elmegy :)

W7 Total Eclipse Eyeshadow Palette

W7 Total Eclipse Eyeshadow Palette
2021. június 19.

UPDATE
Megválok tőle. Szörnyen potyognak a csillámok. Nemcsak ezeknél, de a mattoknál is van hardpan jelenség. Elég gyengék is a színek, nem igazán éri meg.

Mivel nem találtam eladó eredeti Huda Mercury Retrograte palettát, gondoltam adok egy esélyt neki. Azt kell mondjam, nagyon jó minőségűek a színek, a csillámok egyszerűen fantasztikusak. A matt színek is nagyon szépen tartanak, könnyen eldolgozható. A palettához tartozó ecset ABH dupe, de ennek a szőre szerintem sokkal puhább, jobban szeretem. Ajánlom mindenkinek!

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. június 19.

Gondoltam, hogy a sok jó vélemény miatt kipróbálom, de első kihúzásnál csomós a festék, a keféje pedig nem funkcionális egyáltalán. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. A Miss Sporty 3D spirálja óriási pillákat csinál, ettől pedig semmi nem látszik :(

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2021. április 29.

Ez az első high end palettám, és azt kell mondanom, hogy látom már, miért kerül egy ilyen paletta ennyibe. És nem bánom, hogy végre rászántam magam a megvételére.

Itt vettem meg a palettát egy nagyon kedves lánytól. Eleinte féltem a porolástól, de azt kell mondanom, hogy finom ecsetmozdulatokkal ez egyáltalán nem okoz gondot. Hihetetlenül szép és intenzív színeket tartalmaz, ezek pedig nagyon szépen összedolgozhatóak. Alig érintem bele az ecsetet a pan-ekbe, és szuper pigmentált színeket kapok.

Az egyet pufi része nekem kicsit kemény szőrű ugyan, de nagyon szépen teszi a dolgát. Ez a legjobb paletta, amit valaha használtam, szerelem :)))

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém
2021. április 28.

Ssoem adnék 3000 ft-ot egy krémért, féláron vettem meg. Kicsit vastagabb állaga van, így sok idő kellet, mire kitapasztaltam, mennyit kér a bőröm belőle. Én nem érzek erős illatot, nekem talán túl vastag krémes. Elhasználom, de nem fogom újra venni, mert így nehezen szívódik be.

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus
2021. április 25.

Nagyjából két és fél évig használtam ezt, annyi ideig elég volt a festék - a barnás verzió volt meg. Nagyon szerettem, hogy vékony a filc, de talán kicsit hosszú. Húzás közben könnyen elmozul, így sokat kell gyakorolni vele. Egyébként nagyon jó kis termék.

Isana Micellás Arcvíz

Isana Micellás Arcvíz
2021. április 6.

Kár, hogy nem olvastam a vélemények után, impulzus vásárlás volt. Egyet értek a többiekkel, ez egy szörnyű lemosó, ami a hatalmas alkoholtartalma miatt szárítja a bőrt. Jó ötletet adott az egyik kommentelő, én is ecsettisztításra fogom használni.

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál
2021. április 5.

Alapvetően nagyon jó az ecset formája, ezzel nagyon szép pillákat lehet csinálni. Két gondom volt a termékkel: egyfelől ragacsos pillákat csinált, habár szépek voltak, másfelől nagyon hamar beszáradt.

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta
2021. április 2.

Imádom! Életem első palettája volt. Már talán egy éve, netalántán másfél, hogy használom. Nagyon szépek a színek, két rétegben jön ki igazán minden árnyalat. Egy éve használom, eddig primer nélkül, sosem potyog le, 10 óra elteltével is ugyanolyan szép :) CSILLAGOS ÖTÖS

UPDATE:
Elkezdtem más palettákat is használni már, azokhoz képest sokkal gyengébb. Szerintem meg fogok válni tőle, mert most tapasztaltam meg, milyen jobb minőségű palettákat használni.

I Heart Revolution Strawberry Cheesecake Paletta

I Heart Revolution Strawberry Cheesecake Paletta
2021. április 2.

Próbálgatom jelenleg ezt a palettát, egyelőre tetszik. A világos krémszínek nagyon jó alapok a szemhéj egészére, finom hatásúak a rózsaszínek. A csillámos árnyalatok kifejezetten pigmentáltak, nagyon tetszik a végeredmény. Aki szemez vele, és szereti a pink színeket, annak ajánlom!