ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me Kompakt Púder

RIVAL loves me Kompakt Púder
2021. március 21.

Először ennek a púdernek az ára vonzó, ráadásul akciósan vettem meg. Púderből nem szoktam sosem drágább árkategóriájút használni, mert nem tudom, mennyivel tudhat többet. Ez a púder hozza, amit kell. Szép matt finish-t ad, persze estére kicsit átfényesedik. Kellemes illata és állaga van.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2021. március 21.

Egy nagyon kedves hölgytől szereztem be ezt a palettát itt a Krémmánián. Nem gondoltam, hogy találok ilyen erőteljes színvilágú palettát, így nagyon kíváncsi voltam, milyen lesz. Kicsit visszásak az érzéseim. Alapvetően nagyon szépek a színek felkenve primerre, viszont az eldolgozás számomra nehézkes. Nagyon pigmentált minden szín, a csillámosoktól kicsit többet vártam, azok még potyognak is rendesen. Még próbálgatom kicsit a színeket :)

UPDATE: Végül megváltam tőle. A csillámosak borzasztóak, a mattok is több használat után foltosan működtek.

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2021. február 13.

Alapvetően egy jó paletta. Leginkább a lilás árnyalatokat és a narancsot próbáltam, de rájöttem, hogy nem az én palettám ez. Két rétegben próbáltam a színeket, úgy egészen jók voltak, primerrel szépen tartottak. A mattabb árnyalatok swatcholva viszont gyengének tűntek.

UPDATE. Megváltam a palettától. A színek néhányszor kipróbálva nagyon gyengék és maszatosak lettek a szemhéjamon.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2021. január 11.

Én ezt a kis púdert viszonylag szerettem. A csomagolás silány minőségéről nem tehet. Alapvetően nagyon szépen mattított, persze nem bírt ki 10 órát átfényesedés nélkül, de ezt ne is várjuk el :) Az áráért szép munkát végez.

RdeL Young Young Concealer Palette Korrektor Paletta

RdeL Young Young Concealer Palette Korrektor Paletta
2021. január 2.

Régen nagy reményekkel megvettem, de használhatatlan. Olyan kemény az állaga, hogy nem lehet felvinni szinte semmivel, csak ujjal. Viszont úgy is bele kell nyomni a kezünket rendesen. Nem használ sajnos.

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base
2021. január 2.

Nagyon hasznos kis cucc. Megfelelő alapot biztosít, de óvatosan kell feltenni, mert sok anyagot tartalmaz az ecsetfej. Nagyon tartóssá teszi a szemhéjfestéket!

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta
2021. január 2.

Nem olyan régen szereztem be, mert igazán kellemes ,világosabb árnyalatú színeket tartalmaz. Szuper az összeállítás, és nagyon finom a végeredmény. Kipróbáltam szemhéjalappal és anélkül is, mindkét esetben tökéletes. Nem potyog, ugyanolyan intenzív a szín, mint a felrakásnál. Mindenkinek ajánlom!!!

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. június 21.

Még az őszi Glamour napokon vettem meg, nagy elvárásaim voltak. Kicsit vegyesek az érzéseim, de inkább a pozitív felé gördül. A szín felkenésnél tökéletes, de pár óra múlva mintha minimálisan besárgulna. Minden alapozóból kevés mennyiséget használok, itt is, így elég sokáig tart. Vékony rétegben szépen kiegyenlíti a bőrt, a pirosságot is viszonylag elfedi. Hiába rakok rá púdert, nagyon hamar átfényesedik. Végeredményben természetes a hatás, de a fényesedéssel vannak gondok. De szeretem ennek ellenére használni, mert messze jobb a legtöbb alapozónál, amiket eddig használtam :)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2020. június 21.

Az első bronzosítóm. Nem bántam meg a vételt. Alapvetően nem szeretem a túl erős termékeket, éppen ezért a Toffee árnyalat nagyon kellemes, építhető, ezért igazán természetes lesz a végeredmény.A tárolója is nagyon jól bírja. Már lassan egy éve használom, alig akar fogyni. Nagyon jó vétel volt!!

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2020. június 11.

Gondoltam a Balea-verzió után kipróbálom. Nagyon jó kis olaj, jó az illata, de a Baleásat nem kőrözi le. Ár-érték arányban nagyon jó, teszi a dolgát is, de még mindig a másik az etalon.