ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta
2021. január 2.

Nem olyan régen szereztem be, mert igazán kellemes ,világosabb árnyalatú színeket tartalmaz. Szuper az összeállítás, és nagyon finom a végeredmény. Kipróbáltam szemhéjalappal és anélkül is, mindkét esetben tökéletes. Nem potyog, ugyanolyan intenzív a szín, mint a felrakásnál. Mindenkinek ajánlom!!!

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. június 21.

Még az őszi Glamour napokon vettem meg, nagy elvárásaim voltak. Kicsit vegyesek az érzéseim, de inkább a pozitív felé gördül. A szín felkenésnél tökéletes, de pár óra múlva mintha minimálisan besárgulna. Minden alapozóból kevés mennyiséget használok, itt is, így elég sokáig tart. Vékony rétegben szépen kiegyenlíti a bőrt, a pirosságot is viszonylag elfedi. Hiába rakok rá púdert, nagyon hamar átfényesedik. Végeredményben természetes a hatás, de a fényesedéssel vannak gondok. De szeretem ennek ellenére használni, mert messze jobb a legtöbb alapozónál, amiket eddig használtam :)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2020. június 21.

Az első bronzosítóm. Nem bántam meg a vételt. Alapvetően nem szeretem a túl erős termékeket, éppen ezért a Toffee árnyalat nagyon kellemes, építhető, ezért igazán természetes lesz a végeredmény.A tárolója is nagyon jól bírja. Már lassan egy éve használom, alig akar fogyni. Nagyon jó vétel volt!!

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2020. június 11.

Gondoltam a Balea-verzió után kipróbálom. Nagyon jó kis olaj, jó az illata, de a Baleásat nem kőrözi le. Ár-érték arányban nagyon jó, teszi a dolgát is, de még mindig a másik az etalon.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2019. május 16.

Évek óra használjuk már anyukámmal, aki fodrász - kiskoromban mindig figyeltem, hogy ezt használja. Én is nagyon szeretem, bár kicsit drága, ezért a Glamour-napokon szoktam megvásárolni. Sokáig tart, és puhább lett tőle a hajam.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2019. április 24.

Csodás illata van, nagyon jó a textúra, bár az én bőröm számára nagyon sűrű és zsírosító. Nem használtam el, mert az én bőröm nem szereti, de szerintem a kevésbé zsíros bőrűeknek tökéletes, nekem sajnos plusz zsírréteget tesz rá.

Secret Key Platinum Power Deo Stift

Secret Key Platinum Power Deo Stift
2019. április 24.

Számomra és anyukám számára is ez A DEZODOR. Ettől sosem leszünk büdik, sokáig jó, tökéletes!

Dove Invisible Dry Deo Spray

Dove Invisible Dry Deo Spray
2019. április 24.

Nekem sajnos nem használt semmit. Elhasználtam, hogy ne menjen kukába, de ez 0 pontot kap.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2019. április 24.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Jó az illata, és nem érzékelem, hogy nagyon durván büdösödnék, elég jól teszi a dolgát.

B.U. My Secret Natural Spray

B.U. My Secret Natural Spray
2019. április 11.

Hol lehet még fellelni??? Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem lehet kapni. Gyönyörűen finom, nőies illat.