ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence My Must Haves Satin Pirosító

Essence My Must Haves Satin Pirosító
2019. április 11.

Életem egyik legjobb vétele volt. Annak ellenére, hogy ez pirosító, én szemhéjfestéknek használom, és tökéletes. Megvan a barna szemöldök púder is, amit szintén szemhéjra használok, imádom őket!!

Essence Mosaic Pirosító

Essence Mosaic Pirosító
2019. április 11.

Bár ez volt életem első pirosítója, viszonylag szerettem. Sokszor használtam szemhéjfestékként, úgy nagyon szép élék színe volt. Pirosítóként nem maradt fent nap végéig, kicsit túl csillogónak is találtam. Volt, hogy két óra után már nem is láttam, hogy ott lenne az arcomon. Első pirosítónak elment, de most kitalálok mást.

Isana Gyöngy Tusfürdő

Isana Gyöngy Tusfürdő
2019. április 11.

Isana tusfürdők közül ez az abszolút kedvencem. Persze nem olyan tartós az illata, mint egy Dove tusfürdőnek, de sokáig elég. Finom az illata, és sokáig elég.

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
2019. április 11.

Mióta elkezdtem foglalkozni az arcbőrömmel, sok krémet kipróbáltam már, de nálam ez használt eddig a legjobban. Még a barátnőm ajándékozta nekem, mert neki nem nagyon vált be, azóta is hálálkodom neki miatta, Jelenleg a rózsás változatot használom, de most meg fogom venni újra ezt a zöld teás fajtát. A száraz, de a T-zóna területén zsírosabb bőrömnek egy közepes mennyiség elég a hidratáláshoz, nagyon szeretem. Jó sokáig is elég, kuponnal pedig tökéeltes vásár!

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2018. november 1.

Az ára miatt vettem meg már másodjára, így most már tudok reális véleményt írni róla. A legvilágosabb színt használtam, ami még az én világos bőrömnek is túl fehér. Az állaga kicsit sűrűnek hat, az eloszlatás is néha nehézkes tud lenni. Átfényesedés érzékelhető a T-zóna területén. A fedése kevésbé problémás bőr esetén jó lehet, természetea fedést kaptam. Mindennel együtt 3 csillag.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. május 20.

Én minimálisan csalódott vagyok, mert nagyon sokat vártam a kommentek alapján. Én kb 6-7 éve a Miss Sporty 3D szempillaspirálját használom, de a sok pozitív komment után most kipróbáltam ezt a spirált. Tény, hogy nagyon szépen szétszedi a pillákat, viszont nekem picit gyenge. Nagyon kevés festéket vesz fel, és sokszor 3-4 húzás után úgy érzem, hogy bele kell tennem a festékbe. Picit veszt a tartásából is nálam, bár lehet, hogy csak nekem nem vált be, sőt biztos :D ennek ellenére tényleg szépen teszi a dolgát és jó spirál :)

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2018. március 22.

Egy igazi kis csoda! 12 órán keresztül a szemöldökömön van minden nap, és tökéletesen teszi a dolgát. Fixál, nagyon szép színt ad, nem lesz kemény a szemöldökömön. Nem gondoltam volna, ajánlom mindenkinek!!!

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2018. február 16.

Első Garnier tonikom. Hát, egész arcos sminket nem igazán távolít el, úgy rengeteget kell használni belőle és erősen dörzsölni, hogy leszedje. Én már este és reggel szoktam áttörölni vele az arcom, a kis szennyeződéseket leszedi, frissítő érzést ad.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2018. február 16.

A barátnőm tanácsára vettem meg. Én főleg arcradírként használom, havonta párszor pedig maszkként. Arcradírnak tökéletes, sok kemény szemcséje van, nem kell belőle sok. Maszkként erős felületet képez, nehéz leszedni, de leszedés közben is tisztít. Szuper!

Camea Aloe Vera Testvaj

Camea Aloe Vera Testvaj
2018. február 16.

Első testvajam, és maradok is annál. Nekem a lában térdtőlmlefele extrám száraz. Nagyon nehéz találni megfelelő hidratálót, de ez nálam nagyon működik. Kifejezetten jó, hogy ennyire sűrű, beszívódik, nagyon krémes. A hozzám hasonló bőrűeknek ajánlom!