ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre
2018. február 16.

Hasonló a véleményem, mint a fekete társáról. Semmi extra, nagyon száraz lett utána az arcom.

Balea 2in1 Pflege & Maske Kézkrém Makadámiadió Olajjal

Balea 2in1 Pflege & Maske Kézkrém Makadámiadió Olajjal
2018. február 16.

Anyukámat ajándékoztam meg a krémmel. Neki ultraszáraz bőre van a kezém, jóformán másodpercek alatt felszív minden krémet, ezt nagyon szerette. Tetszett neki az illata, erződött -szerinte- a mogyoró is, szóval jó tapasztalatai vannak róla.

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2018. február 16.

Sokáig használtam, hátha lesz valami eredmény, de nem is tudom... engem az applikáció maszatossága sosme zavart, ellenben a lehúzásnál inkább a gyenge kis szőrszálakat távolítja el, mint a miteszereket. Ráadásul borzasztó száraz lett tőle a bőröm.

Balea Fuss Deo

Balea Fuss Deo
2018. február 16.

Amióta rájöttem, hogy létezik ilyne spray, kötelező darab lett. Az Isana társa jobban bejött, de ez is szuper!

Balea Tropic Fun Kézkrém

Balea Tropic Fun Kézkrém
2018. február 16.

A csomagolása és az illata nagyon megnyerő, ám annyira sajnos nem hidratál, bár sokáig elég.

Rival De Loop Clean & Care Olajmentes Szemfesték Lemosó Párna Aloe Verával

Rival De Loop Clean & Care Olajmentes Szemfesték Lemosó Párna Aloe Verával
2018. február 16.

Kb egy éve próbáltam ki, nem nagyon szerettem. Nem volt elég nedves, nagyon kellett dörzsölni, valamint sajnos elkezdett kiszáradni. Nem volt jó vétel.

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk
2018. február 16.

Különösebb hatást nem vettem észre. Pici kiadáshoz képest drága, az illata jó, de az én bőrömmel semmit nem csinált.

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel
2018. február 16.

Nagy reményekkel vettem meg, de nem hozta sajnos, amit vártam. Nagyon kevés a szemcse benne, ráadásul radírozásra nem igazán használható. Nagyon híg, a pakolás és az arckrém állaga között mozog. Ráadásul rengeteget kellett felvinni, hogy valami történjen.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. február 16.

Imádom! Nagyon jó minőségű készülék igazán kedvező áron. Soha nem esett ki nálam a feje, 4 kis kefe járt hozzá, ezek nagyon jól tisztíthatóak. Alapos munkát végez, tökéletes otthoni használatra. Megéri beruházni rá!

Lovely Brows Creator Pencil

Lovely Brows Creator Pencil
2018. február 16.

Nagyon jó kis szemöldökceruza. A vég kialakítása szerintem nagyon el lett találva, nem kell hegyezni. Nagyon jó a színválaszték, ráadásul majdnem fél évig kitartott napi használat mellett. Az ára is nagyon kedvező, megéri kipróbálni!