ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk
2018. február 16.

Különösebb hatást nem vettem észre. Pici kiadáshoz képest drága, az illata jó, de az én bőrömmel semmit nem csinált.

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel
2018. február 16.

Nagy reményekkel vettem meg, de nem hozta sajnos, amit vártam. Nagyon kevés a szemcse benne, ráadásul radírozásra nem igazán használható. Nagyon híg, a pakolás és az arckrém állaga között mozog. Ráadásul rengeteget kellett felvinni, hogy valami történjen.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. február 16.

Imádom! Nagyon jó minőségű készülék igazán kedvező áron. Soha nem esett ki nálam a feje, 4 kis kefe járt hozzá, ezek nagyon jól tisztíthatóak. Alapos munkát végez, tökéletes otthoni használatra. Megéri beruházni rá!

Lovely Brows Creator Pencil

Lovely Brows Creator Pencil
2018. február 16.

Nagyon jó kis szemöldökceruza. A vég kialakítása szerintem nagyon el lett találva, nem kell hegyezni. Nagyon jó a színválaszték, ráadásul majdnem fél évig kitartott napi használat mellett. Az ára is nagyon kedvező, megéri kipróbálni!

Essence Mattifying Kompakt Púder

Essence Mattifying Kompakt Púder
2018. február 15.

Kellemes illatú, szép színű púder, a legvilágosabb árnyalatban van meg. Úgy érzem, mintha nehezen venné fel az ecsetem. Szépen mattít, viszont nem a legtartósabb, naponta azért plusz egyszer át kell menni rajta, hogy visszamattítsuk. Értékéért nem rossz :)

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2018. február 15.

12 órán át is tökéletesen megmarad a szemhéjamon. Szép élénk fekete színe van, könnyű vele dolgozni. Van néhány hátránya, például nagyon sok anyagot vesz fel, így sokáig tarthat a maszatolás, hogy megfelelő mennyiséget lehessen felkenni. Ezen kívül ár-érték arányban szuper!

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2018. február 15.

2 árnyalat van meg, az egyik a 03-as, a másik pedig a 06-os. Szoktam szájceruzát is használni alatta néha, de anélkül is meglepően tartós. A 06-os vörös árnyalat egy kétórás vacsorát tökéletesen kibírt, minimális kopással a száj két sarkán. Nagyon szép a választék, elérhető áron is van, mostanában 400 forintért lehet akció részeként venni, megéri beruházni párra! :)

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó
2018. február 5.

Nagyon tökéletes ez a kis cucc! Sokáig jó, hosszítja a pillákat, nagyon jó alapot ad a festéknek. Kötelező darab.

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal
2018. január 22.

Első Garnier tonikom, nem rossz. Kicsit sokat kell felvinnem, hogy rendesen le tudjam tisztítani, de reggelente például még marad az arcomon piszok, mintha nem szedné le rendesen. Az illata finom, és még így is lassan fogy. Ajánlom.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2018. január 22.

6 éve ezt használom, első szempillaspirálom volt. Próbáltam mást is, de egyik sem ért el olyan hatást, mint ez. Hosszabbít, szétválaszt, intenzíven szép színe is van. A legjobb választás!