Ildiki

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

DXN Gano Massage Oil

DXN Gano Massage Oil
2014. november 17.

A DXN organikusan termesztett és hidegen sajtolt pálmaolajat használ a készítményeiben. A pálmaolaj nagy mennyiségben tartalmaz E-vitamint, K-vitamint, béta-karotint, antioxidánsokat. Öregedésgátló hatása közismert. Intenzíven regenerálja, védi, hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.
Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású, segíti a sérült felületek hámosodását.
Mindenre ezt használom, amit kényeztetni szeretnék ;)

Míves Mézes-Narancsos Ajakápoló

Míves Mézes-Narancsos Ajakápoló
2014. október 29.

Egyszer vettem egy kézműves vásárban, azóta sem találom, pedig nagyon megszerettem. Minden más csak halvány próbálkozás!

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték
2014. október 29.

Megtörtént, amire azt mondtam, hogy soha: 53 évesen befestettem a hajam. Nagyon szépen befogta az ősz hajszálakat is, így azok vörösesek lettek, az alap barnát pedig élénkítette.
Azért az összetevők között a PPD elgondolkodtatott. Olvastam róla egy – nem túl hízelgő – leírást a Ködpiszkáló blogon.

DXN Lingzhi Coffee 3in1

DXN Lingzhi Coffee 3in1
2014. október 29.

Jó ideig ezzel radíroztam a bőröm, de mostanában a kakaós változat jobban bejön. Benedvesítem az arcom, majd a forrócsokis krémporral bedörzsölöm. Utána jöhet az algapakolás!

DXN Spirulina

DXN Spirulina
2013. június 18.

Szívesen fogyasztok olyan táplálékkiegészítőt, amit a bőrömre is kenhetek. Te megennéd az arcpakolásodat?

DXN Ganozhi Fogkrém

DXN Ganozhi Fogkrém
2013. június 18.

Ne lepődj meg a fogkrém barna színétől! (A pecsétviaszgomba teszi.) A fogadat fehéríti :)

DXN Ganozhi E Mélytisztító Krém

DXN Ganozhi E Mélytisztító Krém
2012. április 14.

„Használat: Nedvesítse be a kezeit, az arcát és a nyakát. Nyomjon egy kevés krémet a kezére és habosítsa fel. A habot gyengéden masszírozza be a bőrébe, majd bő vízzel öblítse le."
52 évig teljesen jól megvoltam habosítás, mélytisztítás nélkül, de most nagyon élvezem... és élvezi a bőröm is!

DXN Ganozhi E UV Defense Nappali Krém

DXN Ganozhi E UV Defense Nappali Krém
2012. április 12.

Soha nem volt még ilyen jó krémem. Amikor fölviszem az arcomra, a bőröm azt mondja: köszönöm!