IldiWolford

Regisztráció dátuma: 2017. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2020. december 13.

Egész jó dezodor. Izzadásgátlónak nem mondanám, de az illata nagyon jó, és tartós is. Picit fogja a fekete ruhákat, ezért 3 csillag.

The Body Shop Cool Cucumber Tusfürdő

The Body Shop Cool Cucumber Tusfürdő
2020. december 13.

Az illata nagyon jó, és tényleg frissítő, de kb a tubus felénél meguntam. Egyébként jól tisztít, de bánom ezt az illat dolgot.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2020. december 13.

Hát.. Nem is tudom, nekem szárítja a bőröm, nem tisztít olyan nagyon jól (vagyis én így érzem) és ami a legrosszabb, hogy iszonyat erős az illata. Agyon van parfümözve, amit nem szeretek az arcomra kenni. Csalódás

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó
2020. december 13.

Nem tudnék meglenni nélküle, most az új csomagolásos változatát használom, ugyanez csak új külsővel. Legjobb hogy illatmentes. Az illatos dolgoktól ezen a tájékon irtózom.

Balea Papaya Playa Tusolóhab

Balea Papaya Playa Tusolóhab
2020. december 13.

Új élmény vele a tusolás. Jól tisztít, és az illata megmarad a bőrömön. Illat illat, de milyen illat. Valami isteni. Imádom

Isana Peel-Off Maske Aktiv Kohle

Isana Peel-Off Maske Aktiv Kohle
2020. december 13.

Elég bőrnyúzós téma, de igazából ezt is vártam tőle. Nyilván nem csodaszer, de ami olyan hogy ki lehet szedni ilyenekkel, azt ki is szedi. Nekem nem irritálta a bőröm, és a pattanásaimra is jó hatással volt. 4*

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2020. december 13.

Nem egy hihetetlen csodaszer, viszont tényleg segít a hajamon, és az ára valami elképesztő. Nagyon megéri.

Tresemmé Biotin Repair Hajbalzsam Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin Repair Hajbalzsam Károsodott Hajra
2020. december 13.

Ez a balzsam eléggé tetszik, együtt használom a samponjával, de az annyira nem jött be. Ezt lehet újra veszem.

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra
2020. december 13.

Ahhoz képest hogy mennyire fel volt hypeolva.. Semmivel sem tud többet mint bármelyik másik samponom. Ha elfogy nem veszem újra, kísérletezek tovább. Még keresem a hosszú barna hajamra az igazit.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2020. december 13.

Elég jó száraz sampon, kár hogy a hatása nem tart sokáig