Ilona77

Regisztráció dátuma: 2020. október 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz
2022. május 26.

A hatása rendben. Az illata viszont annyira tömény, édes, nem bírom.
Emiatt nem fogom újravenni.

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++

Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream SPF50+ PA++++
2022. április 8.

Imádom! Kis mennyiséget szépen el lehet oszlatni, nem ragad, nem folyik, nem pereg. Az orromon tavasszal már szoktak lenni kis ,szeplők, most meg semmi!

Secret Key Gold Racoony Hydro Gel Eye&Spot Patch

Secret Key Gold Racoony Hydro Gel Eye&Spot Patch
2022. április 6.

Nagyon érdekes.Ilyet még nem próbáltam. 30 perc hatóidő után feltöltötte a pici ráncokat, feszes lett a szemkörnyékem- nekem a püffedtséget nem vette le- azonban levételkor a kis tapasz megráncosodik, latszik, hogy kiadta az anyagot magából.
Kis kényeztetés...ajánlom mindenkinek

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. február 19.

Ez egy CSODA! Már egy hét használat után elkezdte ritkítani az orromon levő mitesszereket.Folytatom is kitartóan. Nem hittem volna, hogy valaha ez megtörténik, eddig még semmilyen termék nem hozta ezt az eredményt. Köszönöm!!

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution
2022. február 13.

Puhább utana a bőröm, de ennyi. 6 hét használat utan sem tüntette el vagy ritkitotta a mitesszereket..semmi

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2022. január 26.

Nem szeretem. Nehéz, mély illat. 34 vagyok, inkább idősebb nőknek javaslonám. Komoly, érett nők illata.

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP

Paco Rabanne Olympea Blossom EDP
2022. január 26.

Csalódás volt...ahhoz képest, amennyire beharangozták. Fejillata kifejezetten fojtogató, édes, jellegtelen.
Szívillatban a rózsabors már kicsit feldobja a hatást. Leszáradás után emlékeztet a -valaha volt- Gucci Envy me-parfümömre.
Egyébként tartós...
(Ki fogom fújkálni, mert húzós ára volt, bár ajándékba kaptam. :)
Egyébként nyári illatnak alkalmasabb szerintem.

Update: megszerettem... reggel fújtam, este 7 van, most is érzem magamon. Persze ez az esti, fejillat számomra sokkal kellemesebb,mint a reggeli.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2022. január 15.

Imádom. Ez után igazán tisztának érzem az arcom és a faggyútermelést is szépen lehúzza.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2022. január 15.

Nagyon szépen leszed mindent. Könnyed, friss érzést biztosít, igazán tisztának érzem az arcom utána. Kicsit drága, de nekem 4 hónapig is elég.

Concept Sonivibe Sk9000 Szilikon Arctisztító Készülék

Concept Sonivibe Sk9000 Szilikon Arctisztító Készülék
2022. január 15.

Örülök, hogy én írhatom az első véleményt erről a klassz kis termékről. Foreoért nem akartam x ezreket adni. Ezt 9999Ft-ért vettem EMAgról és nem csalódtam.
Pihe-puha bőrt varázsol,-Cerave habzó tisztítót rendeltem hozzá- nekem ez hatásosasabban tisztított-simított, mint a 2 nappal előtte kipróbált 30%-os AHA peeling szérumom. Akksival megy, töltő kábelt adtak hozzá. Aki szemez vele, nyugodtan beruházhat rá.