ilovebeauty

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. június 6.

az én bőröm tök jól bírja. reggelente szoktam a hidratáló alá bedobni, egy pillanat alatt beszívódik.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2021. június 3.

IMÁDOM! Érzékeny a bőröm, de semmi gond vele, a szemkörnyékemen se, pedig az a gyenge pontom. Eszembe se jut mást venni.

Suntribe Éjszakai Arcápoló Áfonyával és Rozmaringgal

Suntribe Éjszakai Arcápoló Áfonyával és Rozmaringgal
2021. június 3.

Kaptam egy tesztert a múltkori rendelésem mellé. (éljen a Healthstore!:) és nekem bejön! Nagyon gazdag, de reggelre szépen szépen beszívódik és pihepuha lesz az arcom. Nyárra én soknak érezném talán, olyankor este is a könnyebb krémeket választom, de ősszel simán lehet, hogy bevetem az arzenálomba;)

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő
2021. június 3.

Az illatát imádom, az összetevőit kevésbé, de minden nyáron veszek egy flakonnal azért!:) Az összetevők miatt 4 csillagot adnék, de aminek ilyen sokéig ilyen finom illata van és így puhítja a bőröm, annak egyszerűen nem lehet kevesebbet adni, mint 5:)

Wella Wellaflex Hajhab

Wella Wellaflex Hajhab
2021. június 3.

Szerintem mindent elmond, hogy legalább 10 éve Wella hajhabom van, max azon belül próbálok ki más változatot. Nagyon sokáig elég egy flakon és egyáltalán nem zsírosít, tök jól tart a hajam tőle.

Swedish Nutra Folyékony Hialuronsav

Swedish Nutra Folyékony Hialuronsav
2021. június 3.

Én már egy éve rendszeresen iszom, kb negyedévente veszek egy üveg ilyet vagy a kollagénes italt. Nekem tök logikus, hogy érdemes pótolni a hialuronsavat meg a kollagént is, szóval nem rövidtávon várom a csodát, hanem hosszú távon, ez nem egy arcszérum:) csomagban szoktam amúgy megvenni, úgy tök jó aron is van.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2021. június 1.

Csodát nem tett, de nagyon-nagyon jól hidratál. Tökéletesen beszívódik, 1-2 perc után ment is rá a szokásos hidratálóm. Most fogyott el, télre biztosan újra veszem majd, nyáron jobb szeretem a pipettás szérumokat. Akinek olyan a bőre, akár önmagában is elég lehet, hidratáló nélkül szerintem.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2021. május 31.

Legolcsóbb kiskedvencem! Beleszoktam cseppenteni a hidratálómba és úgy viszem fel, így pikkpakk felszívódik, reggel is. Szerintem mindenkinél ott a helye!

Suntribe Organikus Testvaj Kókusszal és Argánolajjal

Suntribe Organikus Testvaj Kókusszal és Argánolajjal
2021. május 31.

Hát ennek az illata valami csoda!!! Az összetevőitől pedig készen vagyok, úgyhogy megvan a legújabb nyári kedvenc testápolóm, csak tartson minél tovább!

Adrienne Feller Aromazen Flora Arcpermet

Adrienne Feller Aromazen Flora Arcpermet
2021. május 31.

Ez egy csoda! Imádom!! Elég borsos az ára viszont, én ajándékba kaptam, de elég sok időre elég, úgyhogy lesz itt folytatás, már látom... ;)