ilovebeauty

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém
2018. október 17.

Már tavaly is imádtam ezt a pumpkin vonalat, nekem nagyon bejön!

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2018. augusztus 21.

Imádom, egész nyáron ezt használom! Tényleg mattít, fel sem merül, hogy csillogna tőle a bőröm. És valóban védi a bőrömet, én az arcomra és a dekoltázsomra használom. Az pedig külön öröm, hogy a szemem körül extra érzékeny bőrömnek semmi baja tőle. Tuti biztos, h jövőre is ezt veszem. Ja, és nagyon sokáig elég, egy nyarat simán kibír. Smink alá is tökéletes. 5 csillag mindenképp!!!

L’Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion

L’Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion
2018. július 11.

Az ár-érték arány elismerem, hogy nem a legjobb, de annyira finom az illata és olyan diszkréten lesz csillogós tőle a bőröm! Nagyon szeretem, pláne nyáron! Olyan sokan meg is kérdezik, hogy mi ez a finom illat körülöttem!:)

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2018. július 11.

Annyira finom az illata! Nagyon-nagyon szeretem! Mondjuk lehetne tartósabb azert...

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling
2018. július 11.

Nem rossz, de semmi különlegeset nem tud. Ajándékba kaptam, de nem fogom újravenni.

Yves Rocher Maracuja Testradír

Yves Rocher Maracuja Testradír
2018. július 9.

Nálam nagyon ott van! Tökéletesen teszi a dolgat!

Yves Rocher Maracuja EDT

Yves Rocher Maracuja EDT
2018. július 9.

Tényleg maga a nyár ez az illat! Nem mondom, hogy nagyon tartós, de azert nem vészes. Csak a tartósság miatt vonok le egy csillagot.

Kallos Gyorsan Száradó Tartós Körömlakk

Kallos Gyorsan Száradó Tartós Körömlakk
2018. május 26.

nagyon ledöbbentem, hogy ilyen áron ilyen szuper minőségű körömlakkot kaptam!!! ha két rétegben viszem fel, akkor nagyon-nagyon tartós és ami a legjobb benne, hogy nagyon gyorsan szárad, még így duplán is. Csak próbaképp felkaptam belőle egy szép színt a boltban, de később visszamentem és vettem még két másikat is. KOmolyan veri az ötször ennyibe kerülő menő márkákat! ha nagyon raerek, még raviszek más márkátol egy átlátszó fedőlakkot (Rimmel SuperGel top coat-ra esküszöm) és akkor tisztára géllak benyomast kelt és 5-6 napig tökéletes!

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő
2018. május 26.

Imádom!!!! Komolyan, ezzel nem tudok betelni, pedig már annyira rég vettem meg az elsot! Nyárra mindig beujitok egyet belőle, az aktuális BS nyári special edition tusfürdő mellé. Szerintem ez az illat a nyar maga!!

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2018. május 7.

Sokat vartam tőle, de nem annyira látványos az eredmény. Most használom két hete, még bizakodom...