ilovebeauty

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Panarom Édesnarancs (Citrus Sinensis Ze) Illóolaj

Panarom Édesnarancs (Citrus Sinensis Ze) Illóolaj
2021. május 31.

Az Immunarom mellett a másik legnagyobb kedvencem! Annyira finom az illata!!!!!!

Suntribe Nappali Arcápoló Természetes Ásványi Fényvédővel SPF20

Suntribe Nappali Arcápoló Természetes Ásványi Fényvédővel SPF20
2021. május 31.

Az első kalandom egy ásványi fényvedos arcápoló krémmel, még sose volt korábban, csak úgy voltam vele, hogy annyira jó lenne ebben is csak természetes cuccot az arcomra tenni.
Annyira szépen fed, hogy csuda, szerintem is olyan BB krémes, ahogy írtak előttem már! Az egyetlen negatívum az ára, de én pont kifogtam egy jó kis akciót.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. május 31.

Egy héten 2-3szor használom néhány hete, mindig este és reggelre szép kisimult az arcom. Általában váltogatni szoktam a Revox szérumokat, ezt is például most a C-vitaminnal felváltva használom, bár azt mindig reggel inkabb. Nagyon könnyen és gyorsan beszívódik.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém (régi)
2018. október 17.

Már tavaly is imádtam ezt a pumpkin vonalat, nekem nagyon bejön!

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2018. augusztus 21.

Imádom, egész nyáron ezt használom! Tényleg mattít, fel sem merül, hogy csillogna tőle a bőröm. És valóban védi a bőrömet, én az arcomra és a dekoltázsomra használom. Az pedig külön öröm, hogy a szemem körül extra érzékeny bőrömnek semmi baja tőle. Tuti biztos, h jövőre is ezt veszem. Ja, és nagyon sokáig elég, egy nyarat simán kibír. Smink alá is tökéletes. 5 csillag mindenképp!!!

L’Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion

L’Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion
2018. július 11.

Az ár-érték arány elismerem, hogy nem a legjobb, de annyira finom az illata és olyan diszkréten lesz csillogós tőle a bőröm! Nagyon szeretem, pláne nyáron! Olyan sokan meg is kérdezik, hogy mi ez a finom illat körülöttem!:)

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2018. július 11.

Annyira finom az illata! Nagyon-nagyon szeretem! Mondjuk lehetne tartósabb azert...

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling
2018. július 11.

Nem rossz, de semmi különlegeset nem tud. Ajándékba kaptam, de nem fogom újravenni.

Yves Rocher Maracuja Testradír

Yves Rocher Maracuja Testradír
2018. július 9.

Nálam nagyon ott van! Tökéletesen teszi a dolgat!

Yves Rocher Maracuja EDT

Yves Rocher Maracuja EDT
2018. július 9.

Tényleg maga a nyár ez az illat! Nem mondom, hogy nagyon tartós, de azert nem vészes. Csak a tartósság miatt vonok le egy csillagot.