ILoveGarnier

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Ultra Lightener 13-0

Syoss Ultra Lightener 13-0
2018. augusztus 19.

Én szeretem ezt a terméket, könnyű vele dolgozni. Világosabb barna hajam van, a platina szőkéhez nekem kétszer kell rámenni. Bár szerintem kicsit drága, ugyanezt igazából meg tudnám tenni 500 Ft-ból is.
Valójában amiért szeretem ezt a terméket, az a hamvasító meg az utánkezelő akármi a kis zacsiban. Összességében kicsit kíméletesebb, mint sima szőkítőt venni, de ezzel is ugyanúgy le lehet égetni a hajat.

Jaj és mit meg nem adnék azért, ha a hamvasítót külön is árusítanák... 😳

Garnier Color Sensation Vivids Tartós Hajfesték

Garnier Color Sensation Vivids Tartós Hajfesték
2018. július 18.

Hadd ne mondjam... egy ideje szeretnék platina szőke hajat elérni, gondoltam megveszem az ezüstszőkét. Nem tudom, lehet én rontottam el valamit, de ZÖLD lett a hajam ???

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2016. június 13.

Én úgy vagyok a szempillaspirálokkal, hogy mindegyik meg kell tanulnom használni, végül az eredmény ugyanaz kb. Jelenleg ez a darab van meg és hát nem egy könnyű eset. Először is néha valóban többet vesz fel a kelleténél, ilyenkor lehúzom az oldalán. Ezután 10 mp-ig rázogatom a kefét, hogy száradjon. Majd jöhet a varázslat. Vigyázni kell, szereti összetapasztani a pillákat. :) Lemosni szerintem elég nehéz, legalábbis nekem így darabokban jön le, nem is tudom, Az előzőhöz képest nehezebb leszedni, akár vízálló is szerepelhetne a nevében. :)

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. június 13.

Elég érdekes a kapcsolatom vele. Valamikor úgy látom nagyon szép az eredmény, teljesen könnyű a használata, máskor meg többször le kell mosnom, túl erősen fog. Persze lehet, hogy nekem vannak jobb ill. rosszabb napjaim. Örök problémám, hogy az ilyen ceruzákat szinte lehetetlen kihegyezni, mert mire végeznék a hegyezéssel, egész biztos, hogy épp akkor törik ki. Vagy akkor veszem észre, hogy kitört a hegye, mikor az első vonalat húznám.
Lényegében a színe tetszik (fekete), de a tartóssága nem a legjobb. Az egyik leggázabb, mikor kopott szemöldökkel járkál az ember (már aki rászorul - nekem a végét kell kiegészítenem). Igazából mióta szemöldökporral használom elégedett vagyok vele. Sokáig elég, kedvező áron hozzá lehet jutni.
Legszívesebben 3,5 pontot adnék, de már régóta szolgál, így inkább a 4 felé húz a szívem. :)

Avon Superextend Szemhéjtus

Avon Superextend Szemhéjtus
2016. június 13.

Elég béna. Halvány, nekem belül még kihúzni sem könnyű, főleg ha vékony vonalat szeretnék. Még csak arra sem foghatom rá, hogy a filc megoldás miatt, mert használtam már ilyesfajtából jobbat is. Viszont nem állítom, hogy teljesen használhatatlan. :)

Avon Color Trend Szemceruza

Avon Color Trend Szemceruza
2016. június 13.

Nem tudom én sem vagyok elájulva tőle. Régen rendesen kikentem magam szemceruzával és rendesen kenődött is. Régről maradt meg, most a vízvonalamra használom. Szerintem kenhető, így kissé füstös hatást varázsolva. Tehát én csak akkor ajánlom, ha egy vékonyka vonalat húzunk vele a szempillánk tövébe. :)

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta
2016. június 13.

Szeretem, az ecset is abszolút használható. A fehér színt használom a szemöldök csontra és a belső szemzugba. Porzik, porzik, de számomra ez nem gond. Jó áron vettem, matt, mindennap használom. Nekem bevált. :)

Lovely Magic Pen Korrektor

Lovely Magic Pen Korrektor
2016. június 13.

Én szeretem. :) Igaz, hamar elfogy. A barna tubusosat használom. Én úgy csinálom, hogy rákenem az apróbb bőrhibámra, várok egy kicsit és így megszáradva nem is kell elkennem. Így nekem jól fed és olcsó is egyben. :)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2016. június 13.

Nagyon szeretem. Én mindig a világosabbat veszem, így kissé highlighter hatása van az orcán/ szemek alatt. A karikákat nekem nem a legtökéletesebben tünteti el, de elnézem, mert valóban nincs könnyű dolga. :D Egyetlen gondom, hogy elég gyorsan el tud fogyni.

Oriflame Very Me Mattító Púder

Oriflame Very Me Mattító Púder
2016. június 13.

Viszonylag elég fényes a bőröm, főleg, ha alapozót is használok. Nekem kicsit világos a bőrömhöz, de egyébként remek kis púder. Illetve én még nem találkoztam olyan púderrel, aminek a szivacsa valamire való lett volna.