ilovex

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Maxi Blush

Rimmel Maxi Blush
2019. október 2.

Te szent ég! Mikor megláttam az üzletben a 05 Rendes-Vous árnyalatot, azt hittem lehidalok a gyönyörtől. Fantasztikus a színe, igazi mélybordó. Na mondom engem nem érdekel, tuti hogy megveszem majd max elhasználom valamire, ha túl sötét. Otthon kipróbáltam, tökéletes. Nagyon nagyon picit kell csak belőle felvinni az ecsetre mert iszonyat módon pigmentált és a bohóc effektus hamar elérhető. Viszont ha megtanulja az ember kezelni, nagyon jó kis pirosító lesz belőle. Meg van már 1 éve, nyárra kicsit sötétnek éreztem, így maradok a tavasz-ősz-téli használatánál. :D Imádom, nem hiszem hogy valaha elfogy, de ha igen, tuti hogy újraveszem.

Oriflame Essentials Többfunkciós Krém Kókuszvízzel

Oriflame Essentials Többfunkciós Krém Kókuszvízzel
2019. május 12.

Jaj hogy én ezt mennyire szereteeeeeeeem! :3 Imádom a kókuszos illatokat, és ennek pontosan olyan illata van mint egy kókusznak. Semmi műillat. A kezemre és a könyökömre szoktam használni (rettentően kevés elég belőle), nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nagyon jól hidratál. Bejövős, ajánlom! :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2019. május 12.

Imádtam! A rettentően kiszáradt, kicserepesedett ajkaimat pikkpakk helyretette. Napközben is használtam, viszont éjszakára mindig jó vastagon bekentem vele a számat. :D Csodaszer, ajánlom mindenkinek!

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre

Cosmia Frissítő Micellás Víz Normál és Kombinált Bőrre
2019. május 12.

Ó istenem. Annyira megörültem, mert olcsó és viszonylag nagy kiszerelés, ami zsíros bőrre ajánlott. Nekem alapvetően rettentően strapabíró bőröm van, extrém módon zsíros és problémás, szóval úgy voltam vele, hogy nem okoz gondot. Aha. De.. kipattogzott tőle a fejem.. :( Szemsmink lemosásra illetve ecsettisztításra elhasználom, de többet sajnos nem veszem meg. :(

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2019. május 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szappannal. Ajándékba kaptam a rendelésemhez. Az illata fantasztikus, messze a legjobb szappan illat. Nagyon jól habzik, nem hiszem, hogy extrém módon tisztítana vagy hidratálna, de arra tökéletesen megfelelt, hogy egy kis extra kényeztetést adjak az arcomnak.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2019. január 28.

Gyanítom, hogy ez a legjobb spirál, amit életemben használtam. Igazi fekete, nem potyog, nem pereg, rétegezhető. Az én rövid és szögegyenes pilláimból is szép íves pillákat varázsolt. Rengeteg spirált próbáltam, szeretek is sokat, viszont magasan ez viszi a prímet. Glamour/Joy napokkor 50%-os kuponnal nagyon megéri.

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító
2019. január 10.

Meg van már egy ideje, imádom. Hamar felmelegszik, szépen vasal, tartós is az egyenesség amit nyújt. A kis tároló zsákocska tök hasznos, hogy ne sérüljön a hajvasaló "feje". Én 170 fokon szoktam használni, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek ajánlom.

Barry M Chisel Cheeks Contour Kit

Barry M Chisel Cheeks Contour Kit
2018. augusztus 30.

Imádom! Nekem a Medium to Dark árnyalatban van meg, ettől van egy világosabb árnyalatú paletta is, de mikor rendeltem, az nem volt készleten. A legvirágosabb bőrszínt tök jól lehet púderként használni, teljesen jó a bőrömhöz. A középső szín tökéletes brozosítónak, a legsötétebb pedig télre fantasztikus, ugyanis imádom, hogy a hófehér bőrön kicsit erősebben látszik a kontúr. Néha a 2 barnát keverem, és egy tök jó bronzer szín jön ki. Imádom, remek paletta.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. június 13.

3500 Ftért sikerült hozzájutnom a Notino oldalról. Egyszerűen tökéletes. Soha többet másmilyen highlighter. 6 csillag!

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2018. június 13.

I-M-Á-D-O-M! Egyszerűen ez a TÖKÉLETES tus az Földön. Eddig is Maybelline-es tust használtam, de az a tégelyes verzió volt. Azt is imádom, viszont ez sokkal táska/utazóbarátabb. Könnyű vele tusvonalat húzni, gyönyörű mélyfekete, nem potyog, nem kopik, nekem 8 óra után is ugyanúgy tart mint mikor felkentem. Egyszerűen zseniális. Joy napokkor 50%-os kuponnal be is szereztem még egyet. Abszolút megéri!! Hol lehet a 6. csillagot megadni? :P