iloveyoued

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. június 10.

Nem is értem miért csak most írok véleményt erről a krémről. Körülbelül 5 éve használom ezt a terméket kisebb kihagyásokkal, amit utána meg is bánok. Kombinált,vízhiányos,mitesszeres, ha nem figyelek oda rá egy kicsit már borzalmas bőröm van, de ez egy csoda. Reggelente használom, illetve nyáron este is ezt szoktam,mert olyankor elég egy lightosabb hidratáló a szérumok mellett. Kordában tartja a bőröm,kellemes viselet,lehet rá sminkelni, légyszi sose szüntessék már meg, mert akkor nagyon nagy bajba leszek 😄 Rendszeresen eljátszottam az ára miatt(amit amúgy teljes mértékben megér,csak spúr vagyok) hogy nem vettem újra és voálá 1 hónap és ugyanolyan borzalmas volt a bőröm ahogy nem használtam.Újravettem és 2 hét alatt csoda történik.😄 Imádom,ha lehetne egy krém amit egy lakatlan szigetre vihetnék az ez lenne 😄

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. február 20.

Lassan 1 hónapja használgatom.
Pozitívumok:
-rengeteg színben elérhető, az én hulla színemnek is (fair árnyalat)
-jó textúrája van,könnyen felvihető
- szép a finish
-nem leszek pattis tőle,pedig nagyon nehéz eset a bőröm (kombinált/zsíros)
Negatív:
-kiemeli a szárazabb részeket,hiába hidratálsz alá
-ha lightosan viszed fel nincs maszk érzés, de ha tényleg raksz a fejedre érezhető :(
-közel nem full coverage
Viszont még igy is megadom a 4 csillagot, én is a Lancome teint ideal 010-et hasznalom mellette,kiveve telen,mert olyankor sotet nekem :( azt nem veri, de egy olcsóbb opciónak teljesen jó! 😊

Yves Rocher Nude Alapozó Ecset

Yves Rocher Nude Alapozó Ecset
2019. február 1.

Pupa BB krémét szoktam vele felvinni a mindennapokra. Teljesen meg vagyok vele elégedve, 2ezert forintért főleg. Nagyon szépen el lehet vele dolgozni egy folyékonyabb terméket foltok/csíkok nélkül pillanatok alatt :) egy masszívabb alapzóval már nehezebben bírkózik meg, de nekem még így is 5*

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. január 28.

Szerintem egy fokkal jobb mint a Catrice folyékony korrektorja, mert talán egy picit jobban fed. Sőt, az én hulla színemnek a legvilágosabb árnyalat egész jól passzol. :) Újra fogom venni!

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2019. január 24.

Platinaszőke hajam van,a színvédelmet picit tényleg észre lehet venni,valahogyan tényleg szebb a színe ha vele mosom. Viszont nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam :( Használok fodrászsampont is, de azoktól közel nincs ilyen jó tartása a hajamnak,mint ettől. Sokkal tömörebbnek,dúsnabbnak tűnik tőle a hajam, az illatát is imádom, de másnap estére tiszta zsír a hajam :(

Lakmé Teknia Gentle Balance Szulfátmentes Sampon

Lakmé Teknia Gentle Balance Szulfátmentes Sampon
2019. január 24.

Nem rossz sampon,nem zsírosít, picit nehezen habzik de az illata nagyon finom! 😊 viszont fele ennyi pénzért is kapok ilyet, de azért megadom neki az ötöst, mert tényleg jó :)

Redken High Rise Volume Lifting Conditioner

Redken High Rise Volume Lifting Conditioner
2019. január 24.

Olyan sokat vártam tőle és semmit sem ér :( kiszárítja mégjobban a hajvégeim,semmi rendezettség. Viszont volument tényleg mintha adna a hajamnak,ezért 2*, de ápoló hatása az 0 :(

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal
2019. január 24.

Nagggyon jó!😍 imádom tusikban ezeket a nagyon édes illatokat, őt is nagyon szeretem! Maga az Avon márkával nem vagyok kibékülve, de ez az egyetlen termék (illetve a habfürdők) amiket szeretek tőlük! :)

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung
2019. január 24.

Nem rossz, de a többi tesója sokkal jobb :( gondoltam jobban ápol mivel tél stb.. de semmi :(

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2018. november 3.

Egyik kedvenc gyönyőrű színű, legkényelmesebb,legtartósabb rúzsom. Lemoshatatlanok,szépek. Elsőre nehézkesnek tűnt az ecsetének használata, de nem annyira bonyolult mint aminek tűnik! :)