incifinc

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Natics Inca Régénérant Soft Hialuron Arckrém

Natics Inca Régénérant Soft Hialuron Arckrém
2019. január 19.

Kiváló minőségű, okosan összeállított hidratálóm pumpás kiszerelésű, 3 borsónyi adag elég az egész arc-nyak krémezésére. Kellőképpen folyós-krémes az állaga, szépen terül és pikk-pakk beszívódik. Még egy másik hidratálót is kenek a tetejére, mert ez nem elég egész napra, nekem picit húzódik alatta a bőröm, emellett önmagában használva fényes (nem csillogós), A termékcsalád C20 széruma után reggelente használom. Az illata nem csábos, de mivel bio termék, így el van nézve neki.

A'PIEU Power Block Tone Up Sun Cushion SPF50+ / Pa++++

A'PIEU Power Block Tone Up Sun Cushion SPF50+ / Pa++++
2018. december 30.

Nem matt, de nem is diszkógömb. Nagyon kiadós. Üde, természetes arcbőrt eredményez, nem ül bele a ráncokba. Az ujjammal viszem fel.

dr. Organic Bioaktív Méhpempő Öregedésgátló Kéz- és Körömápoló Krém

dr. Organic Bioaktív Méhpempő Öregedésgátló Kéz- és Körömápoló Krém
2018. december 29.

2017.Keresem azt a kézkrémet, ami: pigmentfolt eltávolításban, hosszan tartó hidratálásban, ránctalanításban toppon van. Ezzel vagyok a leginkább megelégedve.
Az összes kézkrém közül amit eddig használtam ez az, ami a legtovább kifejti a hatását hidratálásban, pedig sokszor mosok kezet. A pigmentfoltjaim világosodtak, de nem tűntek el.
Egyedül az illatát nem szeretem. Este, mikor aludnék a lehető legtávolabb kell tennem az orromtól.

2018.10.28. Hát újravettem. Kipróbáltam eddig sokféle kézkrémet, arckrémet, lábkrémet :), de ez a legjobb Nekem. Csináltak vmit az illatával, most nem taszít, de nem is kedvenc. Fel kell pontoznom, mert kategóriájában max.

2018.12.29. Sajnos le kell pontoznom. Bár az illatából visszavettek jelentősen, de a hatásosságából is.

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2018. október 29.

Lassan el fogom hagyni a tonicot az arckezelésemből, de addig is ezt használom, ha lusta vagyok arcot mosni szappannal.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej
2018. október 29.

2017 óta használjuk minden nap és sokkal ritkábban fordul elő azóta pattanás (nálam is és kamaszlányomnál is). Némely öregedésgátló jó hatással van vmiért a kamaszok problémás bőrére.
Könnyen leszedi a sminket, enyhe illat, sokáig elég. Az inci ejnye-bejnye, de szappannal úgyis lemosom.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2018. október 29.

2017.06.hóEgy hete használom, így még számottevő hatásról nem tudok beszélni. A hatásmechanizmusa: megakadályozza az idegrendszer mozgató idegvégződéseiben az acetilkolin (ingerületátvivő anyag) felszabadulását, ha állandó és elegendő koncentráció alakítható ki. Ha nincs acetilkolin, nincs izom-összehúzódás sem. A bőrben a hajszálérszűkületet előidéző noradrenalin felszabadulását is csökkenti, így javítja a bőr hajszáleres keringését. 10%-os koncentrációban fejti ki hatását, emiatt tisztítás és tonizálás (bőr ph visszaállítás) után teljesen száraz bőrre csepegtetem a homlok és szem körüli területre most még napi 3x. Várok minimum fél órát, majd reggel és délben hidratálok a Hylamide SubqAnti-Age és Eyes Advances serummal (de ezekre nekem még kell plusz hidratálás, mert a fényvédőm túl mattra szárít így, keresem), majd újabb fél óra múlva az Azelaic Acid, majd fél óra múlva fényvédő. Nem tom' micsinálok, ha reggel rohannom kell majd?!!!

2018.10.hó Sajnos már nincs időm régóta. Hajrá kutatók, kutassatok! ( vmi gyorsabb módszert nekem!)

Schwarzkopf Beology Regeneráló Intenzív Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Regeneráló Intenzív Hajpakolás
2018. október 29.

Elhasználtam egy dobozzal, de irritálta mindig a fejbőröm. Nagyon tetszett az illata, emellett szuper lágy lett tőle a hajam.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2018. október 28.

Hát öhh .. izé. Kaptam. Réteget hagyott, ami olyan ragadós féle. Az inciről egy szót se!
Még próbálgatom...

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. október 28.

Ez egy Schwarzkopf termék. Ott kerestem, de nem találtam. Jelezném annak, akire tartozik, hogy a jelen helyzet félrevezető és javítani kéne.
Ennyit a rendről.
Maga a termék kiváló, a hajam nem sárga.:)

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás
2018. október 28.

Általa selymes, fényes, egészségesnek tűnő hajzuhatag kellemes illatba burkolózva. Negyed maroknyit használtam kb 3 percig.