incifinci28

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab
2022. május 21.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon szuper. Egy nyomás nekem pont elég egy lemosáshoz, kellemes érzet az arcon, nem szárìt bár általában mindig krémezek, kellemes illata van és szuperolcsò.

Balea Natural Beauty Bio Mandulaolaj és Cseresznyevirág Tusfürdő

Balea Natural Beauty Bio Mandulaolaj és Cseresznyevirág Tusfürdő
2022. április 25.

Ez is egy szuper Balea tusi. Nem szárìt, agyon jò illata van, jòl habzik, tele a flakon és kedvező az ára.

2022. március 22.

Nálam ez A krém, reggelig tudnék òdákat zengeni :) Nyáron is szuper ez a sűrű zsìrosabb krém, nekem nagyon bevált.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2022. március 22.

Ma vettem dm-ben kiárusításon 550ért a 104es szìnt. ez valami csodaszép pigmentált, fényes, jòl terül a körmön, ecset is pont jò, gyorsan szárad és kellemes illatos. Ha bírja 4 napig legközelebb megveszem egész árban is :D

Aussie Sos Deep Repair Balzsam

Aussie Sos Deep Repair Balzsam
2022. január 29.

Ez a legszuperebb! Csurom vizes hajon maximum 1 percig hagyom és akkoris nagyon szép fényes, puha és egészséges hajat varázsol. Kb. a 4. Tubust használom

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2022. január 29.

Ronda nagy plakkokban hámlik a zsíros korpa a fejbőrömről és már mindent kipròbáltam csak ezt nem. Bőrgyògyász ajánlotta és azòta áldom a doktornőt :D nagyon szépen rendbe tette a fejem, a hajam is fényes, puha. Biztosan nem cserélem le, bár most már 5500ft a gyògyszertárban.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2021. október 22.

Illata, állaga és az új csomagolása szuper de nekem is nagyon nagyon kiszárìtja a bőröm, mindik kell egy jò zsìros kence zuhanyzás után. Nem dobom ki de várom már, hogy elfogyjon

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. október 22.

Valaha volt legjobb kézkrém, biztosan újra fogom venni. Pár hasznalat után teljesen rendbehozta a sebesre száradt kezeimet, olcsò, tele a tubus és nagyon jò illata van.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2021. szeptember 20.

Nagyonjò illata van, tartòs is. Sűrű és nagyon jòl habzik

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. augusztus 11.

Nálam ez 10 csillagos! Tényleg megérem beszerezni, tényleg olcsò és nagyon szuper puha, hidratált lesz a bőröm. A kis tasakot nem dobom el, lezárom és a benne maradt hidratálòt még fel lehet használni.