indian holi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Labello Nude Care&Color Ajakápoló

Labello Nude Care&Color Ajakápoló
2015. november 15.

Nem tudom megmondani miért, de nagyon vágytam erre a Labello-ra...megvettek kilóra. Müllerben leltem rá, eddig teszi a dolgát.
Picit látszik a színe, de nem számottevő.

Yves Rocher Fraicheur Vegetale De Bambou Eau de Cologne

Yves Rocher Fraicheur Vegetale De Bambou Eau de Cologne
2015. október 15.

Ezt még soha nem véleményezte senki?????
Most hogy láttam az eladók között, pótolom ezt:-))
Imádom!!!!Zöld, roppanós, tiszta és rajtam feltünően tartós.
Igazi nyári illat. 3/4 üveget birtoklok, évek óta semmi baja. Aki szereti a "zöld" illatokat az még csapjon le rá, ha tud, mert Magyarországon az YR már nem forgalmazza.

Lassan kezdek a márka ellen fordulni, de ez ill. a kétfázisú szemfestéklemosója number 1.

Essence XXXL Nude Lipgloss

Essence XXXL Nude Lipgloss
2015. június 10.

Igazából átlagos Essence szájfény, csillámok nélkül. Egyszerű, természetes, vizes hatású. Shy Beauty és Just Nude árnyalatokat birtoklom.

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2015. június 10.

Szerelem első szippantásra:-)) Nagyon sok parfümöm van, sokat teszteltem de mostanában nem hozott lázba semmi. Kedvelem a kicsit maszkulin illatokat. Most egy 6ml-es fújóst fogyasztok. Tavasz időben is tetszett, de a mai kánikulában is finom volt.

Nivea Sensitive Nappali Arckrém SPF15

Nivea Sensitive Nappali Arckrém SPF15
2014. december 9.

Nagy meglepetés ez a krém számomra.
Vichy Normadermről váltottam.....éreztem én, hogy nem olyan zsíros már a bőröm, mint rég. Viszont sok mintát kipróbálva féltem az olajos érzettől. S a tavasszal a nagy kampány idejében kaptam mintát belőle.
S remekül működik. Nappalra, ha soknak érzem akkor teszek egy pötty Alverdés kevert bőrre szánt hidratálót hozzá, éjszakára viszont kell már ez a zsírosság nekem. Nem irritál. Nagyon tetszik az illatmentessége.
Összességében meg vagyok vele elégedve.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2014. december 9.

Nincs tapasztalatom más micellás lemosóval. Ez rendben teszi a dolgát. Azon felbuzdulva vettem meg, hogy a szintén érzékeny bőrre szánt nappali hidratálóval meg voltam elégedve.
Szememre nem próbáltam.

Avon Mrs. Frosty Hóemberes Habfürdő Vörös Áfonya és Narancs Illattal

Avon Mrs. Frosty Hóemberes Habfürdő Vörös Áfonya és Narancs Illattal
2014. december 9.

Adventi hangolódásra vettem, arra tökéletes. Én tusolóként használom. Szárít, de télen bármilyen krémes tusfürdő után hidratálnom kell.
Édes a flakonja..:-)

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2014. december 9.

Évek óta csak ezt használom. Mindig vízálló spirált használok, könnyedén leszedi. Alaposan le tudom szedni a szemcerkát is, reggelre nem leszek pandás.
Nagyon elvesztettem a hitem a márka iránt, de ezt mindig újra veszem.

Lancôme Hypnose Waterproof Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Waterproof Szempillaspirál
2014. december 9.

Nagyon szeretem. Évekig ezt használtam. Egy régebbi dobozt most találtam meg, arról töltöttem az összetevőket. Nem csinál drámai pillákat, de én nem is igénylem azt a "festéktől merev pillás" ábrázatot. Megbízható....soha nem folyt el, nem maszatolódott. YR-es kétfázisú lemosóval könnyedén lejön. Nem irritál. Ára miatt egy Mysslin-el próbálkozom most. Minden napos használat mellet 6 hónapig bírta a tubus.

Avon Clearskin Korrektor Pattanásos Bőrre

Avon Clearskin Korrektor Pattanásos Bőrre
2014. május 25.

Végre, ismét lehet kapni!!! Régi őspéldányt őrzök még...S.O.S. segít a pattanások kezelésében. Nem korrektor, inkább segít fertőtleníteni, leszárítani azokat. Szerintem csodaszer.