Inezke

Regisztráció dátuma: 2017. január 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. október 9.

Egyszerűen imádom.. ennél jobb testradírral még nem találkoztam, számomra tökéletes. Nagyon jó az illata és plusz csillag, hogy natúrkozmetikum.

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Hibiscus & White Sage Tusfürdő

Kedvenc tusfürdőm lett! Állagra és illatra is 5 *
Mellesleg szerintem ennek van a legjobb illata a kék és a zöld “testvére” mellett.

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő
2019. július 1.

Szerintem sincs sok köze a görögdinnye illathoz, inkább a gyerek tusfürdőkre emlékeztet az illata. Állagra folyékonyabb, mint a többi Baba tusfürdő. Összegezve: nekem bejött, biztos újraveszem.

In Vitro Antivakarin

In Vitro Antivakarin
2019. július 1.

Sokkal jobb, mint a Fenistil, nem is nagyon látszik meg a bőrön, legalább is nekem beszívta. Pár napon belül elmúltak a szúnyogcsípések és enyhítette a viszketést is. Mostantól csak ezt használom :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. március 27.

Régen használtam egy párszor, de időközben áttértem másra. Festett sötétbarna hajamra használom, hiába hogy szőke hajra való elvileg. Nagyon jó tejes illata lesz a hajamnak és puhává varázsolja, úgy hogy megint állandó fürdőszobai kellék lesz :D

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2019. március 6.

Félve vettem meg, mert sok itteni vélemény szerint szárítja a bőrt. Nos, az enyémet nem szárítja :D A szaga valami förtelmes, kb. a kátrányszaghoz tudnám hasonlítani, de pozitív, hogy elég egy nyomás belőle és elég az egész arcomra. Reggel és este pár percig rajta szoktam hagyni és úgy mosom le, persze utána mindig használok valamilyen szérumot, de ha nem kennék rá semmit akkor sem lenne száraz. Megéri az árát szerintem, főleg hogy több hónapra elég. Engem a Jimjams-es fekete szappan jobban szárított. Ha valaki csak Ilcsi kozmetikumokban gondolkodik és zsíros bőre van, akkor ez kötelező! :D

Ilcsi Almás Citromos Tonik

Ilcsi Almás Citromos Tonik
2019. február 28.

A kénes tonik és eközött vacciláltam az általában olajos bőröm tisztítására, de végül ezt választottam látatlanba. Az illata eléggé furcsa, nekem se nem citromos, se nem almás. Tisztítja az arcom, de rá egy félórára megint olajos, úgy hogy máskor a kéneset választom. Egyébként akinek nem annyira olajos az arcbőre, szerintem annak megfelel, de sajnos nekem nem jött be.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2019. február 15.

Kicsit az ananászra emlékeztet az illata, mindenképp gyümölcsös. A Pantene samponokban sosem csalódtam, mindig dús és puha volt tőle a hajam. Próbálkoztam natúr samponokkal, de ezzel sokkal tovább bírja zsírosodás nélkül a hajam. Kb. a 3-4. napra zsírosodik be, addig nem.

Zewa Pure Nedves Toalettpapír

Zewa Pure Nedves Toalettpapír
2019. február 15.

A DM-ben épp elfogyott a mandulás “tesója” így gondoltam kipróbálom ezt, kár volt.. valami förtelmes a szaga, alig várom, hogy elfogyjon. Talán azért kap 3 csillagot, mert valószínüleg illatanyag-mentes és az sosem baj..

Jimjams Intim Törlőkendő

Jimjams Intim Törlőkendő
2019. február 15.

Elsődlegesen azért vettem, mert kicsi a csomagolása és elfér akárhol. Nagyon jó az illata, kicsit a babapopsi törlőre emlékeztet. Nem irritálta a bőröm, eddig semmi problémám nem volt vele.