ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Soft Blossom Körömlakk

Catrice Soft Blossom Körömlakk
2017. február 18.

Az ecsete vékony, egyenesre vágott, amit én kevésbé szeretek (persze ez egyéni probléma). A formula viszont szuper, nagyon jól pigmentált, egyetlen vékony réteggel is teljes fedést lehet vele elérni. Önmagában szép fénye van. A virágos illatot én nem igazán éreztem. Alap és fedőlakkot is használtam, úgy kb 4 napig volt hibátlan.

Catrice Marina Hoermanseder Krémpirosító

Catrice Marina Hoermanseder Krémpirosító
2017. február 18.

Az első olyan krémpirosítóm, amivel teljesen elégedett vagyok. Az alakja elsőre kicsit furcsa, de nagyon könnyű használni. Jól pigmentált, az állaga krémes és könnyen eldolgozható. Nem mozdítja el az alatta lévő alapozót és száradás után valóban púderessé válik. A nap végén is szépen látszik a pir.

Catrice Metallic Folyékony Szemhéjtus

Catrice Metallic Folyékony Szemhéjtus
2017. február 18.

Gyönyörű metálos, bronzos színe van. Nagyon tartós, egyáltalán nem maszatolódik. A nap folyamán sem veszít a fényéből. Az applikátor könnyen használható. Én nem találtam benne hibát. :)

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító
2017. február 18.

A tégelyes kiszerelés nem volt épp a legjobb ötlet, mert így kicsit nehéz kinyerni a terméket. Az állaga primerre emlékeztető. Én az ujjamal ütöttem fel az ajkamra. Az alatta lévő rúzst kicsit elmozdítja és picit veszít az szín intenzitása. Ezt leszámítva egyébként tök jól működik. Pár perc után bársonyosan matt hatásúvá válik a rúzs. Nem köt az ajkakra, mint egy folyékony matt rúzs, inkább egy hagyományos matt rúzsra hasonlít. Nem csókálló és a pohár szélén is lenyomatot hagy. Maga az ötlet szerintem nagyon szuper és összességében jól működik, szépen mattít, kellemes viselet.

Catrice Lip Cushion Ajakszinező

Catrice Lip Cushion Ajakszinező
2017. február 13.

A formula engem nagyon a Shine Appeal folyékony ajakrúzsra emlékeztet. Jól pigmentált, szép fényes a finisben, de picit ragad. A nude árnyalat szép természetes. Az applikátor picit fura, de ahhoz képest könnyen használható.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2017. február 13.

Régen is nagyon szerettem a Catrice szemöldök ceruzáit, de sajnos kivonták az árnyalatomat. De ez az új, szuper vékony automata ceruza most kátpótolt. Nagyon szép vékony szálakat is tudok húzni vele, jól satírozható és nekem egész nap tartós, nem maszatolódik. Még csak egy hete használom, de imádom. Plusz pont a keféért.

Pupa Smoothing Foundation Primer

Pupa Smoothing Foundation Primer
2016. május 8.

Az első és egyben a kedvenc primerem volt. Nagyon sűrű, de abszolút jól kenhető. Nagyon szilikonos ezért a szilikon bázisú hidratálókkal nem működik jól együtt, hajlamos kukacosodni, de egyébként nem jellemző rá. Azonnal mattít, tartós is. Sajnálom, hogy megújultak és ebben a formában már nem lehet kapni őket. A pumpás kiszerelés is higiénikus.

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2016. május 8.

Az első Uriage termékem volt. :) Kellemes, könnyed állagú, de kell pár perc míg beszívja a bőröm. Mattító hatása szerintem semmi és nálam a faggyútermelést sem igazán szabályozta. Ennek ellenére mégis szeretem, mert nagyon puha utána a bőröm és a hámlasztó hatása is jó. Kértem a patikában mintát az A.I. és az új 3-Regul krémekből. Szerintem a kettő közül valamelyiket veszem meg ha e elfogy.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2016. május 8.

Imádom. Ez a kedvenc hajmosás előtti olajos pakolásom. Nagyon szépek az összetevők. Már egy óra után kifejti a hatását. Könnyen kimosható és láthatóan puhává és fényessé teszi a hajat. Anyukám szálkás, száraz haján is sokat segített a heti egyszeri használata. További részleteket olvashattok róla a blogomon.

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2016. május 8.

Télen vettem extra hidratálás miatt. Én általában sima hidratáló maszkként használom amit utána lemosok, de van, hogy estére is felkenem még a hidratáló fölé. Jól feltölti a bőrt, puha és sima lesz tőle. Azt az extra hidratálást megadja amire a zsíros bőrömnek szüksége van amikor foltokban szárazabbá válik.