ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító
2014. július 27.

Nagyon szeretem mert tényleg ergonómikus a kialakítása. A zsinór nagyon jó hosszú ami nálam mindig előny. A hosszú hajamat is gyorsan megtudom szárítani mert jó erősen fúj. Na és végre egy hideg gomb ami kellemesen hűsít és nem langyos levegőt nyom.

Avon Far Away

Avon Far Away
2014. július 27.

Anyukám egyik kedvenc parfümje (nekem már túl édes az illata) Nagyon tartós hiszen még nap végén is érzem rajta. Viszont tényleg nem szabad túl sokat fújni mert az már nagyon fojtó.

Garnier Ambre Solaire Naptej Érzékeny Bőrre SPF 50

Garnier Ambre Solaire Naptej Érzékeny Bőrre SPF 50
2014. július 21.

Idén vettem a törökországi nyaralásra és azt kell mondjam szerintem nagyon jól teljesít. Mindenképp 50 faktorosat kerestem mert a hófehér bőrömnek kell a magas védelem, így erre esett a választásom. Reggelenként strandolás előtt bekenem magam és ez szinte teljes nap elég. 1-2x volt hogy nap végére picit megkapott a nap de éppen hogy csak egy kis pirosság lett a mellkasomon és a vállaimon, fájni sem fájt. Ha elfogy biztos, hogy ennél maradok. :)

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal
2014. július 19.

Hát nem a legjobb korrektor. Apró kis csillámok vannak benne ami nagyon zavaró. Újra biztosan nem veszem, szemhéjamon pedig majd elhasználom, ott még elmegy ez a pici csillogás.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2014. július 16.

Nagyon finom édes illata van. Ajándékba kaptam annak idején és szívesen fújkáltam magamra.

Betty Brush Hajkefe

Betty Brush Hajkefe
2014. július 16.

A tangle teezert kissé drágának találom így a betty brushra esett a választásom a Müllerben. A hajam teljesen ráomlik a mellemre, dús, nem fokozatos, de se nem vastag se nem vékonyszálú. A legfőbb gondot az okozza hogy egyhosszú a hajam és elég hosszú ahhoz hogy jól összegubancolódjon a vége (amíg fokozatos volt nem okozott különösebb gondot a fésülködés) Egyenlőre csak száraz hajon próbáltam de átmenet a vizsgán. A legvégén kicsit már éreztem hogy húzza a hajam de végül átsiklott a gubancon. Más fésűknél külön fésülöm a fejtetőmnél és a végeknél ahol már mindig meg kell fognom a hajam hogy ne húzza. Ennél pedig csak simán végig húztam. Majd írok vizes hajon hogy teljesít. Eddig 5 csillag

UPDATE
Vizes hajon is hasonló volt a tapasztalatom mint szárazon. Viszont azt vettem észre, hogy ha nem figyelek vagy kicsit érzékenyebb a fejbőröm akkor nem kis fájdalmat tud okozni a sörte vége. Nem mondom hogy hiába vettem meg mert jó kis fésű és biztosan használni is fogom de többet vártam. -1 csillag

Alverde Mineral Blush Pearls

Alverde Mineral Blush Pearls
2014. július 16.

Én is akciósan vettem. Először féltem hogy nem fogja felvenni az ecsetem mert olyan pici kis tégelyben van, de pont belefért. A színe visszafogott de nagyon szépen "csillog". Az INCIje csupa zöld, így legalább tudom hogy nem "mérgezem" a bőröm.

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2014. július 16.

In the nude árnyalat van meg, kellőképp pigmentált. Szerintem már egy kicsit túl puha, de lehet aztán csak a meleg miatt. Az egész számat is kifestem néha, ha nem kenek rá rúzst olyan Kylie Jenneres ajkaim lesznek. Tartós, nem mászik el és nekem nem is szárít. Az ára nagyon kedvező. Megérte megvenni. :)

Bioextra E-Vitamin Lágyzselatin Kapszula

Bioextra E-Vitamin Lágyzselatin Kapszula
2014. július 16.

Szedem is kenem is. :) Különösebbet nem vettem észre a bőrömön mióta szedem, bár szerintem ez nem is olyan dolog ami egyből kifejti a hatását, inkább hosszabb távú és megelőző jellegű. Az arcomra is szoktam kenni. Kilukasztom a kapszulát és a benne lévő olajat az arcomra kenem. Nem szívódik fel teljesen, bár nem is ez a lényege inkább olyan intenzív 30 perces maszkként használom amit utána lemosok. Finom puha és feszes utána az arcom.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2014. július 14.

Na ez tényleg nagyon hatásos. Kiszippantja a bőrből a sok csúnyaságot, ami látható is. Bár én tovább hagyom fent mint azt írja hogy mindenhol teljesen megszáradjon. A pórusaimat szépen összehúzza amire még egyetlen egy kence sem volt képes (bár nem mintha borzasztó tág pórusaim lennének). Az illata nem rossz olyan gyógynövényes, bár engem ez érdekel a legkevésbé. Utána nagyon finom puha az arcom.
Jelenleg ez az eddigi legjobb maszkom, biztos lakója lesz a fürdőszoba polcának.