ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Osis+ Mess Up Matt Hajformázó Krém

Schwarzkopf Osis+ Mess Up Matt Hajformázó Krém
2014. július 14.

Fonásoknál a hajam végére teszek kicsit, hogy a rövidebb részek ne álljanak szanaszét. Jól végzi a dolgát. :) Ha kifésülöm akkor nem érezhető, nem hagy ragacsos érzetet.

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2014. július 14.

Nagyon szeretem. Többféle is van belőle. Szép a színük, könnyű felvinni, viszonylag tartós. Sokszor nyúlok ezek után. :)

Avon Mozaik Hatású Fedőlakk

Avon Mozaik Hatású Fedőlakk
2014. július 14.

Borzalmas. Többször próbáltam különböző képen felvinni, ha lassan húztam ha gyorsan mindig ugyanolyan ronda volt. Ami a katalógusban kép van az nagyon szép és tetszene is de a valóságban nem olyan. :/

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2014. július 14.

Az eddigi legjobb körömlakk amit valaha használtam. Két szín is van belőle mindegyik nagyon jól fed már egy réteggel is. Bár az összefüggést nem értem... szerintem kézen sokkal hamarabb kopik mindenféle körömlakk mint a lábon. A tartóssága viszont tényleg verhetetlen.

Avon Nail Experts Strong Results Körömerősítő

Avon Nail Experts Strong Results Körömerősítő
2014. július 13.

Jó kis körömerősítő. Én mindig lakkozás előtt és lemosás után használom na meg mikor épp eszembe jut. Szeretem hogy nem fed hanem beszívódik. Illata furcsa de szerintem nem kellemetlen.

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift
2014. július 13.

Elég világos színben is kapható ami nálam mindig plusz pont. Szem alatti karikák eltüntetésére vettem, amit csak félig teljesít. A fedése szép viszont a kis ráncokba sajnos megül. Elhasználom de újra már nem veszem.

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk
2014. július 12.

Nekem is ezt használja a kozmetikusom a tisztítás után. Furcsa de szerintem nem kellemetlen az illata. A hatása tényleg nagyon jó. Érzem ahogy összehúzza a pattanásokat és szépen csökkenti a gyulladás

Avon Color Trend Színezett Ajakbalzsam

Avon Color Trend Színezett Ajakbalzsam
2014. július 12.

Meglepő a pigmentáltsága annak ellenére hogy ez csak egy ajakbalzsam. Nekem hidratál is, tartós, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Avon Clearskin Arctisztító Kefe

Avon Clearskin Arctisztító Kefe
2014. július 9.

Ma érkezett meg az avon rendelésem, köztük ez is. Sminklemosás után a házi kecsketejes szappannal mosom meg az arcom és most bevetettem mellé ezt a kis arctisztítót. Nagyon kellemes, a bőrt képtelenség felsérteni vele, nagyon kíméletes így szerintem minden nap fogom használni. Nagyobb arcradírozáshoz pedig marad az arctisztító kefém. :) A csempére szépen tapad így a tárolással sem kell bajlódni.
Később lehet veszek még egyet, ami jó lesz ecset tisztításra.

Avon Lapos Hajkefe

Avon Lapos Hajkefe
2014. július 7.

Nagyon szeretem. Főleg hajszárításkor használom, mert szép egyenesre tudom szárítani a hajam. A bogyók a végéről nem kopnak le ami nálam egy fő szempont. Akciósan rendeltem így teljes megérte.