ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

For Your Beauty Arctisztító Kefe

For Your Beauty Arctisztító Kefe
2014. július 7.

Nekem néha kicsit durva a sörte, de pont ezért nem dörzsölnöm olyan erősen. Inkább csak lágy körkörös mozdulatokkal megyek végig az arcomon. Tényleg szépen leszedi a száraz részeket fájdalom nélkül. Rozsdásodást én is tapasztaltam pedig mindig figyelek arra hogy minél szárazabban tegyem el.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2014. július 7.

Az itteni vélemények és a kedvező ára miatt gondoltam teszek egy próbát. Nem bántam meg. Nekem felszívja a felesleges zsírt és egész nap szép a hajam, mintha csak ma mostam volna meg. Lehet hogy hosszabb távra lecserélem a Syosst mert az ára jobb, határban pedig nem érzek különbséget

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2014. július 6.

Alapjába véve nem nagyon "mászik" el a sminkem de kíváncsiságból megvettem. Nem rossz, nem ragacsos nem húzódik a bőröm, mintha ott sem lenne. Hatásos. :)

UPDATE:
Vigyázni kell a mennyiséggel mert ha túl sokat fújok és megszárad foltos lesz. Mint ahogy a pohárra rászárad a vízcsepp

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2014. július 6.

Jó frissítés a nyári melegben. Finom az illata és tartós is.

Balea Mango Mambo Dusche

Balea Mango Mambo Dusche
2014. július 5.

300 Ft-ért szinte ingyen volt. Még a párom is megkérdezte mégis milyen tusfürdő ez ennyiért? Az illata nagyon fincsi, jól habzik és szépen tisztít.

Balea Brazil Mango Dusche

Balea Brazil Mango Dusche

Kellemes illatú. :)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2014. július 5.

Mostanában nagyon megszerettem a növényi olajokat így ez sem maradhatott ki a sorból. Ez eddig a legbüdibb az tuti, én is csak valami állati ürülékhez tudnám hasonlítani de szerencsére tényleg elmúlik amint beszívja a bőröm.
Aloe vera spray után 3 cseppet oszlatok el az arcomon. Nagyon hamar beszívódik és nem hagy olajos érzetet maga után. A hatása: szerintem a szőlőmagolaj jobban puhítja a bőrt de ez sem rossz. Ami nálam kiemelkedőbb hogy reggelre teljesen sima és egyenletes lesz a bőröm felszíne.
Amit pedig még észrevettem bár pontosan nem tudom melyik olaj hatása vagy közösen fejtik-e ki azt hogy kevésbé zsíros a bőrön. Hozzáteszem eddig is inkább csak mérsékelten volt zsíros, most viszont szinte már normál bőrtípusom van. :) Pattanást nem okoz.
Én mindenkinek ajánlom hogy merjen olajokat használni mert szerintem semmi más kencével nem ér fel és tudod mit kensz magadra.
A Tescoban 2000 körül van a Müllerben viszont 1600 Ft. :)

UPDATE:
Hajra is isteni. :D Mosás után még a vizes hajvégemen 4 cseppet oszlatok el majd az ujjaimmal "kifésülöm" az egész hajam. Szépen beszívja nem is öblítem ki. A hajam puha és könnyű lesz tőle. Szinte balzsamot sem igényel.

Natura Vita Gyantázás Utáni Tisztító Olaj

Natura Vita Gyantázás Utáni Tisztító Olaj
2014. július 4.

Lábam gyantázása után használom a maradék leszedésére és bőrnyugtatásra. Nagyon jó. Szinte ki sem pirosodik a lábam, nem gyullad be. Csak ajánlani tudom.

Avon Többfunkciós Körömreszelő

Avon Többfunkciós Körömreszelő
2014. július 4.

Ajándékba kaptam de nagyon nem jött be. A körmöm melletti bőrt állandóan felsértette. Nem is reszelt jól.

Avon Dupla Ceruzahegyező

Avon Dupla Ceruzahegyező
2014. július 4.

Eleinte nagyon szerettem mert sokat vittem ide-oda a sminkkészletem ezért a kis dugók jó szolgálatot tettek. Aztán persze letörött és alul is kipotyogott a forgács na meg nem is faragott mar szépen