ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Montagne Jeunesse Holt Tengeri Iszappakolás

Montagne Jeunesse Holt Tengeri Iszappakolás
2014. július 4.

Tiszta Holt tengeri iszapot szerettem volna venni de egyenlőre még nem találtam ezért erre esett a választásom mert az INCIje nagyon szép. Könnyen kenhető és a száradás közben figyeltem és valami hatása tényleg van mert úgymond "kiemelkedtek" a pattanások/miteszerek. Gondoltam na ez az jó lesz ez, de mikor lemostam csak azt vettem észre hogy puhább a bőröm és az elhalt hámsejteket szépen lehozta. Azt hogy a pattanásokra /miteszerekre milyen hatással van mondjuk egy alkalom után nem is lehet nagy következtetést levonni. Nem rossz, szerintem még teszek vele egy két próbát
Müllerben (405 Ft) és Rossmannban (399 Ft) is kapható

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2014. július 4.

Az első alapozó amit vettem. :) Nem volt rossz választás. Annak ellenére hogy kicsit sűrű szépen el lehet dolgozni. Tartós, az illata szerintem nem rossz. A színe picit sötét bár az én hófehér bőrömhöz nehéz találni teljesen passzolót. Vékonyan viszem fel így nem vészes. :) Az ára pedig szerintem nagyon kedvező

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. július 4.

Az itteni jó vélemények alapján 20 % kedvezménnyel vettem meg a Müllerben bár szinte még így is drága volt. Ha azt veszem alapul hogy nem mindig ezt használom sőt van hogy nem is alapozok akkor viszont elég sokáig kitart. Amúgy szerintem jó kis alapozó. Szépen eldolgozható, száraz részeket nem emeli ki, tartós, pattanást sem okozott. A színe nekem még lehetne egy picit világosabb. Utóbbi és az ár miatt -1 csillag

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2014. július 4.

Szem alatti kékes zöldes karikákra használom az ivory árnyalatot ami enyhén rózsaszínes így szépen fed. Tartós, végre egy korrektor ami nem ül meg a ráncocskákban. Ez a tekerős ecset szerű megoldás nagyon tetszik így jobban adagolható és szebben is kenhető.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2014. július 4.

A régi púderem. Nemrég cseréltem le a Rimmel stay all mattra. Ezt is nagyon szerettem teljesítette azt amit ígér. Inkább csak a kíváncsiság miatt váltottam.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2014. július 4.

A kedvencem. Sajnos egy ideje nem találom a brown but blonde 010 árnyalatot ami tökéletes volt. Lehet hogy megszüntették?
Színben tartósságban kenhetőségben a legjobb. Szeretem hogy a végén van a kis kefe amivel szépen tudom satírozni és kiigazítani a kusza szálakat.

Astor Szemöldökceruza

Astor Szemöldökceruza
2014. július 4.

Miután sokadjára nem kaptam a kedvenc Catrice szemöldök ceruzámat új után kellett néznem. A gold brown árnyalatra esett a választásom. Árban kicsit magasabb mint az előbb említett kedvenc, színben is alulmarad hozzá viszonyítva. Összességében viszont szeretem. Szép a színe nem kenődik. Ha továbbra sem kapom a régi kedvencem akkor ez marad. :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2014. július 1.

A transparent árnyalat van meg (amit hozzá teszek egy nagyon világos szín nem átlátszó) A catrice púderemet cseréltem le erre, azt is szeretem, inkább csak a kíváncsiság hajtott. :) Nagyon szépen mattít és sokáig ki is tart. Végre egy púder ami elég világos a bőrömhöz. A száraz részeket sem emeli ki és pattanásokat sem vettem észre. Biztosan újra veszem. :)

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2014. június 29.

Jól felfrissít. Sminklemosás után ill este és reggel a termálvizes és aloe verás arcomba dörzsölnöm a szőlőmag és az argánolajat. Égésre is bevált. :)

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. június 29.

Nagyon megszerettem. Állandóan fújom az arcomra jól felfrissít. Sminklemosás után ill este és reggel a termálvizes arcomba dörzsölnöm a szőlőmag és az argánolajat.