ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2014. június 3.

Szerintem túl nagy a kefe feje ezért nem lehet olyan precízen felvinni a festéket. Volt már jobb spirálom is.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2014. június 3.

Mikor Pesten tanultam mindig volt nálam mert elengedhetetlennek gondoltam. Jó szolgálatot tett. Ma már a munkámból kifolyólag nincs rá szükségem mert ott épp eleget kell fertőtlenítenem a kezem.

Essence French Matt Körömlakk

Essence French Matt Körömlakk
2014. május 31.

Az első matt körömlakkom. Tényleg szép matt az első napokon később én egy kis kifényesedést vettem észre de nem vészes. Kétszer azért mindenképp át kell kenni hogy jól fedjen. A színe nagyon tetszik és sokáig bírja.

Avon Perfect Kiss Ajakrúzs

Avon Perfect Kiss Ajakrúzs
2014. május 31.

A peach peck árnyalat van meg nekem amit nagyon megszerettem na és persze miért is ne pont ezt a színt kellett megszüntetni, de szerencsére még időben tudtam rendeli kettőt így sokáig elég lesz. :) Tényleg hidratálja az ajkamat. Azt szeretem benne a legjobban hogy egy idő után csak elillan, nem ül bele a kis ráncokba sem a szám szélére így nem kell mosdóba rohangálnom egy vacsora után hogy ellenőrizzem minden rendben van-e.

Esprit Horizon Woman

Esprit Horizon Woman
2014. május 31.

Egy másik kedvenc parfümöm. Nagyon szeretem az illatát amit hosszú idő múltán is érezhető.

Avon Ideal Luminous Arcpirosító

Avon Ideal Luminous Arcpirosító
2014. május 31.

A peach árnyalat van meg. Nagyon szép a színe könnyű felvinni és nagyon sokáig elég. Van egy enyhe csillogása ami nekem tetszik. Viszont a tartóssága nem az igazi ezért 1 pontot levonok

Catrice Zselés Szemhéjtus

Catrice Zselés Szemhéjtus
2014. május 31.

Imádom. Régen más típusú szemhéjtusokkal próbáltam megtanulni hogyan lehet szép tusvonalat húzni de azokkal sosem sikerült. Aztán megvettem ezt és hozzá egy ecsetet. Így már nagyon hamar belejöttem. Könnyen felvihető és közben sem maszatolódik, na meg utána sem. Baromi tartós, viszont elég nehéz leszedni. Bár nemrég rájöttem hogy ha valamilyen olajjal (kókuszzsírral) dörzsölnöm le akkor pik-pak lejön. Én másra tuti nem cserélem le mert nagyon meg vagyok elégedve vele. :)

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél
2014. május 31.

Nagyon szeretem. Könnyen fel lehet vinni a gélt ami hamar meg is szárad. Nekem teljesen megtartja a szemöldököm formáját még a nap végén is.

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő
2014. május 19.

Általában nem szokott érdekelni, hogy egy terméknek milyen az illata, nálam inkább a hatékonyságon van a hangsúly. Ennek ellenére tusfürdőt mindig illat alapján választom :D mert a bőröm eddig szinte minden tusfürdőt tolerált.
Az illatát nagyon szeretem, bár nem marad meg sokáig. Jól habzik, nem szárítja a bőrömet. Teljesen megfelel. :)

Treacle Moon My Coconut Island Kókuszillatú Folyékony Szappan

Treacle Moon My Coconut Island Kókuszillatú Folyékony Szappan
2014. május 19.

A kezem nagyon érzékeny, de érdekes módon mégsem irritálja miközben az INCIje nem épp a legszebb. :/ Szépen tisztít és nagyon finom az illata. :)