ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Treacle Moon My Coconut Island Bőrradír

Treacle Moon My Coconut Island Bőrradír
2014. május 19.

Én a Tescoban vettem. Az illatát ennek is nagyon szeretem, bár a tusfürdőé szerintem erősebb. Nem is kell belőle sokat kinyomni is elég az egész testemre. Tényleg nagyon szépen radíroz. Ár érték arányban szerintem teljesen jó. :)

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2014. május 19.

Nem ezt a fajtát vásároltam meg, de az is hidegen sajtolt 100%-os szőlőmagolaj. Este arctisztítást követően "szérumként" használom. Szépen beszívja a bőröm, másnap reggel nagyon puha az arcom. Tartós használat után szerintem a ránctalanitó/megelőző hatása is észrevehető. A szememnél semmilyen hatást nem vettem észre a homlokomon viszont tényleg enyhébbek a ráncok. Azt nem mondom hogy ránctalanító csodaszer, de mindenképp használ és jó kis olaj. :)

Bruno Banani Magic Woman EDT

Bruno Banani Magic Woman EDT
2014. május 18.

Az egyik kedvenc parfümöm. Nagyon finom az illata és sokáig érezhető a bőrön.

Avon SuperFull Szempillaspirál

Avon SuperFull Szempillaspirál
2014. május 12.

Az egyik kedvenc spirálom. Nagyon szép hosszú és dús lesz tőle a szempillám. A legjobb benne pedig hogy nagyon jól szétválasztja a szálakat, ha mást használok a végén ezzel mindig áthúzom mert akkor lesz tökéletes

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2014. május 12.

Esténként egy vizes vattapamacsra 3-4 cseppet teszek és ezzel törlöm át a tiszta arcbőröm. A hatása tényleg azonnal érezhető, szépen leszárítja a pattanásokat. 10-15 percig hagyom hatni és csak utána hidratálok ami viszont tényleg szükséges
Mikor megvettem már előre felkészültem a szagára de kellemes csalódás volt mert nekem tetszik. :)
Másra még nem használtam de ami késik nem múlik. :)

Avon Clearskin Pórustisztító Hűsítő Tonik

Avon Clearskin Pórustisztító Hűsítő Tonik
2014. május 11.

Én semmi jótékony hatást nem vettem észre és borzasztóan ragadt utána a bőröm.

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Arcsimító Mmaszk

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Arcsimító Mmaszk
2014. május 11.

Szép puha utána a bőröm. Szeretem hogy nem kell lemosni csak egyszerűen lehúzni ha megszáradt

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Oil-free Moisturizer
2014. május 11.

1 hete használom és nekem bevált. Nem zsírosítja a bőröm smink alá is nagyon jó, nem csúszik el.Pattanásokat nem okoz. Száraz bőrre szerintem kevés de normál zsíros bőrre megfelelő. Az illata finom bár én azt is képes vagyok magamra kenni ami büdös, ha hatékony. :D

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. május 11.

Végre egy sminklemosó ami nem csípi a szemem és nem kell fél óráig dörzsölnöm hogy leszedje a sminket. Este sminklemosásra reggel pedig arctisztításra használom. Ár érték arányban szerintem teljesen jó.

Gliss Kur Liquid Silk Sampon (régi)

Gliss Kur Liquid Silk Sampon (régi)
2014. május 11.

Már jó pár éve használom a balzsammal együtt és nagyon szeretem. Nem zsírosít jobban mint más sampon, szépen tisztít. Utána fényes és sima a hajam