ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. május 1.

Hajra szoktam használni magában. Kicsit macerás a felvitele, illetve nagyon kell figyelni hajmosáskor. Én először samponozok majd szódabikarbónás vízzel, a legvégén pedig almaecetes vízzel öblítem le.
A hatás persze nem marad el, utána nagyon szép fényes a hajam, rendszeres használat mellett pedig nekem is segített a hajnövesztésben

Kurkuma

Kurkuma
2014. május 1.

Többször készítettem már hasonló házi arcpakolásokat így gondoltam ezzel is megpróbálkozom mert nagyon jó véleményeket olvastam. Több helyen is olvastam hogy óvatosnak kell lenni mert picit megfogja az arcot, nekem pedig hófehér bőröm van, ezért nem is mertem sokat tenni a pakolásba (csapott kávéskanál) ennek ellenére mikor lemostam erőteljes sárga színű lett az egész arcom. :/ sminklemosóval egyből neki is álltam leszedni, 3 vattapamacs neon sárga lett és így sikerült leszednem. Mondanom sem kell szerintem hogy a bőröm utána mennyire égett és húzódott...
Lehúzni ezért nem szeretném, inkább csak ezért írtam le hogy mások akik hasonlóan fehér bőrűek ne járjanak így.