ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2016. május 8.

Szuper termék. Olcsó, tartós, jól használható. Nem tudok negatívumot mondani.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. május 8.

Eleinte utáltam és félre is dobtam. Ecsettel próbáltam eldolgozni, de borzasztó foltos lett, iszonyatosan hamar elkezdett száradni és legalább ilyen hamar zsírosodott is tőle a bőröm. A színe viszont elképesztően passzolt, így egy kis szünet után újra próbálkoztam vele. Ezek után mindig az arcom egyik felére pöttyöztem fel, majd azonnal eldolgoztam. Ecsettel ez sem segített rajta, de nedves szivaccsal teljesen jól működött. Szép egységes, matt bőrfelszínt kaptam. A tartóssága és a mattító hatása is jobb lett. Annak ellenére, hogy önmagában is jól mattít én fel szoktam vinni még egy kevés mattító púdert, mert úgy tovább tart. De csak nagyon keveset és azt is nedves szivaccsal ütögetem fel, hogy ne legyen durván maszkos/poros hatású. Pár naponta váltogatom az alapozókat, mert hosszú távon hajlamos szárítani. Leginkább 3,5-et adnék, de legyen 4 csillag.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2016. május 8.

Ezzel is úgy jártam, mint a legtöbb nagyon dicsért alapozóval, BB vagy CC krémekkel. Nem rossz, de nekem annyira nem vált be. Sajnos csak egy színben lehet kapni. Reméltem, hogy jó lesz, hiszen a koreaiakhoz hasonlóan nekem is hófehér a bőröm, de ez sajnos sötét. Az állaga teljesen rendben van, ecsettel és szivaccsal is jól el lehet dolgozni, a tartóssága sem rossz, viszont a mattító hatása nekem közel sem elegendő. Nem tolta ki a bőröm átfényesedésének az idejét. Nem mondanám, hogy rossz, de nekem annyira nem lett kedvenc, mint az előttem szólóknak.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2016. május 8.

Reggel-este mindig használok ajakápolót. Ez az egyik kedvencem. Az erősebb szárazsággal is szépen elbánik, kellemes érzés az ajkakon. Nem az a csúszkálós vagy nagyon fénylő. Egy enyhe kellemes viaszos réteget képez.

dr. Organic Oliva Arcápoló Pakolás

dr. Organic Oliva Arcápoló Pakolás
2016. május 8.

Ha agyagos maszk akkor nálam még mindig a Himalaya Herbals Neem maszk a number1. Viszont télen vagy ha szárazabb a bőröm ezt sokkal jobban szeretem, mert nem szárít, sőt. Feltölti a bőröm, nagyon puha és sima lesz utána. A pórusokat is szépen tisztítja és felszívja a felesleges faggyút. Lemosáshoz mindig használok szivacsot vagy vizes törölközőt, mert nagyon ragaszkodó. :D

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. május 8.

Nagyon jó mattító púder. Én többnyire ezt is nedves beauty blenderrel viszem fel. Nekem így sokkal tovább tart a matt hatás. Érdemes kísérletezni vele, mert van olyan alapozó amivel hosszú órákig nem fényesedik át a bőröm, míg mással csak átlagos eredményt érhető el.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2016. május 8.

Nem csodaszer, de abszolút korrekt fátyolmaszk. Szépek az összetevők, bár az illatanyagot részemről ki is hagyhatták volna. Irritációt nem okozott. Én egészen sokáig, akár több mint egy óráig fent hagyom. A maszk jól tapad, minimálisan csúszkál, annak ellenére, hogy kicsit fura 'fejformája' van. A bőröm utána feszes, puha és hidratált. Ár-érték arányban szerintem rendben van. :)

Catrice Lumination Luminizing Highlighter

Catrice Lumination Luminizing Highlighter
2015. szeptember 6.

Amióta megvan, csak ezt vagyok hajlandó használni. Semmi glitter, csak csodás egységes fény. Enyhén rózsás szín, szerintem világos bőrűeknek kötelező. ;)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2015. szeptember 6.

Végre egy igazán világos korrektor. :) Jól fed, tartós és nem ül meg a ráncokba. Az illatanyag ellenére eddig semmi gondot nem okozott, pedig a szemkörnyékem elég érzékeny.

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2015. július 22.

Nagyon megszerettem. Jól fed és tartós is. Viszont gyorsan és finom mozdulatokkal kell dolgozni vele, mert nagyon hamar púderesre szárad.