ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2015. július 22.

Sajnos egyenlőre semmilyen hatás nem észleltem. Se nem érzem feszesebbnek, puhábbnak, simábbnak... a bőröm. Negatívumot nem tudok mondani, mert ártani sem ártott.Ha később észlelek változást update-elek.

Style Master Kabuki Ecset Szett

Style Master Kabuki Ecset Szett
2015. június 14.

Nagyon klassz ecsetek. Bár az arcra valók szinte mind inkább alapozásra jó igazán. A szemre valók pedig picit nagyok de ettől függetlenül szerintem jól kihasználhatók. Tömöttek puhák és nem hullik a szőrük. Szerintem nem egy kezdő készlet de ennyi pénzért abszolút megéri

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow
2015. június 14.

A legjobb krémes szemhéjfesték amit valaha használtam. Még az imádott Maybelline CT-n is túltesz. Ecsettel is könnyen felvihető és nem kell a tégelybe nyúlkálni. Tartós is és a színválaszték is nagyon jó. :)

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2015. június 14.

Nagyon kíváncsi voltam rá mert a külföldi vloggerek nagyon dicsérik. Sajnos nálam semmi extrát nem adott. Finom puha lett tőle a bőröm de ennyi. Részletes tesztet a blogomon is olvashattok. :)

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2015. június 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá de csúfos kudarcot vallott. Nagyon szárított a szemhéjam ami utána viszketett is, nem is fogom elhasználni. Részletesen a blogomon is írtam róla.

CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz

CV Cadea Vera Pórustisztító Tapasz
2015. június 14.

Sajna nekem egyáltalán nem vált be. Semmit sem szedett ki. :/

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2015. május 25.

A legjobb körömerősítő amit valaha használtam. A blogomon találsz róla tesztet is, "gyógyír a gyenge körmökre " címmel. Mióta használom erősebbek a körmeim, nem szakadnak be és nem válnak szét. :)

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2015. május 25.

Imádom. Valóban van pórusfinomító hatása. Nyilván egy krém se képes arra, hogy eltüntessük a pórusainkat, csupán jobb esetben összehúzza. Amit még nagyon szeretek benne hogy nagyon jól szabályozza a faggyútermelést. Régebben már délután 1-2 körül már elkezdett fényesedni a bőröm, most már csak 4-5 körül. Szerintem abszolút megéri az árát.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2015. április 18.

Olcsó és jó szemhéjbázist kerestem. A vélemények miatt erre esett a választásom. Nem bántam meg, mert szépen a helyén tart bármilyen szemhéjpúdert a fedett szemhéjamon.

Ebelin Legyezőecset

Ebelin Legyezőecset
2015. április 18.

Highlighter viszem fel vele. Nagyon szépen és egyenletes oszlik el az arcomon a fény. Puha a szőre és eddig egy szem sem hullott ki.