ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie Luscious Long Sampon Hosszú Hajra

aussie Luscious Long Sampon Hosszú Hajra
2015. április 18.

Az első aussie termékem, de valószínű, hogy nem az utolsó. Nagyon jól jabzik ami persze nem csoda (lsd 2. és 3. összetevő). Jól tisztít és finom puha, selymes a hajam utána. Az illata nagyon finom, de nekem nem tart sokáig. Idő elteltével viszont már nem tett olyan csodát. Egyébként nagyon szeretem egy kis váltás után még szerintem visszatérek hozzá. :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. március 13.

Akciósan vettem a Rossmannban 1500 Ft-ért. A kefe nagyon jól illeszkedik a pilláimhoz, de baromi sok festéket felvesz. Alapból jobban szeretem ha több festék van a kefén, de ez már sok a jóból kategória. A szálakat tényleg szépen szétválasztja, de a catrice spirálom keféjén nem tesz túl. Az állaga egyébként nagyon jó. Nem túl híg, nem nehezíti el a szálakat és egész nap a helyén marad. Nem maszatolódik és nem is pereg. Összességében nagyon jól sikerült szempillaspirál.

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2015. március 13.

Az összes Beyoncé parfüm közül csak ez tetszik, de a bőrömön egyáltalán nem tartós. :/ A ruhámra is szoktam fújni, azon jól megmarad a nap végéig.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2015. február 8.

Akciósan vásároltam, de a teljes ára nagyon drága. Kék színben vettem meg, de nem feltűnő, szinte csak erős lámpafény alatt lehet észrevenni. Szépen dúsít és jól szétválasztja a pillákat. :)

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2015. február 8.

Egy hete használom és nagyon megszerettem. Jól hidratálja a száraz körömágybőrt, az illata isteni és sokáig érezhető.

Essence Say No To ... Colour Correcting Concealer

Essence Say No To ... Colour Correcting Concealer
2015. január 27.

A zöld van meg és nagyon szeretem. Szépen elbánik a pirossággal, könnyen eldolgozható. Ötös. :)

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2015. január 25.

Nekem nagyon tetszik ez a krémes formula. Könnyű felkenni és nagyon tartós. Kevés is elég mert nagyon pigmentált. Részletesebben olvashattok róla a blogomon.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Sally Hansen Instant Cuticle Remover
2015. január 25.

Eddig nem használtam ilyen terméket, de nagyon elégedett vagyok vele. Lusta lennék áztatni, de ezzel nem is kell mert jól puhítja és oldja az elhalt körömágybőrt. Nem túl olcsó, de sok mennyiséget kapunk így szerintem megéri.

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2014. december 31.

Nagyon szeretem. Végre egy kézkrém, amit nem nyomtak tele illatanyaggal és a legérzékenyebb bőrűek is használhatják, mindezt potom pénzért. Táska barát mert baromi erősen zár és 50 ml így pici és jól elfér. A mennyiséget el kell találni mert különben ragacsos érzetet hagy. Nagyon jól hidratál és ekcémás kézre is tudom ajánlani. :) Kár, hogy csak a téli időszakban kapható. :(

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2014. december 23.

Hajnövesztés céljából vettem és nagyon jól teljesít. Sok új babahajam lett tőle és a teljes hossza is nőtt. Második samponozáskor rakok hozzá 6 cseppet vagy teafaolajjal felezve és láss csodát. Az érzékeny fejbőrömet sem irritálja, sőt mióta használom nem viszket és kevésbé zsírosodik.