ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2014. december 22.

Dentál higiénikus vagyok és csak ajánlani tudom mindenkinek. Minden követelménynek megfelel, kis fej, hogy a hátsó fogakat is jól elérjük, sűrű csomózású puha lekerekített végű sörték. A lehető legjobb fogkefe én is csak ezt használom.

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő
2014. december 17.

Az első YR tusfürdőm és nagyon szeretem. Finom az illata ami kicsit még meg is marad zuhanyzás után. Kellemes krémes habot képez, ami engem nem szárít. :)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2014. december 17.

Végre újra visszatértem hozzá. Még régen használtam amikor más volt a csomagolása. Azt hittem kivonták a forgalomból de most újra használhatom. Az INCI nekem még épp, hogy belefér. Nagyon jól radíroz, de szerintem érzékeny bőrre túl durva a szemcséje. Ár érték arányban teljesen megéri.

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2014. december 16.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg. Először tényleg nagyon csipet, de aztán elmúlt. A hatása nem rossz, finom puha utána az arcom és valamivel tisztábbak a pórusaim.

Avon Stardust Csillogó Körömlakk

Avon Stardust Csillogó Körömlakk
2014. december 15.

Csatlakozom a többiekhez. Tényleg nagyon jó. A megjelenése is csodás, engem levett a lábamról, pedig az a típus vagyok aki ezzel foglalkozik a legkevésbé. Nagyon jó kis homoklakk amit a kis glitterek még különlegesebbé tesznek. Szépen csillog és tartós is, nekem 2 rétegben az igazi. Már meg is rendeltem az újabb színeket belőle.

Flormar Alapozó Stift

Flormar Alapozó Stift
2014. december 14.

Nekem a színe nagyon jó, pedig hófehérke vagyok. Először féltem, hogy a stiftes kiszerelés miatt nem lehet szépen eloszlatni, de tévedtem. Nagyon szépen terül, így szerintem baromi praktikus a kiszerelése. A baj viszont az, hogy egyáltalán nem tartós, belül a pórusaimban. Most télen még egy fokkal jobban bírja a zsíros bőröm, de csak akkor használom ha csak pár óráig van rajtam smink. Egy rohangálós nap végére borzasztó lenne. Lehet száraz bőrűeknek jobb.

Naobay Hidratáló Arctisztító Tej

Naobay Hidratáló Arctisztító Tej
2014. december 14.

Jobban szeretem a micellás vizet, mint a krémes lemosókat. Az illata szerintem nagyon kellemes, a sminket is szépen leszedi. Nekem a szememet csípte és valóban ragacsos érzést hagy maga után, bár én sminklemosás után mindig használok arclemosót és így van meg a teljesen tiszta arc érzete. Nem igazán én vagyok a célközösség és teljes áron biztosan nem is venném meg.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. december 14.

Nagyon megörültem mikor ősszel behozták a legvilágosabb árnyalatot, de sajnos még az is sötét. Zsíros bőröm van, de nem vettem észre, hogy tovább lenne matt, mint bármely más alapozóm, ezért kissé csalódás. Egyébként szépen fed és a hab állagával sincs gond, mert könnyen és egyenletesen eloszlatható.

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2014. december 13.

A legszebb nude amit valaha is használtam. A 7-es van meg és jól is fed 2 rétegben. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri. :)

Yves Rocher Sebo Végétal Pórusösszehúzó Szérum

Yves Rocher Sebo Végétal Pórusösszehúzó Szérum
2014. december 13.

Az üveg felénél járok már, így látható már a változás. Mivel szilikont is tartalmaz ezért én csak reggel használom. Hamar beissza a bőröm így egyből sminkelhetek rá. A pórusokat szerintem tényleg összehúzza. Nyilván nem tünteti el, de láthatóan kisebbek. Teljes áron nem venném meg de szerencsére többször is van valamilyen kedvezmény az YR-nál