ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Ultra Color Bold Színmegújító Ajakrúzs

Avon Ultra Color Bold Színmegújító Ajakrúzs
2014. október 5.

Két árnyalatot rendeltem. Mind2 nagyon jól pigmentált, nem szárít, evés nélkül akár 5 órát is kibír. Szóval nekem nagyon bevált és még a csomagolása is szép. :)
A blogomon színmintát is találtok. :)

Avon Color Trend Elements Ajakrúzs

Avon Color Trend Elements Ajakrúzs
2014. október 5.

Volt már color trendes ajakrúzsom de az szárította az ajkaimat. Gondoltam ezzel az újjal teszek még egy próbát. Ez egyáltalán nem olyan pigmentált, de legalább nem szárít. A mindennapokra egynek elmegy.
A blogomon színmintát is találtok. :)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2014. szeptember 27.

Nemrég váltottam erre a samponra a jó vélemények miatt. Nem zsírosít, a hajtövemet picit meg is emeli és ami nálam a legfontosabb hogy nem irritálja a fejbőröm. Hajnövekedést még nem tapasztaltam, de szerintem ahhoz több idő is kell (majd updatelek) Negatívuma, hogy elég folyós ezért nekem egy része kárbavész
Részletes teszt már a blogomon is olvasható. :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2014. szeptember 21.

Mintát kértem belőle a patikába, megelőzve azt, hogy sok pénzt kiadjak egy termékre ami lehet nem is válik be. Eszméletlen jó, azokat a mély pattanásokat is eltüntette amiket már napok óta semmivel sem tudtam hatékonyan kezelni. Nagyon jó termék, a borsos árat is megéri. Biztosan beszerzem a teljes méretet is.

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás
2014. szeptember 17.

Én is a pixibagben kaptam. Hamar megszerettem. :) Az illata nagyon finom és tényleg sokáig érezhető. Szerencsére nem zsírosít és nagyon könnyűvé teszi a hajat (én ezt szeretem benne a leginkább).

Vermix Szárítókeverék

Vermix Szárítókeverék
2014. szeptember 14.

Nem csodaszer, de nem rossz. Szerintem kicsit túl van értékelve. Ahogy a neve is mutatja inkább csak leszárítja a pattanást. A gyulladást nem viszi le.

CaoNatur Hidratáló Kézkrém Száraz Bőrre

CaoNatur Hidratáló Kézkrém Száraz Bőrre
2014. szeptember 14.

A szeptemberi pixibagben volt. Nagyon jó kézkrém, jól hidratál. Az ekcémás kezemre is nyugodtan tudom használni mert nem irritál. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, az illata nagyon finom és sokáig érezhető.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2014. szeptember 13.

Nagyon jó. Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Eszméletlen puha és nagyon tömött. Még a nehezen eldolgozható Hélia D BB krémet is szépen eloszlatja. Mióta ezt használom sokkal többen dicsérték meg a sminkem. :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. szeptember 12.

Sokáig a L'Oréal micellás vizét használtam amivel teljesen elégedett voltam, de észrevettem, hogy a két termék összetevő listája szinte megegyezik, így gondoltam teszek egy próbát. Árban ugyan nincs nagy különbség, de a méretben annál inkább, hiszen ugyanazért az árért a Garnier 2x annyit ad. Eddig nem csalódtam benne, pattanásokat nem okozott, ez is szépen tisztít. Nekem ragacsos érzet sincs a bőrömön használata után, de szeretem megmosni az arcom.

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2014. szeptember 1.

imádom. amellett, hogy tényleg minden lakkot szépen mattít még pillanatok alatt meg is szárad. viszonylag amúgy hamar fényesedik, bár én állandóan "simogatom" a lakkos körmeimet (remélem értitek mire gondolok) így persze hogy kifényesedik. tartósságával sincs gondom. ha így folytatom valószínű, hogy hamar mehetek újat venni mert mióta megvan állandóan matt manikat készítek.
NOTD#2 címmel találtok képet is a blogomon a vele készült körmeimről. :)