ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2014. augusztus 31.

Kellőképp puhák a szálak így nem karcolják a szemhéjamat. Szépen végzi a dolgát, jól satíroz. Ezért a pénzért szerintem mindenkinek megéri. :)

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2014. augusztus 30.

25% kedvezménnyel vettem meg a Rossmannban az On and on bronze árnyalatot. Nagyon szép színe van, építhető is. Nekem könnyen megülnek a szemfestékek a szemhéjam barázdáiban, de ez még alap nélkül egy átbulizott esküvőt is kibírt. Biztos, hogy a többi színből is vásárolni fogok. Szerintem teljesen áron is megéri, akciósan pedig mindenképp ajánlom.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2014. augusztus 25.

Eredetileg csak a gélt szerettem volna megvenni de végül a spray is a kosárba került (amit jobban megszerettem). Tényleg van egy kis ragacsos érzet utána de idővel eltűnik bár arcon engem picit zavar ezért is fogy jobban a spray. :) Viszont napégésre bevált. 2 nap múlva már nem égett és nem fájt a vállam.

UPDATE
Nemrég kitapasztaltam, hogy apró borsónyi mennyiség elég az arcomra és így már nincs ragacsos réteg az arcomon. Gyorsan beszívja és a hatás persze nem marad el. Kellőképp hidratál és a pattanások után maradt száraz foltok is hamarabb múlnak. Továbbá nem csak a napégésre de a méhcsípésre is jól hatott a páromnál. Másnapra szinte el is múlt neki a duzzanat és állítás szerint nem is fájt. Így már megérdemeli a levont egy pontot. 5 csillag

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2014. augusztus 25.

Nem lenne rossz ha nem buborékosodna. Már próbáltam, hogy nem rázom fel előtte vagy csak a kezem között forgatom. Sajnos mind1 mit csinálok vagy mennyire kenem óvatosan, utána mindig megjelennek a buborékok.

Essence Pirosító Stick

Essence Pirosító Stick
2014. augusztus 21.

Én is akciósan vettem a barackos árnyalatot. Nekem nagyon tartós bár fölé mindig rakok por állagú pirosítót. Féltem hogy ragacsos lesz de szerencsére nem az. Én nagyon megszerettem. Ha elfogy biztos keresek majd hasonlót.

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2014. augusztus 20.

Az eddigi legjobb ajakápolóm. Betartja amit ígér. Az illat pedig nagyon finom málnás.
Részletesebben olvashatsz róla a blogomon. :)

Alverde Szemöldökceruza (régi)

Alverde Szemöldökceruza (régi)
2014. augusztus 20.

Jó kis szemöldökceruza mindent tud amit tudnia kell. Tartós, szép a színe. Talán egy picit tényleg puha de nem vészes.

UPDATE
Sajnos túl puha lett, így sokkal több színt visz fel ezért a színe is erősebb, amit annyira nem szeretek.

Babydream Arc & Testápoló Kendő

Babydream Arc & Testápoló Kendő
2014. augusztus 17.

Nagyon megszerettem. Sminklemosáskor használom a szememnél. Nem irritál és az INCI-je is nagyon szép.

Ebelin Sminklemosó Szivacs

Ebelin Sminklemosó Szivacs
2014. augusztus 13.

Én az arcmaszkomat szedem le vele. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb így. Kíméletes a bőrömhöz, nekem bevált. :)

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face
2014. augusztus 10.

Nagyon örülök, hogy végül megvettem. Csodaszép hosszantartó aranyló csillogást ad az arcnak. Mivel nem kell belőle sok szerintem sokáig elég is lesz.