ingrid0411

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beauty Army by Ingrid
Regisztráció dátuma: 2014. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre
2014. augusztus 7.

Körömerősítőként nem vált be, és nagyon hamar le is jön darabokban, így biztos nem adnék neki még 2 pontot se. Viszont egyszer kétszer próbáltam, mint fedőlakk, úgy viszont baromi tartóssá tette az amúgy 2 nap alatt lekopó piros körölmakkom. Így azóta is használom mint fedőlakk. Ezért kap egy hármast.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. augusztus 7.

Nekem egy arany színű van. Önmagában elég erős, de egyszerű manikűrt szépen fel lehet vele dobni. Ahhoz hogy igazán jól fedjen 2x kell áthúznom. Könnyű vele dolgozni és tartós is.

Essence Hegyező

Essence Hegyező
2014. augusztus 3.

Az avonostól búcsút vettem mert már semmire nem volt jó. Ez viszont nagyon jól hegyez nem töri bele úgyhogy eddig 5.

Emolium Speciális Krém

Emolium Speciális Krém
2014. augusztus 3.

Az ekcémás kezemre vettem mert a blogon az ekcémás vendégposztban olvastam, hogy ez is nagyon jó rá. Gyerekkoromban is volt akkoriban az elocome sokat segített most viszont szerettem volna egy szteroid mentes megoldást találni. Örömmel jelentem hogy bevált. Nagyon jól hidratálja a sebesre vakart berepedezett bőrömet. Enyhíti a viszketés is. Még csak egy hete használom bár munkán kívül otthon többször is bekenem, nem csak este és reggel ahogy azt írják. Remélem nem fog hozzászokni a bőröm és sokáig segít majd.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2014. augusztus 3.

A színe számomra tökéletes, a világos árnyalatot használom ami nagyon szép a fehér bőrömre, alapozóból még sosem találtam ennyire passzoló színt. Kicsit nehéz eldolgozni bár ez az első BB-m és lehet csak ezért furcsa még. Szerintem kellemes viselet a bőrnek nem csúszkál és nem is fényesedik ki hamarabb mint normál esetben. A legnagyobb problémám hogy a bőrhibákat és a legkisebb szárazságot is nagyon kiemeli így inkább csak akkor használom ha szép egyenletes a bőröm (ezért 1 csillag mínusz)

UPDATE
sajnos nekem is elkezdett kukacosodni. :/ így mostanában 3 részben viszem fel a bőrömre. az arcom jobb oldala majd a bal és végül a homlokomra mert ha egyszerre viszem fel mire a végére érek már szinte képtelenség eldolgozni. A finise illetve a színe miatt még mindig használom de ha sietni kell biztos nem hozzá nyúlok. -1 csillag.

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2014. július 30.

Gyerekkoromban nagyon jó szolgálatot tett az ekcémás kezemen. Konkrétan ez az egyetlen kenőcs ami használt rá.

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2014. július 28.

Még régebben vásároltam a DMben vagy a Rossmannban olyan 2000-3000 Ft körül. Tényleg szépen kiszedi a szöszöket a hajból és nem roncsolja a végeket. Azt nem mondanám hogy ténylegesen kifésüli a hajat mert inkább csak a felszíni szálakat simogatja. Amiért vettem az az, hogy a fagyút eloszlatja és így kevésbé zsírosodik, na ezt én nem tapasztaltam. Továbbá azt mondják hogy ettől nem lesz elektromos a haj. Nekem alapból sincs ilyen problémám de ettől aztán ezer felé száll a hajam. Ennek ellenére a fejem tetején a kis felálló babahajakat szépen lelapítja. Összességében van negatív és pozitív hatása is, ennyi pénzért nem bánom hogy annak idején megvettem de 4000-5000 Ftért nem venném meg.

Treacle Moon The Raspberry Kiss Tusfürdő

Treacle Moon The Raspberry Kiss Tusfürdő
2014. július 27.

Hasonlókat tudok elmondani róla mint a kókuszosról. Azt sajnálom csak hogy az illata nem marad meg tovább a bőrön.

Avon Color Trend Ajakrúzs

Avon Color Trend Ajakrúzs
2014. július 27.

A poppy love árnyalat van meg. A színe nagyon tetszik, kellőképp pigmentált. A tartóssága is jó. Amiért kevésbé nyúlok felé az az hogy kissé szárít. :/

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2014. július 27.

Régen használtam ezt a terméket. Az illata valami isteni finom és ahogy ígéri tényleg könnyebben fésülhető a vizes haj.