inimini

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF50

Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF50
2022. május 14.

Nagyon bevált ez a fényvédő, pedig az elején én is féltem a benne lévő parfümtől. Hál az égnek nem csípi se a szemem se a bőröm. Ahogy írták a többiek, kicsit fénylő finish-e van, ami februárban (amikor elkezdtem használni) nem zavart, de így nyár közeledtével muszáj már lepúdereznem. De összességében nagyon jó krém.

Hawaiian Tropic Aloha Care Protective Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Aloha Care Protective Lotion SPF30
2022. május 14.

Nagyon meglepődtem, hogy senki nem véleményezte még ezt a krémet! Szerintem kifejezetten jó. Tényleg matt bőrt eredményez, nem égek le “alatta”, újrahasznosított ugye a csomagolása (plusz10000 csillag érte) és a tipikus finom illata van. Nem értem miért használnak még mindig az emberek állatokon tesztelt naptejet, amikor itt van Ő

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2022. április 15.

Ha jól számolom a héten fog elfogyni az üvegem. Nagyjából fél éven keresztül használtam naponta, másnaponta. Többen írták előttem, hogy ragacsos érzetet hagyott a bőrükön. Nem kioktatólag mondom, de ha egy szérumnál ilyet tapasztalok, akkor mindig (főleg ha hialuronsav - HA - van benne) aláfújok egy "adag" arcpermetet és főlé jöhet 1-2 csepp szérum eloszlatva. Ha mindezt beszívta a bőröm, akkor pedig egy hidratálóval "lezárom" az egészet. Szóval nekem így alkalmazva nagyon kellemes volt a használata. Mivel látványos javulást nem vettem észre a kezdődő ráncaimon ezért inkább csak reménykedem benne, hogy jót tett nekik a matrixyl. Egyelőre nem veszem újra, lehet, hogy majd ha idősebb leszek nagyobb hasznát veszem.

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2022. április 15.

Nagyon jó hidratáló hatása van, illatmentes+ cruelty free szóval nekem nagyon tetszik. A vízhiányos bőrömnek tökéletes volt télre. Negatívuma, hogy kicsit gyorsan fogy.

United Colors Of Benetton Sisterland Pink Raspberry EDT

United Colors Of Benetton Sisterland Pink Raspberry EDT
2022. január 26.

Nagyon kellemes, "bevásárláshoz befújom magam valamivel" illat. Ajándékba kaptam mert az ajándékozónak megtetszett a cuki baba forma :) A kissé fanyar vagy lehet, hogy inkább friss illatú (de mégis édes) málna rajtam 4-5 órát bír ki.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2022. január 15.

A mai napon fogyott el az első üvegcsém (mindennapos használat mellett 2,5-3 hónap alatt) és változást sajnos nem vettem észre a bőrképemen. Persze tisztában vagyok vele, hogy az antioxidánsok nem hoznak olyan nagy, szemmel látható változást, inkább csak megelőzésre jók, de én jobb szeretem az olyan termékeket amik használata során látom, hogy van értelme megvenni illetve használni őket. Azért 3 csillag, mert (hűtőben tárolva) nem romlott meg, nem irritálta a bőrömet, nem okozott pattikat, nem szárított, de nem is csinált Semmit.
Ha hiányozni fog a rutinomból visszatérek updatelni.

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF30

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF30
2022. január 15.

Jöttem felpontozni, mert télen elbírja a bőröm a zsírosságát és pattanásokat sem okozott! (bár a 2 ujjas szabály helyett csak 1-el kentem magamra és lehet, hogy ez is közrejátszik benne)

2021.09.29
Hűha! Szerintem az előttem szólók minden rossz tulajdonságát elmondták már, de azért ismétlésként: nagyon kellemetlen szaga van elsőre, 1-2nap alatt fehér/fájdalmas/bőr alatti pattikat okozott az egész arcomon, egész nap zsírban tocsogott a fejem pedig még nem is az előírt mennyiséget kentem magamra. Leárazva vettem, de nagyon spúr vagyok úgyhogy nem dobom ki. Remélem a testemen nem lesz ilyen rossz tapasztalatom vele..

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. október 31.

Lassan elfogy az első üvegcsém és nagyon meg vagyok elégedve vele! Enyhén vízhiányos, orron/orcán miteszeres, normál bőröm van. Valahogyan egységesebbé tette a bőrképemet és a miteszereim száma is csökkent. Korábban említette valaki, hogy gyakrabban venné meg, ha lehetne drogériákban is kapni..teljesen egyetértek!

Pupa Miss Pupa Velvet Matt Rúzs

Pupa Miss Pupa Velvet Matt Rúzs
2021. október 6.

A 101-es számú (Rossetto) szín boldog tulajdonosa vagyok lassan egy éve. Ez volt az első sminktermékem a márkától és nagyon boldog vagyok hogy beruháztam rá, mert nagyon szeretem. Sajnos azonban van két apróbb bajom vele (amit többen írtak elöttem): utána kell rúzsozni idővel,különben lekopik (max 3-4 óra alatt) és eléggé csúszkál a számon, ezért vigyáznom kell hogy kenem fel illetve (vicces, de) hogy mozdítom a számat. Dehát ennyi pénzért és ilyen gyönyörű színért áldozatokat kell hozni.

Update.
Jöttem lepontozni, sajnos nagyon gyorsan megromlott és majdnem a felét ki kellett dobnom. Savas szaga lett és mikor felkentem apró darabokban kenődött rá a számra. Illetve elkezdettm szárítani, bárhogy is ajaképolóztam előtte/sminklemosás után :(

Avon Femme Testápoló

Avon Femme Testápoló
2021. október 6.

Örököltem ezt a testápolót a parfümpermetével együtt. Ennek a nagyon kellemes, kicsit nőcis, de inkább letisztult illata van (a parfümről nem mondható el ugyanez). Könnyen beszívódik a bőrbe és elég jól hidratál is.