Innn

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Max Kapszula

Magic Hair Max Kapszula
2019. december 5.

Nem sok terméket pontoztam le eddig, de ezt muszáj. Imádom a MH kapszulákat, tényleg használnak, már nagyon régóta szedem őket, de sajnos a max tablettáktól nagyon hányingerem lesz. Néha elmaradoznak a tünetek tőle, de az az ált., hogy vagyok. Sajna már félve vettem be a kapszulákat. 1 dobozzal fogyasztottam el.

Paula's Choice Daily Replenishing Body Cream

Paula's Choice Daily Replenishing Body Cream
2019. augusztus 17.

Szeretem, mert gyorsan beszívódik, utána észre sem veszem, hogy feltettem. Puha lesz a bőröm és selymes 1-2 napig. A probléma csak az a termékkel, hogy nagyon gyorsan elfogy. 😃 Kb 7-8 használat... De lehet, hogy csak az én bőröm igényel túl sok testápolót.

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta
2018. október 26.

Sajnos nagyon gagyi. Nem éri meg az árát, ha hajvitamint akartok és erre a termékre gondoltok, akkor inkább vegyétek meg a dm saját márkását 1000 Ft-ért.
Fényesebb lett tőle a hajam egy picit, az tény, de 2 naponta kellett borotválnom a lábam tőle. :’D
A szőröm gyorsan nőtt, de a hajamon nem sokat változtatott.

Hairburst Szívek

Hairburst Szívek
2018. augusztus 26.

Én meg tavaly próbáltam ki. Magic hair kapszulát használok egyébként, ami nekem nagyon bejött, de szoktam tartani egy kis szünetet, így megvásároltam ezt a terméket. Hát... a hajamon nem vettem észre változást. Inkább csak a lábam kellettt 2 naponta borotválni. 😂 Ellenben a magic hair egy hét után látható változást produkál. Így engem nem nyert meg. De nem adok rá egy csillagot, mert nagyon finom az íze és hatás is volt, csak nem a hajamon... :D

2018. augusztus 2.

Az illata kellemes, nem ragad össze tőle a haj, de semmi különöset nem veszek észre használatakor. Amikor felkenem, olyan, mintha nem is lenne rajta semmi. :D

Dr. Chen Kollagén Italpor Ördögnyelv Kivonattal

Dr. Chen Kollagén Italpor Ördögnyelv Kivonattal
2018. július 27.

Kipróbáltam és 5 csillagot adok rá, mivel diétázok, és mióta használom, nem jönnek rám kaja sóvárgási rohamok, ha kevesebbet eszek. :D
Plusz lehet, hogy a kollagén miatt simult ki az arcom. Sok ismerősöm mondja, hogy simább. :) Még tovább fogom tesztelni.

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser
2018. július 27.

Imádom. Az első lemosó, ami egyáltalán nem szárítja a bőröm és gyönyörűen letisztít minden szennyeződést illatanyag és színezék mentesen.

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2018. július 27.

Itt találkoztam először a termékkel és sok-sok pozitív véleményt olvastam, gondoltam, kipróbálom. Így is lett.
Az arctisztítójával használom, ami egy remek termék, ahogyan ez is. Pont ma volt az a nap, amikor nem mentem fel alapozót, mert nem volt rá szükség. :D
Sok kis folt volt az arcomon, és ezeket már alig látni. Plusz ismerőseim folyton dicséretnek, hogy ki vagyok simulva. Szeretem. :)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2018. július 27.

A kiszerelése nagyon gazdaságos, nagyon régóta megvan és még félig van a flakon.
Örültem, hogy “mindenmentes”, de sajnos az én hajam összeáll tőle, ha nem öblítem kb fél órán keresztül. Viszont az illata fenséges.

Magic Hair Magic Wind Hajszárító

Magic Hair Magic Wind Hajszárító
2018. július 27.

Ajándékba kaptam valamelyik nagy csomag megvásárlásakor, valószínűleg nem vettem volna meg. Szálló haj valóban nincs, de ezen kívül semmi érdekeset nem vettem észre rajta.
Bár, nekem göndör és hosszú hajam van, így lényegesen sok idő a szárítás, de az is lehet, hogy a rövidebb hajat nagyon gyorsan meg lehet vele szárítani.